Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ahize sesini yükseltmek için tavsiyesi olan var mı?
  • Google cam yükleyen var mı ?
    Rootsuz kurulabiliyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rootsuz olmaz.

• Kurup rootu kaldırsan olur sanırım

• _OzGuR_1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam hem pahalı hem de uğraştığınıza değmez

Sahibindende satanlardan alabilirsiniz

sahibindenkinlerden farkı yokbunlar da birisinin cebinde falan ülkeye sokuyor cihazı sonra bazı yöntemler ile imei halladiyor
    Fatura garanti vb yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar neden burdan almış anlamadığımdan sordum acaba sahte alım reklam amacı ile yapılmıl olabilir mi. En mantıklısı bilindik bir siteden alıp fafuralı kullanmak ozmn. peki delta servis garantili almak mantıklımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OzGuR_1903 -- 20 Mart 2019; 14:35:10 >
  • Şu an 1650 liradan daha uygun sıfır bulmak mümkün mü bilen var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobarsterm

Şu an 1650 liradan daha uygun sıfır bulmak mümkün mü bilen var mı acaba ?
    boşver garantiliyi, ikinci el garantisiz, imeili 1000 tl den satayım sana: )
  • Kalın-korumalı kılıf arayan olursa elimde siyah temiz bir adet mevcut. Kamera içerde kalmaktadır, kılıfın et kalınlığı ince kılıflardan daha fazla. Fiyatı piyasadan uygun tutuyorum. Bursada elden verebilirim

Hocam onların fiyatları pahalı. Sahibindenden daha ucuza alabilirsin yada forumdan. Onlara imei atıyolar öyle gönderiyolar.

• m044010 M kullanıcısına yanıt
    Kamera ayarlarında fligranı kapayınca gidiyor.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    İki gün sonra imei kayıt dışı vs problemlerle karşılaşırmıyım acaba 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobarsterm

Şu an 1650 liradan daha uygun sıfır bulmak mümkün mü bilen var mı acaba ?
    Öğleden önce saat 11'de Hepsiburada'dan siyah rengini 64 GB modelini bir arkadaşıma siparişini verdik. Toplamda kupon ve indirimler ile beraber 1703 TL'ye geldi. Daha uyguna bulamadık fiyatlar saatlik olarak güncelleniyor. Daha uyguna mevcut ise muhakkak alın derim. Yakın zamanda tüm Mİ modellerine sağlam bir zam gelecek bu rakamlarda hayal olacak. -ki ben 3 ay önce 1450 TL'ye siyah 64 GB modelini almıştım. Zaman ilerledikçe düşmesi gereken rakam sürekli artmış. Bu sebepten dolayı bir an evvel almakta fayda var.
    Hocam aliexspressteki için soruyorsanız ben şahsen güvenipte alamam. Türkiyede satılan imei kayıtsız cihaz alırsanız güvendiğiniz bir yerden kendinize ait eski bir telefonun imeisini attırırsanız sorun olmaz.

• Rootsuz yüklenebiliyor. Ama sizin demek istediğiniz direk install şeklinde sanırım buda mümkün değil. Sebebi gcam belli işletim sistemlerinde çalışıyor. Mesela sd845 gibi. Geliştiriciler yazılımlarda oynama yaparak her telefonun sistemine ayrı şekilde uyarlıyor. Mesela bizim telefonlarda rootsuz kurarsınız ama twrp sinden tutundan bilmem nesine kadar değişiklikler yapmanız gerekir. Umarım açıklayıcı olmuştur.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Evde çöp niyetine kullanılmayan bidolu telefon var bunların imei kullansam yarın bigün aynı telefona ait olmadığından sorun olurmu acaba kullanan varmı böyle

• Arkadaşlar telefonda root rom twrp gcam vb işlemler yapmak isteyenler bootloader kilidini vakit kaybetmeden açsınlar. Çünkü kilit açılması için miui size süre veriyor. Ben işlemleri yaptıktan sonra 343 saat bekleme süresi verdi.

En sağlamı eski telefonunun imei'ni kullanmak zaten ben öyle yapıyorum.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.