Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon için orjinal pil bulabilen varmı? Kaç senedir aynı pili kullanıyorum. Artık pili değiştirme vakti geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt

Bizzat deneyen birisi olarak Deji Mucize Batarya önerim olur. Orjinal olmasada iyi bir ekran süresi vermişti bana. Tabi diğerleri gibi yeni kullanıcısına gitti bu cihaz da satmıştık. Deji'yi öneririm tabi ama son karar sizindir.

• Bende cihazı babama veriyorum... Note 8 pro veya note 10s geçmeyi planlıyorum ama yurtdışı cihaz alıcam bu sefer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Ve en sonunda red mi note 4x e veda etmiş bulunmaktayım... Telefonu anneme verdim o kullanacak... kendime mi 11 lite 8/128 aldım...5 yılın ardından ayrılmak zor olsa da ayrıldık artık...mi 11 lite ı da umarım note 4x gibi 4-5 yıl kullanırım...

Hocam mi11 lite ile bir kıyaslama yorumu yazarmısınız merak ettim...

• quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

Hocam mi11 lite ile bir kıyaslama yorumu yazarmısınız merak ettim...

Alıntıları Göster

Hocam ikinci Xiaomi telefonum ve memnunum... Red mi note 4x i anneme verdim... Çok memnun kullanıyor... Mi 11 lite a gelecek olursak 8gb lik modelini kullanıyorum ve çok seri ekranı muazzam güzel 1 milyar renk ve 10 bit destekli ekranı harika...şarjı performansı çok iyi...Ben 3800 TL'ye almıştım şuan 4800 TL olmuş fiyatı inanılır gibi değil... inşallah mi 11 lite i da bir 3-4 yıl kullanırım artık... Xiaomi nin sensör dahil kronik sorunu olmayan bir modeli ve tavsiye ederim... Tabiki bunlar benim kullanıcı görüşlerim ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Hocam ikinci Xiaomi telefonum ve memnunum... Red mi note 4x i anneme verdim... Çok memnun kullanıyor... Mi 11 lite a gelecek olursak 8gb lik modelini kullanıyorum ve çok seri ekranı muazzam güzel 1 milyar renk ve 10 bit destekli ekranı harika...şarjı performansı çok iyi...Ben 3800 TL'ye almıştım şuan 4800 TL olmuş fiyatı inanılır gibi değil... inşallah mi 11 lite i da bir 3-4 yıl kullanırım artık... Xiaomi nin sensör dahil kronik sorunu olmayan bir modeli ve tavsiye ederim... Tabiki bunlar benim kullanıcı görüşlerim  

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun hocam... Mi 11 lite bende düşünüyordum özellikle tasarımı çok hoşuma gitmişti ama bütçe planımı aştığı için vazgeçmek durumunda kaldım. Şimdi redmi note 10s veya note 8 pro olacak. Bu arada ben netten bakınmıştım ilgini çekerse sana kılıf paylaşıyorum bnm hoşuma gitmişti görseli...

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübükilifplus.com
    Xiaomi Mi 11 Lite Kılıf Deri Görünümlü Emiks Kapak - Siyah - Telefon Kılıf ve Kapak
    https://www.kilifplus.com/xiaomi-mi-11-lite-kilif-deri-gorunumlu-emiks-kapak-siyah-24199

• quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

Hayırlı olsun hocam... Mi 11 lite bende düşünüyordum özellikle tasarımı çok hoşuma gitmişti ama bütçe planımı aştığı için vazgeçmek durumunda kaldım. Şimdi redmi note 10s veya note 8 pro olacak. Bu arada ben netten bakınmıştım ilgini çekerse sana kılıf paylaşıyorum bnm hoşuma gitmişti görseli...

kilifplus.com
    Xiaomi Mi 11 Lite Kılıf Deri Görünümlü Emiks Kapak - Siyah - Telefon Kılıf ve Kapak
    https://www.kilifplus.com/xiaomi-mi-11-lite-kilif-deri-gorunumlu-emiks-kapak-siyah-24199

Alıntıları Göster

Telefon fiyatları uçmuş resmen hocam... Keşke biraz zorlayıp alsanız gerekten çok zarif hafif ve estetik telefon...

• Poco X3 pro da güzel bir seçenek olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Poco X3 pro da güzel bir seçenek olabilir.

Poco malesef tasarım olarak içime sinmiyor hocam )

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Bizzat deneyen birisi olarak Deji Mucize Batarya önerim olur. Orjinal olmasada iyi bir ekran süresi vermişti bana. Tabi diğerleri gibi yeni kullanıcısına gitti bu cihaz da satmıştık. Deji'yi öneririm tabi ama son karar sizindir.

Deji batarya için bir süre sonra şişiyor diyorlar.

• Redmi note 4 candır. 4 sene olacak ocakta 7 saat kadar ekran süresi alıyorum ki bu da bana günü rahatlıkla çıkarıyor. Nasip olursa 2 yıl daha kullanmak istiyorum.

• neşter61 kullanıcısına yanıt

Bende hâlâ kullanıyorum cihazı. Ben 5 saat falan alıyorum orjinal pil bulabilsek keşke ama maalesef yok

• Redmi note 4 den Redmi note 10s modeline geçtim.

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt

Yeni telefonunuz hayırlı olsun.

Redmi Note 4 ile kıyasladığınızda beğendiğiniz - beğenmediğiniz yönler nelerdir?

Her iki telefonu da kullanmış biri olarak sizin yorumunuz nedir?

• chetaq C kullanıcısına yanıt

Redmi note 4 telefonumu kullanmaya devam ederdim aslında ancak, pili son zamanda iyice miadını doldurdu. Yeni orjinal pil bulamadım. Deji bataryaya da güvenemedim. Bu yüzden bütçeme uygun ama günün trendlerini de yakalamış bir model olduğunu düşündüğüm bu modeli almayı uygun gördüm.

Standart oyun oynamayan bir kullanıcı olduğum için pili bana hayli hayli yetiyor. Hızlı şarjı olması bir artı. Ayrıca pili 5000mah. Kamerası 64mp ve benim için tatmin edici fotoğraflar çekebiliyor. Şu ana kadar gördüğüm tek eksi bildirim led ışığı olmaması. Amoled ekran olmasına rağmen sürekli açık ekran, sürekli açık kalmıyor. Sadece 10 sn açık kalıyor. Bu yüzden de cevapsız arama mesaj falan olursa telefonu açıp bakmaz iseniz görmüyorsunuz. Onun dışında benim açımdan eksi bir yönü yok telefonun.

• Ne mükemmel telefon serisi çıktı redmi note 4x Xiaomi'den beklenmeyen performans.

4/64 Sd modeli hâlâ stabil çalışarak işimi görüyor.

• e-rose kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 2017 den beri tık demedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Rova bataryayı deneyen oldu mu?

• Emekkk kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.
    Annem için almıştım. Sorunsuz kullanıyor.
    Yigenim devamlı oyun oynadığı için batarya performansı düştü. Değiştirmek gerekiyor. Bataryayı değiştirip rootlayip temiz room çakıp kullanmaya devam edeceğiz.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Aynen nokia gibi telefon yapmışlar

• 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.