Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sub182 S kullanıcısına yanıt
    Şu zamanda yurt dışından kılıf getirmek pek mantıklı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben alıyorum..burada adam gibi model bulunmuyor zaten,olanlar da fahiş fiyatlı..10 liralik kilifa 30 lira istiyorlar en az..note 5 icin tas çatlasa 3-4 model kılıf satılıyor tr de..50 60 lira verir adam gibi sağlam kılıf alırım..yukardakilerden 3 unu aldim ,100 liraya geldi vergi ve kargoyla..buradaki işe yaramaz zimbiritlara para verilecegine,kargo bekleyip vergisini ödeyerek çin den almak daha mantıklı bana göre..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 20 Ağustos 2019; 12:51:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beklediğinle kalırsın. Vergisiyle aynı zaten tr de hemen hemen. Ben 3 ay önve şarj aleti aldım gelmedi hala. Para iadesi yaptılar en sonunda. Vergiden dolayı biraz gecikiyor. 10.20 sanırım açma kapama ücreti.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    orası oyle ..2019 başından beri 10 kargom gelmedi ve p.iadesi aldim..ama son 3 aydir geliyor 30-40 günde takipli kargoyla..burada doğru dürust model yok hocam..ve kazık..3 kılıfın yaninda 5 ekran koruyucu sipariş ettim..hepsi 125 e malolacak bana.. böylesi bana göre daha mantikli..tabi bu söylediğim kılıf için gecerli..kablo sarj cihazi falan için beklemeye gerek yok zaten,burada da yakin fiyatlara alınabiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 20 Ağustos 2019; 12:55:42 >
  • son guncellemeyı yukleyen var mı arkadaslar? begendınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub182

son guncellemeyı yukleyen var mı arkadaslar? begendınız mı?
    Yükledim ama ayrıntılı bakamadım bi süre sonra yorum yapmak lazım durum ne diye :)
  • alisırakaya kullanıcısına yanıt
    gorsel olarak degısıklık var mı demek ıstemıstım aslında..bıldırım cubugu,sımgeler,menuler vs..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 20 Ağustos 2019; 14:11:1 >
  • quote:

bırkac kılıf lınkı ekleyeyım,belkı ılgınızı ceker:

https://tr.aliexpress.com/item/4000008653910.html?spm=a2g10.12010612.8148356.1.5df0496dWvVFng

https://tr.aliexpress.com/item/32959813200.html?spm=a2g10.12010612.8148356.8.5762206f8c01t0

https://tr.aliexpress.com/item/4000077177350.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.50f92e0euRBtpk

https://tr.aliexpress.com/item/4000061483819.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.50f92e0euRBtpk

https://tr.aliexpress.com/item/32995854376.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18d54c4d5HDmgA

https://tr.aliexpress.com/item/32882935524.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18d54c4d5HDmgA

https://tr.aliexpress.com/item/32956295883.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.18d54c4d5HDmgA

https://tr.aliexpress.com/item/33059916974.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.50f92e0euRBtpk
    hocam gerçekten içlerinde ççok güzel olanlar var.. kumaş ve en sondaki luxury deri olan gayet şık duruyor... ama artık ürünlerin gelmemesi / 1dolarlık ürüne 7.5tl vergi gibi abuk sabuk sebepler dolayısı ile pek mantıklı gelmiyor.. katılıyorum burada çok model yok ve pahalı... ama china da artık belirttiğim sebeplerden dolayı sıkıntı artık...

bir de şuna kızıyorum... örnek : 2.2 dolar...yani onlara göre 2.2 birim para... bize gelince 12-13 birim oluyor... luxury dediğim ürün.. 11.5 birim...biz alsak 65-70 birim oluyor... böyle bir fark / rezillik / paranın değersizliği olamaz ya..resmen ....neyse...gg olacak :D

güncelleme soruna gelince , ben yaptım...dün . öyle gözle görülür bir şey fark etmedim..belki detay ayarlarda değişiklik olmuştur.. öyle çok merak edip de bakmadım açıkçası....

pil ve wifi bazında olumsuz etkisi olmasa bari :)

