Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hayalci

Teşekkürler kardeş, kusurta bakma biraz atar yaptık kusuruma bakma özür dilerim

Alıntıları Göster
    Estagfrullah yav 😁 sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size hala MIUI 10 çıkmadı mı beyler, bana Oreyolu çıkmışta

https://store.donanimhaber.com/25/9b/79/259b799236156ac0d982b4eaa9c032d3.png

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiskoKralı -- 7 Kasım 2018; 22:33:6 >

• Miui 10 da çalışan flash alerts var mı ? Ne kadar denediysem çalışan bir tane bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

Size hala MIUI 10 çıkmadı mı beyler, bana Oreyolu çıkmışta

Link alabilirmiyim.

• Merhaba arkadaşlar. 1 buçuk yıldır severek kullandığım telefonumda 3 gündür wifi, bluetooth açılmıyor buna ilaveten ekran sensörü görüşme esnasında ekranı kapatmıyor. Üç gün öncesine kadar 9.6.3 resmi sürümü kullanmaktaydım. Şeytana uyup Revolution Miui 10 romunu yükledim. Ne olduysa o yüklemeden sonra oldu. Son 2 günde temiz kurulumlarla google ve miui tabanlı birkaç rom denedim birşey deişmedi. Bugün Mİflash ile stock miui 9 yükledim ama nafile . Bu konuda önerebileceğiniz yöntemler varsa paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

miui pro custom rom güzel bi rom
    nerden aldınız miuitürkiye forumdan mı

• quote:

Orijinalden alıntı: pacificstorm

Merhaba arkadaşlar. 1 buçuk yıldır severek kullandığım telefonumda 3 gündür wifi, bluetooth açılmıyor buna ilaveten ekran sensörü görüşme esnasında ekranı kapatmıyor. Üç gün öncesine kadar 9.6.3 resmi sürümü kullanmaktaydım. Şeytana uyup Revolution Miui 10 romunu yükledim. Ne olduysa o yüklemeden sonra oldu. Son 2 günde temiz kurulumlarla google ve miui tabanlı birkaç rom denedim birşey deişmedi. Bugün Mİflash ile stock miui 9 yükledim ama nafile . Bu konuda önerebileceğiniz yöntemler varsa paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler..
    Telefonuna bir hard format at, dahili hafıza felan komple temizle, sonra revulation v8.11 sürümünü yükle.

• quote:

Link atabilir misiniz ?

Bu miui pronun treble versiyonu mu yoksa midoya özel çıkan versiyon mu ?

• Kapatıp açınca Xiaomi simkart 1 etkinleştirilemiyor yazısı niçin geliyor?

• Eu ya miui 10 stable geldi bildirim aldım ama yüklemek ve yüklememek arasında kararsız kaldım
  • Mart Kedisi kullanıcısına yanıt
    Ben stabil 9.6.3.0 ın üzerine kurdum ve sistem dağıldı. Hemen hemen hiçbir programım çalışmadı. Nova launcher çöktü. Sanırım sıfır kurulum istiyor. Uğraşmak istemediğim için geri 9.6.3.0 a dönüş yapıcam.
  • Arkadaşlar telefonu sıfırladım bile dominations oyununda kasıyor redmi note 4 global cihazım. Bu oyunun grafikleri öyle kötü de deil şahane de değil. Sizde de oluyor mu bu oyunda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Miui 10 8.11.8 romunu yükleyip kuran var mı? Nasıl stabil mi? Pil süresi akıcılık vs nasıl? Direk indirip güncelleme kısmından mı güncelliyoruz? Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Miui 10 8.11.8 romunu yükleyip kuran var mı? Nasıl stabil mi? Pil süresi akıcılık vs nasıl? Direk indirip güncelleme kısmından mı güncelliyoruz? Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum....
    Selam MTK telefonuma developer beta sürümünü yükledim bu romu. miui 9 dan iyi olduğunu düşünüyorum şuan için. Yalnız yükledikten sonra twrp ve root gitti nedense onları geri yükleyeceğim. Halen android 6 olması can sıkıcı. Onun dışında arayüz güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eksi-1

Selam MTK telefonuma developer beta sürümünü yükledim bu romu. miui 9 dan iyi olduğunu düşünüyorum şuan için. Yalnız yükledikten sonra twrp ve root gitti nedense onları geri yükleyeceğim. Halen android 6 olması can sıkıcı. Onun dışında arayüz güzel.

Alıntıları Göster
    Bizim telefon snapdragon 625 işlemcili şuan stabil rom da Android 7.0 var geliştirici rom da android 8 yok mu yani stabil rom dan şikayetçi değilim android 8 güncellemesi yapmak için güncellemek istedim sadece...

• SD'de durum ne bilmiyorum açıkçası. Miui10 u beğendim ben. Bize her zaman android sürümleri geç geliyor. Daha doğrusu SD625 in 5 adım kadar gerisinden takip ediyor Nikel modeli
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Bemce xiaominin en iyi yanı arayüzü.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Hocam miui9 a kadar kabul ederim bu sözü ama 10dan sonra telefon özellikle pil konusunda hayal kırıklığı yaratıyor. Ve son uygulamalar arayüzü 9 da daha güzeldi. Şimdi çoğu anlamda güzel yenilikler var 10 sürümünde ama bir kez sevmeyince öyle gidiyor.

Kuru yorumla bitirmeyeyim mesajı. Lineage extended + revolt caf kernel. Spectrum balanced profili ve hiçbir ince ayar verilmedi.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanandnexus -- 11 Kasım 2018; 21:33:39 >

• arkadaşlar, "indirenler" "yeni dosyalar bulundu" diye sürekli bildirim atıyor her seferinde silmekten bıktım yeni indirdiğim birşey yok.

Aynı sorunu yaşayan var mı? Xioami pişmanlıktır demek istemiyorum sıfır kurulum yaptım yeni kurdum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.