Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkaplanda calismasini istediginiz uygulamayi kilitleyebilirsiniz..son kullanilan uygulamalari gosteren tusa basinca gelen ekranda kapanmasini istemediğiniz uygulamaya uzun basin,kilit simgesine tiklayin..artik kapanmaz.. uygulama ayarlarinda o uygulamanın pil tasarrufunu da kapatin ve otomatik başlatmaya izin verin ayrica..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 4 Ağustos 2019; 21:28:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • video cekerken otomatik odaklama bazen çalışmıyor onu farkettim..sizde de oluyor mu bu? elle odaklamak zorunda kaliyorum ara sıra ve sinir bozucu bu durum..

• sub182 S kullanıcısına yanıt
    her girip çıktığımı kitleyemem ki aklıma gelmez zaten. lgg2 de yaşamadığım bi saçmalık bu. rastgele girmişim çıkmışım. 1dk sonra bakıyorum kare tuşuyla yok, kafayı yiyorum. diğer dediklerini uyguluyorum da her çalıştırdığımı kitlesem bu sefer açmak için uğraşırsın.hafıza dolunca, 1gün geçince silsin ok, kuralı bu androidin. zaten en temel özelliği arkada kalması nasıl beceriyor da yok ediyor muamma. finanscepte gibi açmasanda günlerce alarm/bildirim atmaya ayarlı uygulamalar atamıyor, superbackup gibi ayda bir yedek alması gereken uygulama alamıyor. bunlar düzgün çalışsın diye özel muamele olmamalı. ilk kez note5 te görüyorum. tüm xiaomi ler böylemi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • codred kullanıcısına yanıt
    Cihaz kilitlendiğinde önbelleği şu kadar dk sonra temizleme diye bir ayar var. O kapalı mı? Pil performans içinde optimizasyon uygulamasının sağ üstteki ayarına basınca çıkıyor. Açıksa kapatıp teli aç kapa. Hala olmazsa geliştirici seçeneklerinden miui optimizasyonu da kapat. Aklıma ilk gelen bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Geliştirici seçeneklerinden arka plan işlem sınırını standart sınır olarak değiştirin

• alimurat07 A kullanıcısına yanıt
    5dk ya ayarlıymış. asla yaptım. budur sanırım.

diğer arkadaşın dediği ayar standart sınırdaydı zaten.

hadi gozun aydın
  • MIUI 11 alacağı açıklanmış. Eylül gibi bir takım cihazlara verilmeye başlanacak.

Asıl, ben Android Pie indirmedim cihaza. Stabil değildir diye beklemek istedim ama her gün 10.3.1.0 güncellemen var diye darlıyor. Ne faydası var ne zararı var özet geçebilecek var mı? Güncelleyeyim mi telefonu?
  • genesis23 G kullanıcısına yanıt
    Yetkilendirme & Geri Alma menüsündeki güncelleyicinin hatta gereksiz gördüğüm çoğunun yetkisini geri aldım bildirim gelmiyor. Sadece ayarlar içinde güncelleme mevcut yazıyor. Mi hesaptan da çıktım kafam rahat

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    Miui 11 alacağı belliydi ama android Q gelmeyecek anlaşılan(gerçi SD 660 ailesinden bir modele gelmesi yeterli, zaten kolaylıkla portlanır)

Miui 11'de pek dişe dokunur birşey yok gibi. Kısacası heyecanlandırmıyor
  • gecen hafta almıstım note 5 i ve o gun kılıt acmak ıcın basvurmustum,1 ay sure vermıstı..bugun tekrar denedım ve acıldı kılıt..ıyı kı sabah yedekleme yapmısım ..sızlerden boyle durumla karsıladan var mı? yanı kılıt ıcın uzun sure verdıgı halde daha erken acabılen?
  • Gençler üst barda ikinci hat işaretini gizleyebiliyor muyuz?

• arkadaslar benim bir sorunum var;
    2 hafta once kvk garantılı sıfır kapalı kutulu ve global redmı note 5 aldım..m1803e7sg kodlu,hersey normaldı,kutu arkasında ve cıhaz ıcında ayarlar kısmında m1803e7sg yazıyordu ve ımeıler de heryerde aynı..gecen gun kılıt actım ve root edıp eu beta rom kurdum ve cıhazın kodu degıstı, mee7s oldu..sonra tekrar global rom kurup orjınale dondum ve cıhaz kodu yıne m1803e7sg oldu ??? kvk sıtesınden ımeı ıle garantı sorguladıgımda cıhaz garantısının 05-ekım 2020 de bıtecegı yazıyor yanı 1 yıl sonra nerdeyse..halbukı temmuz-2021 e kadar garantılı olmalı ?? ne dusunuyorsunuz bu konuda,boyle bır durum basına gelen ya da duyan oldu mu?? cıhaz kodu neden degısıyor ve garantı neden 1 yıl kalmıs olabılır ?? ayrıca google hesabımda ve garantı ınternet bankacılıgında model "redmı note 5 pro" olarak gorunuyor.. ıskıllenmeye basladım.. yorum ya da bılgılerınızı beklıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 10 Ağustos 2019; 14:24:28 >
  • Fatura varsa fatura tarihinden itibaren başlar. Yoksa ontarihe kadar garantilidir.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    fatura var elbet..20 temmuz tarihli..cıhaz kodunun degısmesı tuhaf geldı bana..hem neden redmı note 5 pro gorunuyor anlayamadım gıttı..arkadasımın cıhazı note 5 gorunuyor halbukı..
  • Ön kamera 20 mp proda, gpu-z gibi bi uygulamadan bak bi

• Gpux ile bak

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    on kamera 13.. fakat eu ya da baska custom rom yukledigimde cihazin kodu mee7s e dönüyor,tekrar clobal yukluyorum m1803e7sg oluyor..anlamadım gitti..bu durum baska kımlerın basına geldı acaba?..eu rom yukleyınce cıhaz kodu degısen var mı aranızda??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 10 Ağustos 2019; 20:50:37 >
  • 13 ise pro değil

• arkadaslar network guru ıle baktıgımda durum bu,global mı sızce cıhaz?

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.