Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimki global zaten orijinal değil adaptörüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    Orijinal adaptörü olan arkadaşlar cevap verecektir. Teşekkür ederim arkadaşım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • by_Jazz B kullanıcısına yanıt
    Hocam nette küçük bir araştırmayla aslında birçok telefonda olduğunu montaj sırasında kaçtığını gördüm iPhone x lerde de yaygın bir durummuş malesef. Kamerayı engelleseydi bulanıklaşma yapsaydı dahi iade olarak görülmüyomuş ekran sökülüp temizlenip mercek yerine yeniden takılıyormuş. Aynı sorun s10 lar da da varmış ☺️

• Mylove kullanıcısına yanıt
    64gb tr cihazi sizinki hindistan olabilir.
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 24 Şubat 2020; 20:41:32 >
  • attila24 A kullanıcısına yanıt
    Olabilir. Peki bunu nasıl anlayabilirim? Ayrıca kutusunda imei yazmıyor bu sizde de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 24 Şubat 2020; 21:9:20 >
  • İcindeki romun kodundan anlarsiniz https://www.webtekno.com/xiaomi-miui-guncellemesi-yayinlama-sekli-h83292.html
    Kutuda imeiler yaziyor bende

• Kirosana kullanıcısına yanıt
    aynen o konuda sıkıntılı bir telefon uygulamalardaki görüntülü görüşmeleride sıkıntılı biraz
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    camera ayarlarından depolamayı sd kart yatıysanız gerek klamıyor
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    selamlar ayarlar kısımında ben bulamadım ???
  • attila24 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim arkadaşım.

• Ya şu bildirim çubuğundaki simgeler çentiğin sol tarafında birikiyor. Veri hızı ve alarm açık, e bir de saat var, 1 tane bildirim gelse ikincisi görünmüyor. Çentiği kaybetmeden o simgeleri sola alabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

YouTube'daki durumu bilmiyorum. Ben de görüntü kalitesi olarak sorun yok, ama yanlar kırpılıyor. O görüntü formatına göre ayarlanıyor. Zoom yapınca tam ekran oluyor. Fakat görüntü eksiliyor. O yüzden ben zoom yapmadan seyrediyorum. Netflix'te ise içeriğin formatına göre değişiyor. Bazı içeriklerde tam ekran oluyor, bazıları kırpılıyor. O normal. Ama HD geldiğinde pek sorun kalmayacak. Şu anda en büyük sıkıntı Netflix ve Prime Video'da L1 lisansı olmaması. Bakalım.. Mart ortasını bekliyoruz, SS'leri paylaşırım.

Alıntıları Göster
    X-Men

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 11:24:7 >

• fatihto kullanıcısına yanıt
    Widevine DRM. 3 güvenlik seviyesi var. L3, L2, ve L1. Kısacası L1 lisansına sahip olunca Google Play Movies, Netflix, ve Amazon Prime Video gibi servislerde içerikleri HD seyredebiliyoruz. Bu telefon bahsettiğim servislerde şu anda L3'e sahip. Yani içerikleri oralarda HD açamıyor. Mart ayının ortasına doğru Android 10 gelecekmiş ve bu sorunu da çözeceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenx

selamlar ayarlar kısımında ben bulamadım ???

• Arkadaşlar bu hava durumu widget ini biraz daha küçültme imkanı var mı bir de wigdeti sildim sonra geri yükledim operatör ismi görün müyor nasıl düzeltebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung A51 ile görüntü farkini gormek isteyenler:

Note 8 pro daha keskin ve hdr daha canli renkler çok caf cafli.
    A51 biraz daha gerçekçilik ön planda yumusak abartilmamis renkler.

• by_Jazz B kullanıcısına yanıt
    Hem gerçek ölçümler hemde birçok widget alternatifi için Meteoroloji Genel Müdürlüğünün programını öneririm.https://www.mgm.gov.tr/
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede var bluetooth açıkken wifi ye bağlı halde hız testi yaptım yaklaşık 5mbs çıktı, bluetooth u kapatıp test yaptım 45 mbs hız aldım. Arada uçurum var.
    Kronik bir sorun mu var dır acaba🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: ts2000

Aynı sorun bendede var bluetooth açıkken wifi ye bağlı halde hız testi yaptım yaklaşık 5mbs çıktı, bluetooth u kapatıp test yaptım 45 mbs hız aldım. Arada uçurum var.
    Kronik bir sorun mu var dır acaba🤔
    Geçen akşam bende bu testi yaptım.

Sadece Wifi açık 24mb
    Wifi + Bluetooth açık 10-15mb

Demek ki sinyal çakışması bizde de var. Fakat kulaklıkta bağlantı kesilmesi olmuyor.

A51'deki sorun güncelleme ile çözülmüş. Demek ki donanımsal değil yazılımsal sorun var.
  • cihazın kronik bir sorunu var mı arkadaşlar?
    pil süresi vs ne kadar alıyorsunuz ortalama?
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.