Şimdi Ara

♛ ★ ♛ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro (Whyred) ROM /KERNEL/ GCAM Paylaşım Başlığı♛ ★ ♛ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
14
Favori
11.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Masik rom kullanan var mı acaba... Tavsiye eder misiniz
    Suan kullanıyorum tavsiye ederim.

Performans ve batarya konusunda aşmış bir rom. Ayrica gps hatasi almadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DARK KING kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir sıkıntısı yok yani romun... Bide okuduğum kadarıyla ön kamera çalışmıyor yazmışlar doğru mu... Ve ne kadar pil ömrü alıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Masik X 15 ve Gcam kullaniyorum, on kamera sorunu yok.

Sadece gcam ön kamera selfie yaparken arada gocuyor. Kamerayi kapatip tekrardan aciyirum sorun yok.

4g çoğunlukta kullanmama ve cok oyun oynamama ragmen 8 saati asan ekran görüntüsü verdi.

Wifi kullandigim zaman 10 saati asar.

Siz tecrube etmelisiniz, benim begendigim rom size uygun olmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK KING -- 6 Kasım 2018; 15:21:18 >
    Miui arayüzü olduğu için tercih ediyorum zaten diğer rom lar Google olduğu için beğenmedim pek... Peki stock kamera da var mı ayrıca içinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Miui arayüzü olduğu için tercih ediyorum zaten diğer rom lar Google olduğu için beğenmedim pek... Peki stock kamera da var mı ayrıca içinde...
    Stok miui kamera elbette var, xda 'daki konusuna bakin mobilden link atamiyorum

Masik rom da diyorum var mı yani konusunda eklenmiş olarak yazan vardı o yüzden soruyorum çünkü stock kamera da iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ByÇINAR

Utku hocam selamlar.size birşey danışmak istiyorum.aşağıda resmi olan biri eu rom biri mıuı pro rom.birinde ses menüsü 3

iken birinde 4 sekmedir .4 lü sekmede bildirim ayarı ses ses seviyesinden ayrılmıştır.eu romuda bu sekil ayırma nasıl yapabilirim.4 lü ses menüsüne dönüştürmek istiyorum.

Üstadım MIUI hakkında hiçbir bilgim yok maalesef...

• merhabalar. cihazıma twrp kurdum 3-4 saatlik uğraşı sonunda şimdi nasıl imei atılacak bir yardımcı olabilir misiniz?
  • Merhabalar. Whyred cihazımı 3 gündür imei tamir etmeye çalışıyorum. Kafayı yemek üzereyim. Brick oldu telefon, neyse ki geri test rom yükleyebildim . Şuan miui 9 yüklü android 8.1

Ancak hala modemst1 vs modemst2 ve fsg bloklarını silemiyorum. Adb den yapıyorum, reboot edince aynı imeiler duruyor. Sonra değiştirilmiş qcn dosyasını restore ediyorum, sonuç gene değişmiyor. Lütfen birisi yardımcı olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ♛ ★ ♛ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro (Whyred) ROM /KERNEL/ GCAM Paylaşım Başlığı♛ ★ ♛
    Şöyle bir hata alıyorum. Eksik olan kısım nedir?

Edit: arb 4 olduğu için direkt flashlayamadım, boot yoluyla twrp ve root yaptım, şimdi de led lambalarını renklendirecek bir modül arıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1800210022 -- 15 Kasım 2018; 14:4:19 >
  • Arkadaşlar ben cihazıma root twrp falan yüklemek istiyorum. Fakat çok anlamıyorum. Bana kızabilirsiniz şimdi anlamıyorsun bu konu da ne işin var diye. Sayfanın başında Ustamız sağolsun yazmış ama magisk ile pdanet indirdim şimdi ben bu işlemleri nasıl yaparım

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    hocam bende MIUI 10.0.2.0 Çin ROM'u yüklü redmi note 5 AI (whyred) var. IMEI değiştiremedim. diag port açıyorum. partition'ları siliyorum, reboot ediyorum. IMEI duruyor. QCN dosyayı değiştirip yazıyorum, reboot ediyorum. orijinal IMEI'ler duruyor. Çözüm bulamadım. Acaba yeni versiyon MIUI'lerde IMEI değiştirmeyi engellediler mi?

setprop sys.usb.state diag,adb ile diag portu açıyorum.

bu komutlarla partitionları siliyorum:

dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p46
    dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p45
    dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p47

nerede hata yapıyorum acaba?
  • 20playback kullanıcısına yanıt
    bende aynı durumdayım. bir çözüm bulabildin mi?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Kodlarla silinmiyor. Farklı bir yöntem var. Pek vaktim yok açıkçası uzun zaman önce yaptım aklımda da değil tam ama özelden yazarsanız bir arkadaşa yönlendireyim sizi.

• bu cihazın ai modelinde 8.1 veya 9 farketmez, gcam çalıştırabilen oldu mu hiç? hangi rom'u denediysem hangi patch'i uyguladıysam bir türlü ön kamerada portre ve hdr modunda adam akıllı fotoğraf çekemedim. Hep ya hata verdi ya siyah çekti. İyiden iyiye sinir oldum. Kesin şunu denersen sonuç elde edersin dediğiniz bir şey var mıdır arkadaşlar?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    hocam bir ilerleme kaydedebildiniz mi ?
    qpst programıyla beraber HEX kodlarını düzenledim, düzenliyi atıyorum sabit kalıyor.
    İmei leri ben de bozamadım cihazdaki ..
  • redsmoke R kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/themes/fix-gcam-low-light-whyred-china-global-t3834161

Linkteki fiksi yükle

Miui yada Custom rom android oreo veya 9 sürümü fark etmeksizin sorunsuz kullaniyorum

• klpszkrll K kullanıcısına yanıt
    Bunları yapma sebebiniz ne?

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Kısaca yenilik değişiklik diyebiliriz. Farklı romlar farklı şeyler denemek istiyorum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.