Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sağolun hocam. Ancak ekran dezenfektan girdiği için mahvoldu. Yeni cihaza geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde redmi note 4x 6/64 modeli var 3/32 modelin anakartı uyar mı acaba kasaya internetten baktım aynı gibi görünüyor bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeacherStrange

youtube da redmi note 4 miui 12.5 diye aratınca envai çeşit android 10 tabanlı stabil rom çıkıyor. bildiğin miui 12 ve android 10 özelliklerini kazanıyor telefon. karanlık mod gibi- pip/ resim içinde resim modu gibi.

Onların hepsi yabancı anlatım. İçlerinde şöyle düzgün anlatan bir Türke rastlamadım.

• Redmi note 4 romlar için

Access all the ROM and mod links at one place

Join our group :-
    https://t.me/rn4official
    https://t.me/rn4downloads
  • Konu yine öldü kimse paylaşım yapmıyor sanırım bu telefonu kullanan kişi sayısı çok azaldı :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 22 Şubat 2021; 6:24:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Konu yine öldü kimse paylaşım yapmıyor sanırım bu telefonu kullanan kişi sayısı çok azaldı :))

Zaten bi sen vardın en eski sen de gidersen tabi kimse kalmaz :)

Yanlış hatırlamıyorsam telefonu sıfır ama garantisiz, yurtdışı ve elden almıştın. Bundan da çok memnun kalmıştın. Fiyat olarak da baya uyguna geliyordu galiba. Peki bunu tavsiye eder misin? Yani 4 sene önceydi bunu alalı ama bu zamanda da yapılır mı? Yoksa çok mu riskli?

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Zaten bi sen vardın en eski sen de gidersen tabi kimse kalmaz :)

Yanlış hatırlamıyorsam telefonu sıfır ama garantisiz, yurtdışı ve elden almıştın. Bundan da çok memnun kalmıştın. Fiyat olarak da baya uyguna geliyordu galiba. Peki bunu tavsiye eder misin? Yani 4 sene önceydi bunu alalı ama bu zamanda da yapılır mı? Yoksa çok mu riskli?

Alıntıları Göster

Hocam daha buralardayım gidemiyorum :)) Red mi note 4x den çok memnunum bu xiaomi nin yaptığı en sorunsuz telefon sanırım... Bundan sonra telefon alırsam yine yurt dışı alacağım hem ucuz hemde fazla para vermeye değmez.... Sanırım bu yıl da redmi note 4x ile yola devam edeceğim :))

• Buradayız yahu, kim demiş öldü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ses yukseltme tuşu calismiyor sorun ne olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: xman_91

Beyler ses yukseltme tuşu calismiyor sorun ne olabilir

tuş takımı ölmüştür onun da bir ömrü var değiştirmek çok kolay ben yapmıştım geçen sene. kasaya yapıştırılmış bişey sadece arka kapağı çıkarıp eskiyi bir maket bıçağıla söküp yenisini yapıştıracaksınız o kadar. akıllıphone sitesinden almıştım

• merhaba arkadaşlar.

Elimde ; note4x kutusu ,kırılmaz cam ve usb kablosu mevcut.ihtiyacı olan birine verebilirim.

hiçbir ücret veya karşılık beklemiyorum.

konyadan elden teslim veya kargosu kendisi karşılarsa istediği şehire gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainmanstern -- 27 Şubat 2021; 21:6:13 >
  • Aralık ayı gibi redmi note 9s aldım note 4x yerine. Amma velakin gelin görünki hala 4x i kullanıyorum. Üşengeçlikmi dersiniz, alışkanlıkmı bir türlü vazgeçemiyorum. 9s i sadece kontrol edip bir kenara attım. Ne zaman kullanmaya başlarım Allah bilir. Belki de hiç kullanmadan yeğene, çeşitli vampir hısım akrabaya veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Aralık ayı gibi redmi note 9s aldım note 4x yerine. Amma velakin gelin görünki hala 4x i kullanıyorum. Üşengeçlikmi dersiniz, alışkanlıkmı bir türlü vazgeçemiyorum. 9s i sadece kontrol edip bir kenara attım. Ne zaman kullanmaya başlarım Allah bilir. Belki de hiç kullanmadan yeğene, çeşitli vampir hısım akrabaya veririm.

Hiç sorma hocam 4 yıl doldu 5. Yıla girecek bu telefondan bende kopamıyorum nedense... Yeni telefon alayım diyorum ama bir yandan da aman bosver diyorum.... Halen çok memnunum telefonumdan belki abartı dersiniz ama xiaomi nin yaptığı en sorunsuz cihazlardan birisidir. Ve şuana kadar kullandığım en iyi Android telefon redmi note 4x dir....

• Telefonumun dokunmatiği garip bir süredir.
    Klavye kullanırken bastığım tuşun yanındaki birkaç tuşa da basmış oluyor. Yazı yazarken sürekli geri dönüp düzeltme yapmak durumunda kalıyorum.
    Var mı bu sorunu yaşayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Telefonumun dokunmatiği garip bir süredir.
    Klavye kullanırken bastığım tuşun yanındaki birkaç tuşa da basmış oluyor. Yazı yazarken sürekli geri dönüp düzeltme yapmak durumunda kalıyorum.
    Var mı bu sorunu yaşayan?

Bu dediğin sorunu yaparken şarj cihazı bağlı mıydı? Eğer öyleyse yapar ama haricinde de yapıyorsa başka bir sorun var o zaman...

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Yok hocam şarj takılı veya değil farketmiyor.
    Ve sadece x, t, s harflerine basınca oluyor. Mesela s basıyorum sd yazıyor kelime içinde vs. ..

• konunun gedikli üyesi değilim ama ben de kullanıyorum 4 senedir.

hatta bu aralar yine kaşıntım tuttu önereceğiniz rom varsa değişiklik yapayım.

android9 kurmuştum bir ara sonra bazıı sorunlar yüzünden globale dönmüştüm hala globaldeyim.

telefonun wifi ağlara bağlanması biraz problemli bir de wifiden wifiye geçişleri beceremiyor bendeki onun dışında çok memnunum. ha bir de yamulttum telefonu kıç cebinde gezdirip üstüne oturdukça ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü 

• designr kullanıcısına yanıt
    Aosp extended öneririm

• mrsmrc kullanıcısına yanıt

kullanıyor musunuz ? bir de link paylaşabilir misiniz? miuiturkiyede bulamadım niyeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

kullanıyor musunuz ? bir de link paylaşabilir misiniz? miuiturkiyede bulamadım niyeyse

Bizzat bu mesajı şu an aosp extended üzerinde yazıyorum. Çok memnunum.

https://downloads.aospextended.com/mido

• 
Sayfa: önceki 469470471472473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.