Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Helio işlemci uzun vadede sıkıntı yapmasın? araştırmışsındır gerçi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Bir kere başladıysa geri dönüşü olmuyor genelde, ekran değiştirseniz de belli bir süre sonra tekrarlayacak büyük ihtimalle ikinci redmi note 5'im ikisinde de belli bir süre sonra başladı.
    Kalıcı olmadığı için ben umursamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Görüntü ekrana yapışıp kalmazsa sorun değil. Kalıcı hale gelir diye korkuyorum ben.
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Yok kalmıyor illaki geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: alimurat07

Helio işlemci uzun vadede sıkıntı yapmasın? araştırmışsındır gerçi :)
    Telefonla çok işi olan biri değilim. 6gb note 5 bile hala yağ gibi. Sadece nfc için. Aldım bu arada bugün 8gb olanını.

• quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 sahibiyim. Son 1 haftadır ghost screen sorunu yaşıyorum. Bir uygulamayı 30dk falan kullanırsam ekranda gölgesi kalıyor. Bu sorunun çözümü var mı? Ekranı değiştirmeden çözebilir miyiz
    Custom rom kullaniyorum bende de oluyor ama sadece telefon ısındığında veya aralıksız uzun bir süre kullanıldığında. 5 dakika sonra yok oluyor, kafaya takmamak gerek çünkü çözümü yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Bir kere başladıysa geri dönüşü olmuyor genelde, ekran değiştirseniz de belli bir süre sonra tekrarlayacak büyük ihtimalle ikinci redmi note 5'im ikisinde de belli bir süre sonra başladı.
    Kalıcı olmadığı için ben umursamıyorum.
    Bende de Note 5 Pro var (Gerçi Note 9 Pro' ya geçtim) panel Tianma ise ghost screen yapıyor sırf bu nedenden 2 kez panel değişti 3. panel de Huaxing panel takıldı ve 7 aydır ghost screen olayı yok ama bu modelde ki tianma panellerde bu sorun var

• Güzel haber. Telefon kullanılmayacak hale gelmeyecek neyse ki. Yorum için teşekkürler.

• Ekranı nerde değiştirttiniz hocam?

• 2.4a şarj aleti ve 2.4a taşıyıcı kablo aldım ama cihaz ve şarj aleti çok ısınıyor. Şarj aleti spigen ve kablo ugreen ikisi de orijinal neden sizce? Patlamasından korkuyorum güya 3.0a kadar yolu vardı

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    İnşallah tutar o işlemci çünkü fiyatı bayağı indirmiş. Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can851

Bende de Note 5 Pro var (Gerçi Note 9 Pro' ya geçtim) panel Tianma ise ghost screen yapıyor sırf bu nedenden 2 kez panel değişti 3. panel de Huaxing panel takıldı ve 7 aydır ghost screen olayı yok ama bu modelde ki tianma panellerde bu sorun var

Alıntıları Göster
    2 yıldır tianma panel kullanıyorum hiç sıkıntı yok

• quote:

Ekranı nerde değiştirttiniz hocam?
    KVK garantili garantisinin bitmesine 10 gün kala bugün tekrar götürdüm bu sefer pil çabuk bitmesi sorunu ile ama bataryası 1 yıl garantiliymiş ücretli değişir dediler bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

2 yıldır tianma panel kullanıyorum hiç sıkıntı yok

Alıntıları Göster
    ianma panellerde hep hayalet ekran sorunu olacak değil ya sadece bu panellerde risk var demek istemiştim benim başıma 2 kez geldiği için kendi deneyimimi aktardım 2 yeğenim de benim teşvikim ile Redmi Note 8 kullanıyor birinin paneli tianma şarjda iken kullanmasına rağmen bir sorunla karşılaşmadı belki yeni panellerinde bu sorunu çözmüşlerdir

• Ücretsiz mi değiştirdiler.

• quote:

Ücretsiz mi değiştirdiler.
    Evet 2 kez garanti dahili değişim yapıldı

• Bir daha garantili cihaz almaya kalkarsam özellikle kvk garantili tercih edeceğim harikaymış.

• quote:

Bir daha garantili cihaz almaya kalkarsam özellikle kvk garantili tercih edeceğim harikaymış.
    Ama bataryada 1 yıl garantiliymiş garantisinin bitimine son 10 gün kala pil problemi yüzünden servise götürdüm garantisi bitmemesine rağmen ücretli yapılacağı söylendi bakalım

• Evet bu telefonunda b*Ku çıktı yaz ayı girdiğinden beri beni deli ediyor özellikle pubg oynarken muhteşem dropluyor ve ısınıyor ayrıca dokunmatikte kendinden geçiyor sadece 15 20 dk maçta 50 ile 52 derece arası manyak ısınıyor kaç defa yere vurdum sinirimden ne önerirsiniz cihaz açısından fan almayı düşündüm ama demez bu telefona.

• Ghost screen problemine ekran paneli değişimi dışında diğer bir çözüm de cihazı sürekli okuma modu açık kullanmak. Bu durumda bir daha ghost sorunu olmuyor arkadaşlar. Ayrıca okuma modu göz sağlığı için önemli bir avantaj teşkil etmekte. Bilginize.

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.