Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ankaradayım şöyle bi durum var sahibindende baktığımda imei kayıtlı cihaz 1300 1350 civarı kvk lı cihaz 1750 1800 civarı. Hem imei sıkıntısına girmemek hemde 2yıl garantisi olsun diyerek 400tl daha fazla vermek nekadar mantıklı olur sizce 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • webliner kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..mi8 lere rootsuz twrp siz kuruluyor diye biliyorum xiaomi o cihazda build probu daki camera 2 api sekmesini açtı sanırım..Dedim bizim cihazlarda d avar mı acaba ama anladığım bizdeki kapalı sanırım..
    Bu arada twrp kurarsanız eu romu tavsiye ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _OzGuR_1903 kullanıcısına yanıt
    Ben 6 7 xiaomi cihaz kullandım hiçbirinde garanti yoktu.
    Daha dün note 6 aldım 2 haftalık 1100 tl ye..
    Şahsen ben o kadar fark vermem..ama 150 200 gibi fark olursa ona değer..
    Sizin şahsi fikriniz artık devrede olacak..

Hocam KVK da genelde garantili cihazları Evofone'a gönderiyor. Bence hiç gerek yok. Facebook'ta Xiaomi Türkiye grubu var. Orada satış yapan arkadaşlar var. Gayet sağlam ve fiyatları da uygun. 4/64'ü 1250 TL'ye satıyorlar. Kapıda ödeme seçenekleri de oluyor. O zaman biraz fiyat ekleniyor ama sıkıntı yaşayanı görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 21 Mart 2019; 9:42:33 >
  • KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Sağolun 1270e satıyorlar orda da forumda 1300e ankara elden teslim eden birini buldum sanırım ondan alırım. Tek kafamı kurcalayan olay imei kaldı yarın bigün kapanırsa uğraştırırmı. Evde 6 7 yıldır kullanılmayan çöp telefonlar var tektek onları atacaz artık :)

• Merhaba global betaya gecmek istiyoruz nasil yapabiliriz acaba dun aldik telefonu ve parmak izi gec okuyor telefon cok sik uyaniyor surumden hic memnun kalmadik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Merhaba global betaya gecmek istiyoruz nasil yapabiliriz acaba dun aldik telefonu ve parmak izi gec okuyor telefon cok sik uyaniyor surumden hic memnun kalmadik.
    Yanlış hatırlamıyorsam öncelikle bootloader kilidini açmanız gerekli. Aldığınız da güncelleştirme mi yaptınız?

• Genel de hangi renk tercih ettiniz arkadaşlar? Bu cihaz için mavi ve siyah arasında gidip geliyorum tam karar veremedim bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Genel de hangi renk tercih ettiniz arkadaşlar? Bu cihaz için mavi ve siyah arasında gidip geliyorum tam karar veremedim bir türlü.
    Küçük bir telefon olmadığı için siyah tercihi daha iyi bence. Siyah minyon gösteriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Genel de hangi renk tercih ettiniz arkadaşlar? Bu cihaz için mavi ve siyah arasında gidip geliyorum tam karar veremedim bir türlü.
    Tartışmasız Siyah
    Abime aldik telefonu guncellemeleri yapmis artik betaya gecmek icin kilit acmak gerekmiyor yaziyordu ama ? Bende Note 5 custom rom ile kullaniyorum ayni islemci ayni pil sonucta ama abiminkinde yazilimsal sikinti var gibi.

• Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Bl kilidi açık olmadan manuel yüklemeler yapamıyorsunuz. Rom root twrp eski sürüme geri dönüş vb işlemlere izin vermez cihaz.

Haklisinizdir hocam tekrae arastirdim ama global kararlidan global kararliya gecebiliyorsunuz kilit kapaliyken diyor ama betadan kararliya donulmuyormus. Note 5 den daha hos duruyor diye aldik ama simdilik memnun kalmadik telefondan.

• Merhaba üç gündür redmi note 6 pro kullanıyorum. Şimdilik çok memnunum telefondan. Ekran koruyucu tavsiyesi yapabilir misiniz Türkiye den olursa tavsiyeleriniz daha iyi olur yurtdışından gelmesini beklemek istemiyorum. Ayrıca kutudan çıkan kılıf hoşuma gitti ama sağlamlığı nasıldır başka bir kılıf tavsiye eder misiniz yoksa yeterli midir?

Genelde imei yi vodafone/turkcell vınn lardan atıyorlar.
    Ben ilk çıktığında aldım kullanıyorum hiç sorun yok. (satayım 1000 tl ye :))
  • fth F kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam 1300e sıfır daha mantıklı geldi :)

• Selam bu telefonu bugün aldım ama ilk aldığımda çentik vardı eve geldim güncelleme yaptım çentik kayboldu oda siyah oldu o centigi kendim açıp kapatabilir miyim bide klavyenin ç ğ gibi harfleri yok onları Türkçe klavyeye nasıl cevirebilirim bide otomatik düzeltme yapmasını istemiyorum

• Centigi yaptım klavyeyi yapamadim

• Gboard ayarlarından Türkçe klavyeyi seçeceksiniz ve yine gboard ayarlarından oto düzeltmeyi kapatacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baranselona kullanıcısına yanıt
    Tmmm sağol bide klavyenin üstünde sayılar çıkıyo onu nasıl kapatcam bide şu şu ayarı kesin yap veya şu uygulamayı yükle dediğiniz bişey varmı sagolun

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.