Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş bu cihaz 7 gündür serviste yatıyor daha açmadılar bile son gün mü açacaklar cihazı. Onarım da istemedim arıza raporu istedim. Cihaz servise mi gitti tatile mi belli değil 😁

Hayalet ekran ve başlıca bazı sorunlardan yolladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortune 4

Bu telefonları imeisiz kullanan yok galiba.. Ben de böyle telefon alacağım artık

Alıntıları Göster

Internette en ucuz fiyatı 3400TL iken 2500'e aldım. Eski bozulmuş telefonumun IMEI'sini çaktırttım. Oldu bitti.

Simdiye kadar garantili çok telefon aldım ve garantinin hiçbir faydasını görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Internette en ucuz fiyatı 3400TL iken 2500'e aldım. Eski bozulmuş telefonumun IMEI'sini çaktırttım. Oldu bitti.

Simdiye kadar garantili çok telefon aldım ve garantinin hiçbir faydasını görmedim.

Alıntıları Göster

yedikleri yetmedi bir de senin cebindekini yiyecekler guzel dunya gercekten Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 18 Kasım 2020; 23:58:51 >

• Hindistan Android 11 güncellemesini almaya başlamış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bize de gelecek demek ki

• Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

arkadaşlar 3 aylık cihazı yolladım baya bir sıkıntı vardı kesinlikle onarım istemedim rapor ile beraber değişim / ücret iadesi istedim. Anakart değişmiş . şaka gibi firma. ayıplı cihaz olduğu ortada. tüketici hakem heyetine gitsem işe yarar mı ?

• sait1954 S kullanıcısına yanıt

Onarım istemediğinizi dair imzalı bildiriniz ve yapılan islemin ciktisiyla başvurun hakem heyetine, mutlaka sonuçlanır.

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle gelecektir.

• Telefonu aldığım günden beri kılıfla kullanıyorum. Darbe düşürme yok ama araya kaçan tozdan dolayı izler oluşmuş bütün kenarlarda matlaşma var bu durumu yaşayanınız var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ssskyfalll

Telefonu aldığım günden beri kılıfla kullanıyorum. Darbe düşürme yok ama araya kaçan tozdan dolayı izler oluşmuş bütün kenarlarda matlaşma var bu durumu yaşayanınız var mı

Kılıf kullanmak malesef bu sorunu çözmüyor...

Haftada bir kez kılıfı çıkarıp telefonu ve kılıfı temizlemek gerekiyor.

Eşimin telefonunu temizlerken bende fark ettim. Kenarlar tozdan ötürü perişan.

• Merhaba,redmi note 9 pro aldım da ekran süresine baktığımda pilden son 24 saati gösteriyor. Oysa %100den bulunduğum saate kadar ne kadar süre aldım onu görmek istiyorum, ayarı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssskyfalll

Telefonu aldığım günden beri kılıfla kullanıyorum. Darbe düşürme yok ama araya kaçan tozdan dolayı izler oluşmuş bütün kenarlarda matlaşma var bu durumu yaşayanınız var mı

merhaba izler nerede olusmus? kasada mı ekranda mı kamerada mı? ben sadece kameraya toz giriyor diye biliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Kasım 2020; 19:22:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackbruce

Merhaba,redmi note 9 pro aldım da ekran süresine baktığımda pilden son 24 saati gösteriyor. Oysa %100den bulunduğum saate kadar ne kadar süre aldım onu görmek istiyorum, ayarı var mı?

orada grafik var.. grafigin yani saatlerin en solundaki saate dokunup en sona dogru, yana dogru yani simdiki zamana doğru parmagınızla grafigi çekeceksiniz ve tüm saatler secili olacak, yani tüm zamanları kapsa demek istiyorsunuz o grafigi sürüklerken... sonra aşağıdan ekran'a tıklayınca, seçtiginiz tüm saatleri toplayıp, size toplam ekran süresini gösteriyor.. umarım anlatabilmisimdir.. miui 12 de bu özellik böyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Kasım 2020; 19:26:45 >
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt

En solda 24 saat öncesi var. Miui 11 şu an güncellemedim henüz. Miui 12nin artısı eksisi nedir? Pil de değişim var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackbruce -- 19 Kasım 2020; 19:52:9 >
  • quote:

En solda 24 saat öncesi var. Miui 11 şu an güncellemedim henüz. Miui 12nin artısı eksisi nedir? Pil de değişim var mı?

miui 12 pilde cok bir fark olmaz fakat arayuz hizinda 11 den cok ilerde

• Arkadaşlar ön kameradan hiç memnun değilim çok flu çekiyor ve 30fps gibi oynatırken sürükleniyor resim.

Baktım 16mp yazıyor...

• Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Hocam ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Ben eski sürüm kullanmayı seviyorum neden bilmiyorum. Yeniliğe çok hızlı ayak uyduramıyorum eski telefonumu (Galaxy Note5) servis güncellemeseydi 6.0'dan 7'ye yükseltmezdim herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

Hocam ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Ben eski sürüm kullanmayı seviyorum neden bilmiyorum. Yeniliğe çok hızlı ayak uyduramıyorum eski telefonumu (Galaxy Note5) servis güncellemeseydi 6.0'dan 7'ye yükseltmezdim herhalde.

hocam ben note 9s 6 gb kullanıyorum cihazım pro değil ama bildigim kadarıyla kamera ve kutudan çıkan şarj cihazı bir de nfc hariç tamamen aynı cihaz. ben kendi cihazımla, sürekli mcoc oyunu oynayarak, 9 saat 50 dakika ekran süresini gördüm oyun oynanmadıgı vakit, eğer 3g konum ve bluetooth da kapalıysa ki ben de bunlar kapalı belki 11 12 saati bile bulması gerekir.. miui 12 kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Kasım 2020; 22:54:44 >
  • bu telefonun hoparlörü çok mu kötü normalde? hiç memnun kalmadım redmi note 9 pro'nun hoparlöründen 3 senelik giriş seviyesi telefonumun ses yüksekliği ve kalitesi daha iyiydi. Aynı zamanda kulaklıkla da çok çok az ses veriyor kulaklığın mevcut potansiyelinden.

• quote:

bu telefonun hoparlörü çok mu kötü normalde? hiç memnun kalmadım redmi note 9 pro'nun hoparlöründen 3 senelik giriş seviyesi telefonumun ses yüksekliği ve kalitesi daha iyiydi. Aynı zamanda kulaklıkla da çok çok az ses veriyor kulaklığın mevcut potansiyelinden.

tüm redmilerde kulaklıktan az ses duyulur donanımla cok alakası yok xiaomi hoparlör kalitesine belki güvenmedigi icin patlamasın diye kısık ayarlıyordur cünkü rootlayarak magisk modülüyle ses bayagı arttırılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Kasım 2020; 23:51:48 >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.