Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil istatistikleri 24 saatten daha fazla izlenmiyor mu
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Tam dolum sonrası görüntü bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sounderland

12.0.1 sürümüm. Evet Global OTA olarak harici indirip kurulum yaptım.

Hocam harici indirip nasıl kuruyosunuz, bende indirdim güncelleyicide en son paketi indir seçeneği var başka bi seçenek yok kurulumla alakalı

• Güncellemeleri kontrol ettiğiniz ekranda logoya 5 10 kere tıklayın ek güncelleme özellikleri açık diye mesaj çıkacak. Sonrasında sağ üst köşedeki menuden "güncelleme paketini seçin" kısmına tıklayın. Oradan indirdiğiniz dosyayı bulup çalıştırın.

• benv3kendim kullanıcısına yanıt
    Üstteki mesajda arkadaş bahsetmiş kardeşim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yav bu telegramda olan russia yazan mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenic -- 6 Kasım 2020; 14:11:57 >
  • Önceden pil durumu göstergesinde şarj dolumundan sonraki süre yazardı artık yazmıyor neden?

• biri bana cevap verebilir mi?

• Cihaz ciktigi gunden beri olan bazi animasyonlardaki kasma sorunu duzelmis.Animasyonlar cok puruzsuz artik.Ram kullanimi artmis ve ram dusuk oldugu icin performans dusmus ama olsun animasyonlar puruzsuz olunca cihaz daha akici hissi veriyor.Tavsiye ederim.

• Geçen sene eylül ayında teknosadan Note 7 almıştım. 1 Senedir kullanıyordum arada sırada kasmalar donmalar ve kapanmalar oluyordu ama aldırış etmedim. Geçen hafta telefon video izlerken kendiliğinden kapandı ve açılmadı.(şarjı %80) Kapanırken ekran kahve rengi oldu.Açmayı çalıştım olmadı. Hard reset atmaya çalıştım yine açılmadı sadece telefon titriyordu. Karanlık yerde telefona bakmaya çalıştım çok az bir görüntü geliyordu sadece xiaomi logosu gözüküyordu.Servise gönderdim tam 9 gün oldu Evofone ye bana bir takip kodu gönderdiler teknik destek kısmından bakabiliyorum ama hangi işlem yapılacağını yazmıyor ve ne kadar masraf çıkacağını bilmiyorum , ne arayan var ne sorun var. Telefonun garantiside doldu. Tam 8 gündür eski telefonu kullanıyorum ve teknik servisi tam bir rezalet.

• Arkadaşlar merhaba. Cihazı 1 yıl önce İzmir Optimum Mi Store'dan aldım. Bugün hayalet ekran oluştu. Bir süre sonra düzeldi.

Sanırım panel değişmesi lazım. Garantiye vermek istiyorum sıkıntı çıkartırlar mı?

• carpenic kullanıcısına yanıt

#MIUI #Global #Stable #Q #ROM #Lavender

MIUI V12.0.1.0 - GLOBAL STABLE | Android 10.

Updated: 30/10/'20

hocam yukarılara çıkınca göreceksin ben bunu indirdim global stable

https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QFGMIXM/miui-blockota-lavender_global-V11.0.1.0.QFGMIXM-V12.0.1.0.QFGMIXM-b775db5d33-10.0.zip

• Arkadaşlar, instagram da yanıtlama güncellemesinden sonra, gelen fotoğraf yanıtlarını açamıyorum, aynı sıkıntıyı yaşayan oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akmasol

Bende dün gece OTA üzerinden yükledim. Millet akıyor, uçuyor, kaçıyor yazmış ama ben çok ağır buldum telefonu.

Üstelik yükleme sonrası önce Factory Reset ardından Data Wipe yapmama rağmen. Miui 11'den çok şikayetçi değildim. İki üç animasyon için telefonun tüm stabilizasyonu gitti. Bende mi bir sorun var bilmiyorum.

Önerilere açığım.

Önerim eğer fazla dert ediyorsan telefonu satıp baska bir sey al bundan önce mate 9 kullanıyordum 2017 de almıstım ikisinin geekbench skoru arasında 40 - 50 puan fark var ama eski amiral mate'in menü gecisleri arayüz hızı falan bunu ikiye üce katlıyordu.. Donanımın degil Rom'un önemi burada ortaya cıkıyor. ben de değistirecegim ama yerine alacak telefon bulamıyorum adam gibi telefonlar olmus 8 10 bin lira. 3 -4 bin liralık telefon yine tatmin etmeyecek su an piyasada düzgün telefon yok. 5000 6000'den asagıya alınan her android bence problem yaratır.. bosa para harcamıs olacagım.. ekran biraz daha buyuk olacak hepsi o olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 12 Kasım 2020; 1:5:11 >

• Güncelleme geldimi tam sürümü nedir WiFi üzerinden geldimi yoksa dışarıdan mı yükleniyor. Bilgisi olan arkadaşlar dan cevap bekliyorum. Teşekkürler

• 10 Kasım da normal güncelleme olarak gelmişti. Eve geçince Wi-Fi ile güncellerim dedim. Eve geçince güncelleme geri çekildi. Sonraki günlerde normal güncelleme alan var mı?

• benv3kendim kullanıcısına yanıt

teşekkürler bakıcam hemen

edit: şimdi yükledim miui 12 ama ne fark var bilmiyorum bakacaz artık :)

bildirim panelinin yeni görüntüsü güzel olmuş azcık iphone'a benzemiş :)

animasyonlar falan guzel olmus ghost screende kayboldu gibi ama sarja pek faydasi yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenic -- 14 Kasım 2020; 13:26:13 >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak ben bu sene lise bir e geçtim babamlar bana önümüzdeki ay redmi note 7 alıcak acaba oyun performansı iyimi yada eksi bir yönü varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: AliEmrah963

Arkadaşlar bir sorum olacak ben bu sene lise bir e geçtim babamlar bana önümüzdeki ay redmi note 7 alıcak acaba oyun performansı iyimi yada eksi bir yönü varmı
    Almasınlar. Telefon eskimeye başlıyor artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondan kuruluma MIUI 12 neden gelmiyor halen?

• Power7Gear kullanıcısına yanıt
    Gelmiş olması lazım.https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-7-global-kararli-miui-v12-0-1-0-qfgmixm-rom-indirme-baglantilari.97117/ bir inceleyin isterseniz.

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.