Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4/64 yok hiçbir yerde kendi sitesinde bile yok o yukarda paylaştığımı gördüm bir yerde bi umut paylaştım.

3/32 kamerası ekranı düzgün kamerası düzgün olanı global değil.

global 800 bandı olan istiyorsanız maalesef ekran tianma kamera samsung.cepport satıyor hepsiburada satıyor n11 de de var galiba.
  • Telefon görüşmesinde ses gitmeme sorunu yaşıyorum arada sırada hala. Gerçekten canımı sıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

asus zenfone 5 maalesef.
    xiaomi redmi note 4 lıcam ama maddi durumu ayarlayamadım :(

İnşallah en kısa zamanda almak nasip olur.
  • Arkadaşlar 740 liraya note 4x buldum snapdragon 625 olan versiyon fakat band20 olan değilmiş. Band 20 olanından ne farkı var bunun arkadaşlar ?

• Arkadaşlar kamera konusunda çok iyi olmayabilir orta seviye fakat ekranı gayet iyi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

Arkadaşlar 740 liraya note 4x buldum snapdragon 625 olan versiyon fakat band20 olan değilmiş. Band 20 olanından ne farkı var bunun arkadaşlar ?

Hocam hattın turkcell ise ve şehir merkezinde ya?ıyorsan hiçbir sıkıntı olmaz. 4g nin çekmediği yerde 3g den bağlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

Arkadaşlar kamera konusunda çok iyi olmayabilir orta seviye fakat ekranı gayet iyi geldi bana.

Kesinlikle katılıyorum size, ekran iyi, hatta ?ahane bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

asus zenfone 5 maalesef.
    xiaomi redmi note 4 lıcam ama maddi durumu ayarlayamadım :(

İnşallah en kısa zamanda almak nasip olur.

güzel dileğiniz için teşekkürler

inşallah alırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

Arkadaşlar kamera konusunda çok iyi olmayabilir orta seviye fakat ekranı gayet iyi geldi bana.

Kesinlikle katılıyorum size, ekran iyi, hatta ?ahane bence.

Aynen. NE bilim sanki ekranı iyi değilmiş gibi birkaç yorum yapılınca şaşkınlıkla izliyorum ☺️

• Bence kamera dışında eksiği yok telefonun, 850-950 lirayada o kadar olsun di mi :)

• Bu kılıfı konuda bir arkadaş tavsiye edince aldım. 15. Günde elimde oldu, malum bazı kılıflar note 4'e göre kalıplı olunca yuvalar denk gelmiyordu, bu kılıf 4x için üretilmiş tam oldu. Fiyatı 0.99 cent ve ücretsiz kargo. Fiyatı sizi aldatmasın gerçekten işçiliği kaliteli bie ürün.

2017 ultra İnce anti-skid kauçuk frost mat kapak için xiaomi redmi note 4 3/2 redmi 4 16g/32g mi4 5 5 s artı redmi note 4x kılıfları

http://s.aliexpress.com/nIRZJvQB

(from AliExpress Android)

• Arkadaşlar bende redmi note 4x almak istiyorum, bu sebeple bugün Cep port firması ile görüştüm ve ürünlerinde kamera lensi olarak hangisinin kullanıldığını sordum ve Sony cevabını aldım, cep port firmasından alan arkadaşlar elinizdeki ürünler Sony lens mi kullanıyor yoksa samsung mu yardımcı olmanız mümkün mü?

• Bu telefonda uygulamalar hafıza kartına kurulabiliyor mu

• Arkadaşlar twrp 3.1 ile aldigim yedegi ayni surumle geri yuklemede hata verince telefon brick oldu. Bende miui Türkiye formundan escobar1945 rumuzlu arkadasin linkini verdigi stabil global romu indirdim 8.2.5 miflasa gosterince dosya bulunamadi diyor.

Sizden ricam kurup calistirdiginiz global romun linkini payladirmisiniz?

• Evet arkadaşlar 3. şarj sonunda kullanım süresi. Ben böyle bir şey görmedim, şahane gerçekten.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system electronıc -- 7 Haziran 2017; 0:49:46 >

• Arkadaslar global rom olarak bunu indiriyorum dogru mu

http://en.miui.com/download-321.html

• marbori M kullanıcısına yanıt
    3 4 kişi baktı cepport tan alanlar. Samsung kamera var. Ezbere konuşuyorlar. Xiaomi de ki resmi bilgi sony imx258 sensör olduğu için.

Çok da kızıyorum cepporta bu yüzden. Samsung sensör olduğu için değil ezbere konuşup müşteriyi kandırdıkları için.

Cepport tan birisi vardı takip ediyoruz diyordu. Bikaç cevap da yazdı müşteriyi takip ediyoruz burdan talepleri dinliyoruz falan diyordu. Eğer okursanız bu mesajı dikkate alın ve müşteriyi kandırmayın. Bal gibi samsung sensör var.

Ve gece çekimi leş bildiğin bu sensörün. Alacaklara duyurulur. Flaş durumu toparlıyor. Ama hafif loş bile olsa çekim kötü. Gündüz çekimi iyi. Telefonun tek eksik yanı bu samsung s5k3l8 sensör olmuş. Tek kelimeyle harika telefon bu karanlık çekimler hariç.

Global sürümde yani band 20 yani band 800 diğer ismi ile olan telefonlarda samsung sensör s5k3l8 var. Sony imx258 yok. Youtube daki videolar ve forumdaki arkadaşların tespitleri bu yönde.

• centilmen55 C kullanıcısına yanıt
    Doğru

• belmethos kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bulunmaz nimet. Pili için bile alınabilecek bi telefon. Dediğiniz gibi 900 liraya bulunmaz nimet varsın gece kötü çeksin. İyi çeken telefonlar gece 1700 2000 den başlıyor onda da araştırıp alacaksın yani. Her 2binlik gece iyi çekmiyor.

• helluri kullanıcısına yanıt
    En son global sürümü kullanın. Sıkıntı yaşıyorsanız format atın telefona. Düzeleceğini düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.