Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler xiaomi aldım geçen yıl, ilk başlarda çok iyiydi gittikçe verim azaldı
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    sakın ha güvenmeyin ben aldım 1.ayda bozuldu garantiye yolladım yenisi geldi ama xiaomi powerbank'da var o daha iyi
  • gahmetk G kullanıcısına yanıt
    aynı mesaj olacak ama
    teşekkürler xiaomi aldım geçen yıl, ilk başlarda çok iyiydi gittikçe verim azaldı bu daha mı kötü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

trust marka olarak mı bu tavsiyeniz? yoksa bimdekiler orjinal mi olmaz?
    BİM'in sattığı Apple ürünleri sahte çıktı. BİM'e gelen elektronik ürün almadım almam da.

Xiamio powerbanki iyidir.
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    aynen ben de ondan sıkıntı olur mu düşüncesindeyim, hatta kendi aldığım powerbank xiaomi de orjinal mi değildi yoksa verim gerçekten azalıyor, hepsi aynıysa en azından 1 yıl iş gördü, bu biminkinden iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

aynen ben de ondan sıkıntı olur mu düşüncesindeyim, hatta kendi aldığım powerbank xiaomi de orjinal mi değildi yoksa verim gerçekten azalıyor, hepsi aynıysa en azından 1 yıl iş gördü, bu biminkinden iyidir
    şarj aleti, şarj kablosu, kılıf, powerbank....

bunlardan ucuza kaçmayın. aliexpress tarzı yerlerden alıp iyi olduğunu söyleyenler var amaben orjinalden şaşmam. kafam rahat.

güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Hocam rehberde söylenen modda windowsu başlattıktan sonra driverları tekrar kurmanız gerekiyor. Kurdunuz mu? İstemcide cihazın gözükmeme durumu genelde driverlardan kaynaklanan bir sorun

Windowsu rehberde söylenen modda başlattıktan sonra o mod içerisinde https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2588979 bu link üzerinden driverları tekrar kurun. Ardından res atın ve istemciyi açıp tekrar deneyin. Bu yöntemin işe yaraması lazım
    Sorun sistemle alakalı ne kurarsa kursun, ne yaparsan yapsın niye olmaz. Bazı sistemler cihazları görmüyor. Ben çok uğraştım en son bıktım eski bir laptop vardı onda yaptım sorunsuz driverları görmeye başladı.

• piluthh P kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar iPhone 6s mi almak mantıklı yoksa redmi mi? Ayrıca Xiaomi Mi 8 lite mi?

Memnun musunuz bu telefondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 18 Haziran 2019; 17:24:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.chaLi kullanıcısına yanıt
    iOS mu Android mi kararını vermelisiniz. Mi8 Lite mı Redmi Note 7 mi'nin cevabı elbette Redmi Note 7
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    İPhone hiç kullanmadığım için bilemiyorum

• Alacak olanlara tavsiyesiye: 2000 den fazla etmeyecek bir telefondur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    aynı fikirdeyim telefona bilmem kaça para verip, bataryası şu kadar olsun deyip alıyoruz kalitesiz powerbank şarjla bozmak da var. ucuzluktan ziyade kalitesiz tabiki daha önemli. ama orjinal diye aldığım xiaomi powerbankın 1 yılda verimi azaldı. redmi note7de hızlı şrj var adamlar kabloya bunu vermemiş
  • Gereksiz uygulamaları kaldırdıktan sonra pil durumu.

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsmsk -- 18 Haziran 2019; 20:29:14 >

• tsmsk kullanıcısına yanıt
    Gereksiz uygulamaları nasıl kaldırdınız hocam?
  • Miui 10.3.4 geldi, 384 mb

• Genç Düşünür kullanıcısına yanıt
    Buradaki yönergeleri uyguladım hocam.

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/themes/debloat-redmi-note-7-miui-10-3-5-0-root-t3928466

• Eşime aldım bu telefonu. Ama İnternet hem WiFi de hem de mobilde yavaş diyor. Sebebi nedir? Bu durum ile karşılaşan oldu mu? Bu sorun nasıl çözülür. Değerli arkadaşlar lütfen cevap verir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/themes/debloat-redmi-note-7-miui-10-3-5-0-root-t3928466
    Çok teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsmsk

siz denediniz mi

Mi ile başlayan tüm uygulamaların kaldırabileceği yazıyor linkte ama deneyenler hep EU rom kullanıcıları.
  • dlink D kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam. Hepsini kaldırdım. Pil süremde yukarıda ekranda gözüküyor. Zaten eu rom da bloatware kaldırılmış rom yani mantık olarak aynı anlama geliyor. Benim telefon türkiye garantili global cihaz. Root yada herhangi bir oynama yoktur.
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.