Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Corvus rom + agni kernel kur kanka. Ancak bu şekilde oyundan daha iyi verim alabilirsin. Diğer türlü işlemci baya yetersiz kalıyor cihaz 2 yıllık nede olsa. Param var değiştirecem diyorsan 9s al kafan rahat etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rophe42

Corvus rom + agni kernel kur kanka. Ancak bu şekilde oyundan daha iyi verim alabilirsin. Diğer türlü işlemci baya yetersiz kalıyor cihaz 2 yıllık nede olsa. Param var değiştirecem diyorsan 9s al kafan rahat etsin
    Teşekkürler kanka ikinci seçeneği düşüneceğim çünkü rom olayından çok anlamıyorum ayrıca çok sayıda banka uygulaması kullanıyorum o açıdan tırsmıyor değilim.

• Slmlr,

Miui 12 ve Android 10 ???

Bilindiği üzere Whyred RN5 Pro telefonlarımız için Miui 12 Beta (20.6.18) rom yapıldı ancak, Android 9 da kaldı.

Sorum, Miui 12 ve Android 10 bazlı custom rom kullananınız var mı? Memnun musunuz?

örneğin,
    - Xiaomi.eu_20.7.2_Gokuport_pritish_20.7.2_whyred_port.zip ?
    - Masik+X+14.0+Whyred+Port+(12+CAM).zip ?
    - veya memnun olduğunuz -Miui 12 ve Android 10- bazlı başka bir rom?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 20 Temmuz 2020; 13:20:1 >
  • efekcr kullanıcısına yanıt
    Bende okuma modu işe yaramıyor sadece custom romlardaki live display yok ediyor onun dışındaki hersey boş

• Yaklaşık 1 buçuk yıl kullandım note 5 aı. Arka cebime telefon koymadığım hale nasıl olduysa 5 ay önce yamuldu telefon. Üstüne ghost sorunu olunca yedeğe koydum. Güzel telefondu ama malzeme kalitesi iyi değilmiş onu anladım.Ghost ekran nasıl oldu anlamadım. Gözlerimden dolayı sürekli okuma modu+%25 civarı parlaktıkta kullanmıştım.
  • 8gb lık note 8 proya geçtim. Eşime verdim note 5 i. 6gb model. Batarya bile hala çok iyi. Eşim çok kullanmaz tlf. 5 günde falan şarj ediyo.

• Arkadaşlar,

2018 yaz Ağustos gibi cepport'tan alınmış Note 5 AI modelini eşim kullanıyor, armor case içinde ilk gününden beri. Şarj aleti kayıp, onun haricinde hiç bir fonksiyonel veya kozmetik sıkıntısı yok, pil ömründe gözle görülür bir fark yok (ölçmedim, sadece hissedilen olarak diyorum).

Yeni bir model için elden çıkartmak istiyoruz, kaça gider acaba, burada almaya niyetli arkadaşlar varsa da direkt elden satabilirim, Istanbul / Bursa'da elden teslim edebilirim.

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat_power

Arkadaşlar,

2018 yaz Ağustos gibi cepport'tan alınmış Note 5 AI modelini eşim kullanıyor, armor case içinde ilk gününden beri. Şarj aleti kayıp, onun haricinde hiç bir fonksiyonel veya kozmetik sıkıntısı yok, pil ömründe gözle görülür bir fark yok (ölçmedim, sadece hissedilen olarak diyorum).

Yeni bir model için elden çıkartmak istiyoruz, kaça gider acaba, burada almaya niyetli arkadaşlar varsa da direkt elden satabilirim, Istanbul / Bursa'da elden teslim edebilirim.

Selamlar
    Ram kaç?

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Ram kaç?

Alıntıları Göster
    3 GB olan model hocam.

düz 5 ve 5 Pro ile çok karışıyor, alet şu model, Pro'dan işlemci ve kamera olarak bi tık daha iyi
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_ai_dual_camera-9120.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat_power -- 28 Temmuz 2020; 10:17:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cat_power

3 GB olan model hocam.

düz 5 ve 5 Pro ile çok karışıyor, alet şu model, Pro'dan işlemci ve kamera olarak bi tık daha iyi
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_ai_dual_camera-9120.php

Alıntıları Göster
    3gb ise tanıdığın birine ver bence.

• aüalar beyler telefon şarj almıyor ve beni deli ediyor duvara vurup kıracam o olacak. 5 farklı şarj aleti 8-10 farklı kablo denedim accubattery ve ampere ile ölçüyorum 150-200 ma kadar şarj oluyor hatta telefon şarjdayken bataryası azalıyor. daha öncede başıma geldi power board u değişmişti. yine aynısı oldu tam bayram önü. ne yapacam bunu var mı şunuda dene diyecek
  • tt.us kullanıcısına yanıt
    Magisk varsa bunu flaşla çözülür muhtemelen

https://androidfilehost.com/?fid=1899786940962573878

• quote:

Orijinalden alıntı: Rophe42

Magisk varsa bunu flaşla çözülür muhtemelen

https://androidfilehost.com/?fid=1899786940962573878
    hocam şarj bitti kullanamıyorum artık telefonu power entegresi aldım değiştirecem.
  • benim telefon dışarda Edge de takılı kalıyor ne hikmetse 1~2 haftadır . Wcdma preferred normalde pil iyi gittiği için. ancak LTE ye geçiriyorum yine E de kalıyor. bimcell e şikayet bıraktım hat hızı kötü diye ama telefon dan olabilir mi acaba. evde H+ oluyor bazen ki wcdma da bu çıkar, sokakta hep E, LTE yapsamda. sorun note5 demi çözemedim🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumu satacağım da fabrika ayarlarına geri dönsem sonradan işlenen imeiler uçar mi

• quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

Telefonumu satacağım da fabrika ayarlarına geri dönsem sonradan işlenen imeiler uçar mi
    Çok yaptım bişey olmadı. Olmaz diye garantisi de yok ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Çok yaptım bişey olmadı. Olmaz diye garantisi de yok ama.

Alıntıları Göster
    Ses açma ve power a basarak wipe mi yapayım hocam yoksa ayarlardan fab.ayarlarina dön mu diyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrika ayarlarına dön de gitsin uğraşma

• Arkadaşlar
    Ekran üst sağ taraftaki pil gösterge %99 bile olsa ucu kırmızı oluyor
    Yani 99 değil de sanki %5 gibi

Fakat app lere girince de gri oluyor
    Eskiden yeşildi hep
    20nin altına inince kırmızı oluyordu

Önemli bir şey değil sanırım, niçin böyle olmuş olabilir, teşekkürler..

• Redmi note 5 4/64 garanti bitmek üzere satıyorum 1550 tl

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.