Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıkıntı yaşadığınız video linkini atın, deneyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Hiç gerek yok 1300 1350 tl ye kadıköyde telefonculardan sıfır alabilirsiniz ben öyle yaptım.
    1300-1350 tl ye hangi şartlarda alınabiliyor?
    garanti, kapalı kutu gibi şeyler var mı yoksa bir şekilde getirilip, pasaport kayıtları yapılmış cihazlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost0791

Sıkıntı yaşadığınız video linkini atın, deneyelim.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/dunya/dehset-gemisi-yuzlerce-yolcu-denizin-ortasinda-kurtarilmayi-bekliyor-4108138/

Bu linki denerseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Chrome'da çıkıyor.

Opera'da çıkmıyor.
  • vaneyck V kullanıcısına yanıt
    Garanti yok ben kapalı kutu global versiyon 4/64 mavi modeli 1350 TL'ye aldım.İmei'ler malum yolla kaydedilmiş kontrol ettim sorun yok.
  • merhabalar,

çift hatlı bi telefon lazım. mate 20 lite düşündüm ilk başta ama 2200 tl o, onun yerine redmi note 6 pro daha hesaplı gelir diye düşündüm. birde honor 10 lite

çok fazla oyun oynayan birisi değilim, amacım sosyal medya, dizi-film seyretme, arada bi pubg oynamak ve müzik dinlemek.

sennheiser kulaklığım mevcut, kulaklık çıkışı iyi midir?
    ekran parlaklık seviyesi nasıl? mesela p20 lite'ın çok kötü, hiç beğenmiyorum.
    pubg oynayan arkadaşlar, oyun kasıyor mu, akıcı mı?
    ve tabi ki cihaz hızlı mı, kullanmış olduğu işlemci ve 3 gb ram ile hantallık oluyor mu acaba

birde ikinci el bakıyorum, malum yolla kaydedilmiş deniyor. bunların kapanma durumu, sıkıntısı felan olma olasılığı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 25 Mart 2019; 20:39:7 >
  • first9 kullanıcısına yanıt
    ekran p20 lite in çok az parlaklığı onu geç.Mate 20 lite den bile iyi redmi note 6.Hatta yan yana note 8 s8 ile kıyasladım onlara göre bile beyaz tonlu ve parlak geldi note 6 pro.Onlar aşırı sarımtraktı.

hatta ve hatta iphone x ten bile beyaz tonlu göze hoş geldi.parlaklık 500 nit deniliyor hakkını veriyor ancak keşke biraz daha fazla olsaymış diyeceksiniz.

Oldukça keskin beyaz tonlu net yani ekran.Sadece sanki asus zentone 5 biraz daha keskin geldi bana.2018 versiyon olan.

Sese gelince hoporler dış ses amiral gemilerinden bile fazla ve tok çıkıyor.Ancak tabi bir stereo çıkış kadar değil.

kulaklığı gelince önceden dac ı olan lg v20 kullanıyordum kesinlikle onun kadar ayrıntılı ve net çıkışı yok ancak ondan bariz daha yüksek kulaklık sesi var.Yine de odyofil derecesinde müzik sever iseniz bu cihaz sizi üzecektir diyorum.

cihaz sınıfı gereği oyun chazı değil pugb orta ayarda kasmadan oynatıyormuş oyun oynamam ancak oldukça video izledim.Arayüzde uygulamarda kasma yok aksine v20 g5 türevi daha iyi işlemcisi olan amiral gemilerinden hızlı açıyor uygulamaları.

oyun için tavsiyem ikinci telefon olarak ucuz birşey alın her türlü oyun pili ve işlemciyi eskitiyor.

ikinci ele bulaşmak yerine 1500 seviyesine delta paralel ithalat kayıtlı sıfır cihaz alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 25 Mart 2019; 21:17:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

ekran p20 lite in çok az parlaklığı onu geç.Mate 20 lite den bile iyi redmi note 6.Hatta yan yana note 8 s8 ile kıyasladım onlara göre bile beyaz tonlu ve parlak geldi note 6 pro.Onlar aşırı sarımtraktı.

hatta ve hatta iphone x ten bile beyaz tonlu göze hoş geldi.parlaklık 500 nit deniliyor hakkını veriyor ancak keşke biraz daha fazla olsaymış diyeceksiniz.

