Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scorpion20

yandaki ses aç kapa tuşuna basın ekranda çıkan ses seviyesine tıklayınca ayrıntılı seçeneğe sizi yönlendirir
    Çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

Gereksiz uygulamaları kaldırdıktan sonra pil durumu.

Varmı bi değişiklik sürelerde. Önceden ekran süresi ne kadar alıyordunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Telefon görüşmesi yaparken görüşmeyi beklemeye alıp başka bir numarayı arıyor telefonum.
    Birde ekranı kaydırırken sanki ağır çekimde yada takılma varmış gibi görünüyor.
    Böyle bir sorun yaşayan var mı arkadaşlar.

• garantisiz 64/4 modeli için güvenebileceğimiz satıcı var mı arkadaşlar?

sarı sitede 1450 kapıdan ödemeli, n11de 1949-75puan=1875

imei + garanti için 425tl çok mu
  • Geçen birisi almış italatçı garantili diye adama imei olmayan tel gelmiş yakınıyordu adam 619 tl imei için verdim diye.Zamlıymış galiba bu yıl devletin imei fiyatları.
  • Arkadaşlar telefon bugün öğlen itibarıyla elime ulaştı ve yaklaşık bir buçuk saat önce de de kullanmaya başladım. Telefon açıldığında şarj doluluğu %76'ydı, telefonu açınca sadece ilk başta yapılması istenen ayarları yaptım, daha sonra kameraya girdim ancak çok oyalanmadım, bir de WhatsApp'ı yükledim ve bir buçuk saatin sonunda telefonun şarjı %62'ye indi. Bu normal midir? Pilde herhangi bir sıkıntı olma ihtimali nedir?
  • Arkadaşlar YouTube da tam ekran olmuyor. Yanlarda boşluk kalıyor. Bunun çözümü var mı? Yoksa hep ekran ufak mı olacak?

• bourbone kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen ekranın uzunluğundan kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

Arkadaşlar telefon bugün öğlen itibarıyla elime ulaştı ve yaklaşık bir buçuk saat önce de de kullanmaya başladım. Telefon açıldığında şarj doluluğu %76'ydı, telefonu açınca sadece ilk başta yapılması istenen ayarları yaptım, daha sonra kameraya girdim ancak çok oyalanmadım, bir de WhatsApp'ı yükledim ve bir buçuk saatin sonunda telefonun şarjı %62'ye indi. Bu normal midir? Pilde herhangi bir sıkıntı olma ihtimali nedir?
    Bu soruna ek olarak telefonu yoracak hiçbir şey yapmadığım halde telefonun arka üst kısmı ısınıyor.
  • Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz arkadaşlar? Spiegenin kılıfını kullanma var mı özellikle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani YouTube vesaire videoları hep yarım ekran olarak mı izleyeceğiz?

• bourbone kullanıcısına yanıt
    Ekranın en boy oranından dolayı büyük ihtimalle her platformda o şekilde izleyeceğiz maalesef.
  • Xiaomi markasına karşı hep bir önyargım vardı. 9 yıl Nokia, son 6 yılda da Samsung kullanıcısı olarak ve Note 7 FE ekranımın kırılması sonucunda f/p araştırması yaparak en sonunda RedMi Note 7'de karar kıldım. Az önce hepsiburada'dan 1.999 tl fiyat ile siparişini verdim. Okuduğum yüzlerce olumlu yoruma göre umarım pişmanlık yaşamam. Telefonun tasarımına bayıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: bourbone

Yani YouTube vesaire videoları hep yarım ekran olarak mı izleyeceğiz?
    Ekranın ortasından iki parmağınızla kenarlara doğru açın tam ekran oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedus

Xiaomi markasına karşı hep bir önyargım vardı. 9 yıl Nokia, son 6 yılda da Samsung kullanıcısı olarak ve Note 7 FE ekranımın kırılması sonucunda f/p araştırması yaparak en sonunda RedMi Note 7'de karar kıldım. Az önce hepsiburada'dan 1.999 tl fiyat ile siparişini verdim. Okuduğum yüzlerce olumlu yoruma göre umarım pişmanlık yaşamam. Telefonun tasarımına bayıldım
    Ben de bugün satıcısı hepsiburada olan note 7'yi 1999 tl görünce siparişi verdim şu an yolda. Bu konudaki bir çok arkadaşın bildirim gelmemesinden ve yakınlık sensörünün düzgün çalışmamasından şikayetleri var. O nedenle biraz endişeliyim

• oturtan boğa kullanıcısına yanıt
    Bunlar note 7'nin kronik sorunları mı acaba?.

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.