Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rakamlara inanmıyordum ama gerçekmiş. Tek sıkıntım band 20 var mı yok mu bilmiyorum, rootlamadan nasıl öğrenebilirim? Telefonu aldığım kişi bir köyde yaşıyor ve Vodafone kullanıyor, bunda B20 yoksa olanı öğrenip onu alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    hangi sürümü kullanıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre

Rakamlara inanmıyordum ama gerçekmiş. Tek sıkıntım band 20 var mı yok mu bilmiyorum, rootlamadan nasıl öğrenebilirim? Telefonu aldığım kişi bir köyde yaşıyor ve Vodafone kullanıyor, bunda B20 yoksa olanı öğrenip onu alırım.

şu 800mhz 20 bandını artık kafama takmıyorum yani sonuç olarak 4G çekmese bile 3G illaki çekecek.

ayrıca şunu hatırlıyorum 4G ilk bizde çıktığında insanlar bir süre kullandı sonra da 3G ye geçtiler tekrar.

sebebide şuydu.

4G de hem daha fazla şarj gitmesi hemde kotanın daha çabuk tükenmesi.

evet gerçekten 4G daha çok kota tüketiyor bunun açıklaması da şu.

cihaz 4G bağlantısına sahip olunca örneğin bir video izliyorsunuz tutup bu video yu en iyi çözünürlük de size izlettiriyor mesela video 1080p ise 1080p izliyorsunuz istem dışı olarak dolayısı ile de çok kota gidiyor.

ama diyelimki cihaz 3G de ve video izleyeceksiniz ozaman da hıza göre 720p izlettirebiliyor

bu söylediğim YouTube vs gibi bir örnek.

çokda elzem değil aslında 4G hızları.

• quote:

Orijinalden alıntı: the block

hangi sürümü kullanıyorsunuz.

8.2.5.0 hocam.
  • Emre kullanıcısına yanıt
    Kutudaki her şey Çince ise band 20 yoktur. Band 20 sadece global sürümlerde var diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre

Band 800 varmı nasıl anlaşılır emin değilim..

• hgurbuz50, ben Türkiye'de yaşamadığım için hiç ciddiye almıyorum ama aldığım kişi için emin olmak istedim. Bu arada telefonun ekranında herhangi bir koruma yok sanırım, 2 günde 2 derin birçok kılcal çizik oluşturmayı başarmışım :) Yanında verdikleri kılıf ve ekran koruyucuyu takmak lazımmış demek ki.

Balliba, yanında global version etiketi olanlarda işlemci sd değildi, ya da ben göremedim. Burada benim bildiğim 4 mi store var, hepsinde Çinliler çalışıyor ve genelde toptan sattıkları için sorulara pek cevap alamıyorsun. Belki de sd işlemcili global version vardır tek tek kutulara bakmak lazım. Mesela kendime 4gb ram / 64gb rom almak istedim ama sd625 li yoktu.

Mi5 kullaniyorum. Sizce gecilirmi redmi note 4x e begeniyormusunuz telefonu sıkıntısı varmi hocam.

Birde mi5 te 800 band yok sorun oluyor cok.

• Emre kullanıcısına yanıt
    Bakalım sorun yaşarsa anlayacağız artık, bayrama gelince vereceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: the block

Mi5 kullaniyorum. Sizce gecilirmi redmi note 4x e begeniyormusunuz telefonu sıkıntısı varmi hocam.

Birde mi5 te 800 band yok sorun oluyor cok.

Hocam Mİ5 kullanmadım, o yüzden kıyaslama yapamam ama not 4x hakkında kısaca bahsedeyim.

Telefon boyutları biraz büyük, tek el ile kullanım çok çok zor.
    Gerçi alalı çok olmadı ama herhangi bir sıkıntısına rastlamadım telefonun.
    Bataryası şahane, dolu dolu 2 gün kullanıyorum.
    Ekranı gayet yeterli, kaliteli ve parlak.
    Telefonun en zayıf olduğu nokta kamerası sanırım.
    Band 20 bende de yok fakat bir sıkıntı yaşatmadı bu durum bana.
    Kullanması keyifli bir cihaz.
    Cok net cevap verdiniz benim.icin hocam telefon 5 incten sonra gerkesiz benim icin. Suan mi5 te sıkıntı yok ama note4x lerde global olduğu icin band 20 varmis. O yuzden bakayim dedim biraz. Cevabiniz icin teşekkür ederim

İyi gunlerde kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the block -- 5 Haziran 2017; 20:5:47 >
    Hocam ekran(tianma mi boe mi ) ve kamera modülü (sony mi Samsung mu ) hangisi yazar mısın ? Merak ettim .Bende 4/64 global araştırıyorum şuan bulabilirsem baya heveslendim , İki soru işareti kaldı kafamda ekran parlaklığı (güneş altında nasıl kalitesi Antalya da yaşıyorum kötü ise gün içinde sıkıntı çıkarır .Ve kamera bazıları iyi bazıları kötü diyor 10/7 performans benim için kafi .

• quote:

Orijinalden alıntı: ismaill07

Hocam ekran(tianma mi boe mi ) ve kamera modülü (sony mi Samsung mu ) hangisi yazar mısın ? Merak ettim .Bende 4/64 global araştırıyorum şuan bulabilirsem baya heveslendim , İki soru işareti kaldı kafamda ekran parlaklığı (güneş altında nasıl kalitesi Antalya da yaşıyorum kötü ise gün içinde sıkıntı çıkarır .Ve kamera bazıları iyi bazıları kötü diyor 10/7 performans benim için kafi .

Hocam donanımına bakar yazarım, ekran güneş altında bir sıkıntı ya?atmıyor ama sanki bir tık daha iyi olabilirmi?. Telefonu kullanması çok keyifli. Sevdim ben şahsen.

• Kamerası nasil cihazin , a5 var elimde değişiklik arıyorum; geçilir mi sizce ? Birde 4.5g olayini anlayamadim kullanılıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

Kamerası nasil cihazin , a5 var elimde değişiklik arıyorum; geçilir mi sizce ? Birde 4.5g olayini anlayamadim kullanılıyor mu ?

Gittigidiyor ya da hepsiburada'dan alırsanız samsung'un 4gsi nasılsa aynı şekilde çalışıyor.

• şu telefonun şarj durumundan nefret ettim ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: ismaill07

Hocam donanımına bakar yazarım, ekran güneş altında bir sıkıntı ya?atmıyor ama sanki bir tık daha iyi olabilirmi?. Telefonu kullanması çok keyifli. Sevdim ben şahsen.

Telefonun ekran parlaklığı fena değil fakat güneş ışığı altında ön kamera iyi çekmiyor görüntü karanlık okuyor sanki

• Arkadaşlar bu cihazın global 4/64 siyah versiyonu istiyorum , Bu ekranı , kamerası düzgün olandan

En uygun yurtiçi ve yurtdışı ayrı ayrı fikir verebilir misiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

şu telefonun şarj durumundan nefret ettim ya.

Telefonunuz ney hocam

asus zenfone 5 maalesef.
    xiaomi redmi note 4 lıcam ama maddi durumu ayarlayamadım :(
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.