Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.513
Cevap
247
Favori
1.099.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    miui 12 gelirse ota dan yükleriz
    Baska bir şeyle ugrasıp riske girmeye gerek yok,
    Telefon güzel çalışıyor şu anda.
  • chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    Xiaomi bu hiç belli olmaz doğrusu.
    Bu arada bu özelliği daha Xiaomi cihazları kullanmadan tüm cihazlarda çalışacak şekilde port ettiler. Denemek istersen buna bakabilirsin.
    https://www.xda-developers.com/download-miui-12-super-earth-mars-live-wallpapers-ported-other-devices/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karakartal57 kullanıcısına yanıt
    Bu kutudan çıkan orijinal kılıftan farklı biraz, kamera korumalı, şarj ve kulaklık girişleri tıpalı ayrıca kenarları tırtıklı yapısı ile kaymayı önlüyor.

• Telefondan hotspot bağlantı yapamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı? Ücret de öderim gerekirse. Lütfen biri yardım etsin :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enkuba E kullanıcısına yanıt
    Ne ücreti yahu. Ne gibi sıkıntı var?
    Hocam daha önceden bağlanıyordum bilgisayarımdan telefonumun interneti ile ancak bir süredir bağlanmıyor.

Nette yazılan her şeyi denedim ama olmuyor.

Telefonumun interneti ile bağlanmak istiyorum ancak bağlandı gibi gözüküyor fakat kişisel erişim noktası ikonu çıkmıyor bilgisayarda. Usb de olmuyor. Bluetooth oluyor ancak aşırı yavaş 100 kb ile bağlanıyor.

Ne yapabilirim?

İlk olarak bilgisayarınız üzerinden bağlantıyı unut diyerek ağı silip deneyin isterseniz. Akabinde diğer durumlara bakalım
    Bilgisayarınızın wireless sürücülerini sıfırlayıp mümkünse güncellemeniz lazım. Bu size çözüm sağlar.

Denedim hocam. Bilgisayardakini de sildim. Teldeki ayarları da sıfırladım ancak olmadı. Başka bir yol var mı?

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Macbook kullanıyorum hocam o yüzden sürücü yok. Ağı unutttum kapattım vs o konuları denedim ancak olmadı. Başka tel bağlanıyor yani sorun bilgisayarda değil. Telefonda. Telefonu güncelledikten sonra oldu sanırım bu sorun. Xiaomi yardım forumlarına yazdım. Kimse yardımcı olmuyor. :(

Telefon başka cihaza bağlanıyor mu peki?
    Telefonun hotspot ismini ve şifresini değiştirip öyle deneyin bir de. Çakışma olabilir.

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Başka bilgisayar yok deneyemedim ancak isim ve şifre değiştirip denedim. Olmadı. (Birkaç kezdeğiştirdim) hızını 5.0 dan 2.4 e düşürdüm. (öyle bir öneri de vardı) olmadı maalesef

Ağ ayarlarını sıfırladınız mı?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: chronicmaniac

Super Wallpaper ne durumda bakabildiniz mi?
    O ne gardaş?

Evet hocam yaptım. Bilgisayarda da yaptım. Olmadı yine de.

Hocam geriye tek seçenek kalıyor. Telefonun yedeğini alarak sıfırlayarak yeniden kurmak. Merak etmeyin cihaz içindeki uygulamalardan tutun da galerideki fotolarınıza kadar yedek alabilir ve tek tuşla geri yükleyebilirsiniz. Mi Phone Asistant ile.
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    3 boyutlu dinamik duvar kağıdı uygulamasıdır.
  • Merhaba arkadaşlar 1 haftadır bir sorun yaşıyorum ve bu beni çileden çıkardı.
    Telefon wifi ye baglanmıyor. Baglansa da 10 saniye sonra İnternet yok diyip baglantı gidiyor. Başka telefondan deniyorum evdeki İnternette asla sorun yok.Bir haftaya kadar sorunsuz kullanıyordum. İş yerimdeki wifiyi deniyorum onda da aynı sorun herkesin baglandıgı modemde bende İnternet yok. Farklı farklı kafelerin internetini denedim yine aynı. Hücresel veride hiç bir sorun yok ama wifi ye gelince İnternet yok. Baglantı ayarlarını sıfırladım düzelmedi. En son dün telefonu fabrika ayarlarına getirdim. Kurulum esnasında bile wifiye baglanmadı. Telefonda root, rom hiç biri yok. Nasıl aldıysam öyle
    Bu sorun sizce neden olabilir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 22 Temmuz 2020; 15:48:30 >
  • muxo kullanıcısına yanıt
    Tüm dediklerinizi yapmanıza rağmen bağlanmıyorsa sorun belkide donanım kaynaklı olabilir. Garantili ise yetkili servise vermenizi tavsiye ederim. Çünkü söylediğiniz adımları yaptıktan sonra eğer düzelmiyorsa bu yazılımsal bir durum değildir.
  • Merhaba bu cihazda Netflix 1080p aciliyormu.

• 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.