Oldukça keskin beyaz tonlu net yani ekran.Sadece sanki asus zentone 5 biraz daha keskin geldi bana.2018 versiyon olan.

Sese gelince hoporler dış ses amiral gemilerinden bile fazla ve tok çıkıyor.Ancak tabi bir stereo çıkış kadar değil.

kulaklığı gelince önceden dac ı olan lg v20 kullanıyordum kesinlikle onun kadar ayrıntılı ve net çıkışı yok ancak ondan bariz daha yüksek kulaklık sesi var.Yine de odyofil derecesinde müzik sever iseniz bu cihaz sizi üzecektir diyorum.

cihaz sınıfı gereği oyun chazı değil pugb orta ayarda kasmadan oynatıyormuş oyun oynamam ancak oldukça video izledim.Arayüzde uygulamarda kasma yok aksine v20 g5 türevi daha iyi işlemcisi olan amiral gemilerinden hızlı açıyor uygulamaları.

oyun için tavsiyem ikinci telefon olarak ucuz birşey alın her türlü oyun pili ve işlemciyi eskitiyor.

ikinci ele bulaşmak yerine 1500 seviyesine delta paralel ithalat kayıtlı sıfır cihaz alın.
    cevaplarınız için teşekkürler. müzik severım ama çok aşırı ayırt edebilecek kulağım yok açıkcası. zaten şu an kullandığım cihaz iphone 5s, ondan iyidir diye düşünüyorum.

oyun dediğim gibi çok oynamıyorum. oyun için pc var zaten, mobilde oynamak bana göre değil ama arkadaşlar çağırdığında oynuyorum.

o dediğiniz fiyat seviyelerinde 3/32 satılıyor heralde, ben 4/64 almayı düşünüyorum ama en düşük 1700'e var ithalat olarak. diğer yöntem ile 1300 tl bandında değişiyor.
  • 1350 ye sirkeci falan gibi yerlerde satılıyor, dükkan garantili, ama genelde 4 ay garanti vermesi şüphe uyandırıcı, muhtemelen 4 ay sonra imei patlama durumu olur mu bilinmiyor. Aksi halde 1700 liraya delta evo gibi yerlerden 2 yıl garanti veriyorlar, 350 lira farka değer mi, orası meçhul... ?

• first9 kullanıcısına yanıt
    5s ten iyidir her anlamda.

yok 64 lüğü ben 1400 liraya mal ettim.

gittigidiyor arada yüzde indirim yapıyor birde 100 lira kredi kartı puanı ile güzel 200 lira kombo oluyor.

biraz fırsat beklemek lazım .ben alırken 1580 di fiyatı ne ara zam geldiyse.2 ay oldu olmadı alalı .

• b.turan kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon hakkında kısmından sonraki bahsetmiş olduğunuz adımlar telefonda yok hocam. Rica etsem bir daha kontrol edip dönüş yapabilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bLaXis_1907 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncelleme girin , MIUI sürümü logosuna bir kaç defa tıklayın daha sonra ilk mesajında ki adımları tekrar deneyin .

• b.turan kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sağolun o logoya tıklamak gerekiyormuş. Dediğiniz adımları görebiliyorum şimdi.

• bLaXis_1907 kullanıcısına yanıt
    Ulaşmış olmanıza sevindim.

• İyi günler arkadaşlar telefonu bir haftadır kullanıyorum üç yıllık redmi prodan sonra epey iyi geldi.fakat bazı web siteleri ekrana sığmıyor.birde sekiz dokuz saat ekran nasıl alıyorsunuz en fazla altı saat ekran aldım teşekkürler

• Cihaz full mobil veri kullanımında kaç saat ekran süresi veriyor ? 8 saati geçemedim.
    Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu

• hocam merhabalar tekrardan, telefon hakkında bi soru sormak istiyorum size; bildirim konusunda bi problem vs var mı? whatsapp bildirimleri göstermiyor tarzı yorum okudum ama
  • Bildirim konusunda bir sıkıntı yaşamadım hocam ben.

• Note 6 pro' kullanan arkadaşlar Kronik şebeke problemi var mı ?birçok kullanıcı aranıp ulaşılmama problemi yaşamışta ona göre alacağım.
  • goldkings G kullanıcısına yanıt
    Sorun kronik mi bilmiyorum ama benim de başıma geldi geçenlerde

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.