Şimdi Ara

♛ ★ ♛ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro (Whyred) ROM /KERNEL/ GCAM Paylaşım Başlığı♛ ★ ♛ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
14
Favori
11.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet tüm donanımlar çalışıyor fakat sistem stabilitesi sorunlu. Uygulama çökmeleri, takılmalar ve ekran kararmaları gibi bazı rahatsız edici şeyler. Ayrıca henüz yeni olduğu için hiç bir özelleştirme yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EU rom mu Global Rom mu? Mii 10 tabanlı olarak.
    Ek olarak beta mı stabil sürüm mü?Karar veremiyorum.
  • Twrp yuklenmedı. Anti rolback hatası verdi. Anti 4 görünüyor. Twrp yuklemenin baska yolu varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Elimdeki telefon arb 4 olmuş, son sürüm kurulu. IMEI atılmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Elimdeki telefon arb 4 olmuş, son sürüm kurulu. IMEI atılmaz mı?
    Atılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

Twrp yuklenmedı. Anti rolback hatası verdi. Anti 4 görünüyor. Twrp yuklemenin baska yolu varmı.
    https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/index-everything-anti-roll-t3816219
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/how-to/index-everything-anti-roll-t3816219

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Twrp yukleyemeyince miui 10 yükledim. Xda da anlatılan miui 10 için gecerlimi acaba. Mi note 3 ten yeni geçtim bu telefona, anti roalback kafamı karıştırıyor. Mi note 3 te miuipro rom kullanıyordum. Buna'da yüklemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

Teşekkürler. Twrp yukleyemeyince miui 10 yükledim. Xda da anlatılan miui 10 için gecerlimi acaba. Mi note 3 ten yeni geçtim bu telefona, anti roalback kafamı karıştırıyor. Mi note 3 te miuipro rom kullanıyordum. Buna'da yüklemek istiyorum.

Alıntıları Göster
    Geçerli. Bu yöntemle TWRP yükleniyor fakat ARB olduğu için rom yüklerken çok dikkatli olmak lazım küçük bir hatada birick olur.
    Kurtarma yollarınıda kapatmışlar Miui servislerine mahkum ediyorlar brick mağdurlarını.

• quote:

Geçerli. Bu yöntemle TWRP yükleniyor fakat ARB olduğu için rom yüklerken çok dikkatli olmak lazım küçük bir hatada birick olur.
    Kurtarma yollarınıda kapatmışlar Miui servislerine mahkum ediyorlar brick mağdurlarını.

Alıntıları Göster
    Şimdilik beklemeye alim. Zaten telefon ımei kopyalı. Başıma iş açmayım.

• quote:

Alıntıları Göster
    brick için çare bulundu artık açılıyor telefonlar
  • Brick cihaz nasıl kurtarılıyor ki hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Facebook'ta utku ablak var o arkadaş yapıyordu anlatımı forumda da vardı

• Arkadaşlar bootloader kilidini açmak için artık kilit açma başvurusu yapmaya gerek yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Arkadaşlar bootloader kilidini açmak için artık kilit açma başvurusu yapmaya gerek yok mu
    Var ,yeni bir yöntem yok.Hos çıksa da tavsiye etmem brick yapabilirsiniz

1 aya çıkmış kilit açma bu arada

• DARK KING kullanıcısına yanıt
    Bootlader kilidi açık cihazım var,aı model,miui 9.5dayim,hiç güncelleme yapmadım.kamerada baya fark var diye gcam kurmak istiyorum,twrp yüklemeyi denedim,YouTube yönteminde fastboot flash ile denedim antri rollback hatası geldi,bu konudaki kodu yazınca değer 4 çıktı.bu cihazlar için bazıları fastboot boot ile twrp atmış ama ben emin olamadım,brick olmasın cihaz şimdi.Nasil bir yol izlemeliyim ?

Bir de custom rom farkları neler,şu an 8-9 saat ekran süresi alıyorum rahat(4g kapatmam),pilden memnunum.Bu custom romlar kerneller benim cihazıma olur mu ? Geçmeme değecek bir şey var mı ? Google camera cidden fark ediyor mu baya ?

Yardım ederseniz sevinirim ,iyi forumlar.

• Hocam güncellemeyi düşünüyorsan rom kurucam bu ara bl açılacak ins

• camera2api etkinleştirince pixell exprince stok kamera çalışmaz oldu? gcam yükledim ama portre çekmiyor ön kamera? bunun ayarları felan var mı yapmamız gereken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7143B012D -- 2 Ekim 2018; 8:22:58 >
  • ♛ ★ ♛ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro (Whyred) ROM /KERNEL/ GCAM Paylaşım Başlığı♛ ★ ♛

Bir haftadan uzun süredir kullanıyorum. Gayet iyi çalışıyor.

• Android pie kullanan arkadaşlar, gcam nasıl çalışıyor ?

Son çıkan fix.ile beraber gcam nerdeyse sorunsuz 8.1 de.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.