• volie82 kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.. kılıf konusuna gelince; cihaza 1500 lira para veriyoruz,korumak rahat kullanmak (tuslarin kullanimi vs) için 50 liraya çin den kılıf almak bana mantıklı geliyor..buradan aldim 2 tane kilif,1 ini yanlış model cihaz için göndermisler,digeri de o kadar berbat ki,tuslara basabilmek mümkün değil..sonuc,sinirlenip parçalayıp attım çöpe.. netice? 38 liram çöpe gitti..ama çin den aldiklarimda sürpriz yaşamıyorum, cok model olduğu için kaliteli ve yüksek puanlı modellere parayi kiyip vergiyi sineye cekiyorum..o kadar güzel modeller varken sacmasapan plastik parcalarini getiriyor bizim sığır kazikcilar.. buradaki sitelerden kılıf falan alinmaz hocam..veririm parasını,beklerim 1 ay en iyisini alirim..zaten ali den aldıklarımda sorun olursa(kalite,kullanissiz olma durumu) açıyorum dispute u,ya tam ya da yari ucreti geri alıyorum pilavcidan..burada 1 kurus iade almak icin 2 hafta uğraşırsiniz..sansiniz ve vaktiniz varsa..neticede cihazi adam gibi koruyup rahatca kullanmak için vereceksin parayi vergiyi 1 kere, alacaksin çin den rahat edeceksin..kaldi ki buradan aldıklarımiz da çin den geliyor zati..cakala neden para vereyim..gerekirse daha fazla öder kaynağından adam gibi alışveriş yaparim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 20 Ağustos 2019; 14:45:15 >

• quote:

gorsel olarak degısıklık var mı demek ıstemıstım aslında..bıldırım cubugu,sımgeler,menuler vs..?
    Bariz bişey göremedim ama renkler bi tık daha koyu sanki yazı fontu netliği artmış gibi yada bana öyle geliyor :)

Güncelleme açıklamasında belirtildiği gibi kilit ekranı gelişmiş ayarlarda cep modu gelmiş(cihaz cebe koyulduğunda dokunma hareketlerini kitle) ilk gözüme çarpan
  • Bunlar benim Note 5 zulası, toplasan 50 lira vermemişimdir. Bi bu kadar da arkadaşlara aldık. Kasım ve Marttaki süper indirim ve kuponlardan...
    ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

• alimurat07 A kullanıcısına yanıt
    en iyisini yapmıssınız ..ekran koruyucular kırılmaz olanlardan mı? ustte kamera ve sensorlere denk gelen kısımlar delık mı yoksa kesık mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 20 Ağustos 2019; 16:40:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimurat07

Bunlar benim Note 5 zulası, toplasan 50 lira vermemişimdir. Bi bu kadar da arkadaşlara aldık. Kasım ve Marttaki süper indirim ve kuponlardan...
    Sol ve ortadaki kilif nasıl guzel oturuyormu ? Soldaki kilifi bi arkadaşın p9 lite'ında gormustum çok güzel otururuyordu cihaz naif kibar estetik ve sağlam görünüyordu kendi cihazim icin aldim kullanmadım bile hiç güzel durmuyordu

• Evet kırılmaz cam koruyucu hepsi. Sağdaki beyaz etiketliler delikli, ortadaki kırmızılılar kesik, soldaki iki tane de arka kapak için yapışkanlı folyo koruyucu. Şu anda hiçbiri takılı değil çünkü sağ alttaki tam korumalı deri cüzdan kılıfı kullanıyorum.

Soldaki siyah ilk aldığımdı, geniş ve uzun olduğu için kaba duruyor. Düğmeleri sert.
    Ortadaki kılıf ince ve tam oturuyor. Düğmeleri çok güzel. Bez gibi bir kaplaması olduğundan eldeki hissiyatı da iyi.

• Son güncelleme ile şarjın daha verimli gittiğini düşünüyorum, biraz daha izleyip deneyimlemekte fayda var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Son güncelleme ile şarjın daha verimli gittiğini düşünüyorum, biraz daha izleyip deneyimlemekte fayda var tabi.
    Merhaba Note 5 Pro telefonuma şu şekilde bir güncelleme geldi fakat önceden hep normal şekilde kendi indirip güncellerdi bu sabah farklı bir güncelleme geldi yapamadım yardımcı olabilir misiniz ?

• TWRP yüklü olduğu için OTA üzerinden gelen güncelleme nasıl yüklenir bir bilgim yok açıkcası, kusura bakmayın yardımcı olamayacağım.
  • Android 9 gelmiş sanırım sizdeki 8 olmalı...

• alimurat07 A kullanıcısına yanıt
    Bu benim kullandığım kılıf. Kılıf çok sağlam. Dışı karbon kaplama. 5 aydır kullanıyorum çizilme vs olmadı. Hissiyatı da, korumasıda, görünümüde güzel. 26 liraya almıştım.

Link :https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-a30s-karbon-tasarim-koruyucu-proto-silikon-kilif-P153734654

Buda eşimin kullandığı kılıf. Koruma camıyla beraber 25 liraya aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 22 Ağustos 2019; 13:51:13 >

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.