Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, dün annem için redmi note 4 global version telefon aldık. Miui 9 versiyonuna yükselttim. Birkaç sorum olacaktı;
    Rehberden kendimi engelledim ve arama yapmama rağmen hala çalıyor ve smslerim gidiyor. Genel bir problem midir?

Kullanımı kolaylaştırmak için birkaç şey gerekli;
    Rehberde isimlere tıkladığı gibi direkt arama yapması için ne yapmalıyım?
    Arama geldiğinde cevap ya da meşgule atma için yukarı kaydırma yerine üzerine tıklayarak bu işlemleri yapmak için ne yapmalıyım?

Kendi cep telefonumdan annemin telefonuna bağlanabileceğim bir uygulama var mıdır? (Pcdeki teamviewer gibi)

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayardan nasıl güncelleyebilirim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Akşam bilgisayar başına geçince detaylı yazarım. Yalnız boot loader kilidi kapalı ise oluyor mu emin değilim. Sizin cihazda kilit açık mı kapalı mı?

Edit: Cihazınızın snapdragon işlemcili ve boot loader kildinin açık olduğunu (gereklimi emin değilim) varsayıyorum. Aksi takdirde sorun yaşama ihtimaliniz var.Aşağıda linkini verdiğim sitede ne yapacağınız anlatılıyor. Siz sadece cihazınıza uygun rom dosyasını indireceksiniz. Geri kalan kısmını siteyi takip ederek yapabilirsiniz.

https://www.xiaomigeek.com/download-xiaomi-mi-flash-tool.html

Rom için link

http://en.miui.com/a-234.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Sergeant -- 13 Mart 2018; 20:31:19 >

• Bugün mi Note 4 siparişim geldi. Verdiği hissiyat pahalı telefonmuş gibiydi çok değişikmiş daha önce LG ve Samsung kullanmıştım

• Allah razı olsun, kimse sorduğum soruyu iplememiş...

• Optimus Bayram O kullanıcısına yanıt
    Engelleme miui 9 da düzgün çalışmıyor,

Maalesef olmuyor,

Maalesef olmuyor.

Dosya transferi için mi drop kullanın, teamviewer tarzı program bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cave_mann kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

Dosya transferi için superbeam wifi file transfer kullanabilirsiniz. Wifi ile dosya transferi yapar. Her iki telefona kurulup Barkod okuma ile kolayca yüksek hızda dosya transferi yaparsınız.

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    İkimizde farklı şehirlerde olacağız, annem basit işlemleri yapmakta da zorlandığı için onun ekranına bağlanıp çözümleyebileceğim bi program var mı diye sormuştum ki cevaplardan anlaşılan teamviewer gibi bir uygulama henüz yapılmamış.

Daha önce hangi programı kullanıyordunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teamviewer ile bunu yapabiliyorsunuz zaten.

Ayrıca join.me ve remodroid gibi uygulamalar da var.

Ben yeni kurulum yapınca büyük boyutlu dosya transferi yapacağınızı varsayarak yazmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 14 Mart 2018; 9:52:3 >
  • Merhaba

Cihazda ara sıra hafıza kartı bildirimi geliyor bunu nasıl kapatabilirim ? hata değil sadece bildirim geliyor

Birde hafıza birleştirme var mı acaba ? yani kendi hafızasıyla hafıza kartını birleştirme ?
  • arshenik kullanıcısına yanıt
    Hocam o bildirim ben cihazı aldığımdan beri geliyor. Miui 8 de daha sık gelirken, miui 9 da bayağı bir azaldı. Bildiğim kadarıyla kolayca kapatmak mümkün değil, xposed yükleyip bildirimlere müdehale etmeniz gerekiyor. Ayrıca kontrol edin her bildirim geldiğinde lost.dir klasörünün içine birşeyler atıyor mu? Atıyorsa bunları silebilirsiniz, boşuna yer kaplamasın. Geçen ben kontrol ettim 8 gb lık atık dosya birikmiş, hepsini sildim.
  • Engelleme uygulamasından şikayetci olan arkadaş sayısı artınca bir kontrol edeyim dedim bende sorunsuz çalışıyor. Yalnız ben 9.2.2.0 dan sonra 9.5.1.0 eu rom yükledim. Orjinal romda (8.1.14.0) lazım olduğunda denemiştim yine çalışmıştı. Acaba engelennen numaraların önünde +90 ibaresi bulunmuyor mu? Bir kontrol edin. Bildiğim kadarıyla +90 olmayınca farklı bir numara olarak algılıyor.
  • Teşekkür ederim @white_predator bakalım belki yeni güncelleme gelir düzenleme olur inş.
  • Arkadaşlar redmi note4 4/64 modelini yılbaşından hemen önce aldım ve 3,5 aydır en ufak bir sıkıntı olmadan kullanıyorum 1 haftadır eşime de aynı telefondan bakıyorum ama 4/64 artık yok Karşıma sürekli 3/32 çıkıyor 1 tane 4/64 var o da kvk lı ve 1699 tl 4/64 modelinin üretimi mi bitti? Türkiye gelişi mi sıkıntı?
    Teşekkürler
  • mi unlock yapınca kararlı güncelleme almaya devam ediyor mu?

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Evet alıyor. Twrp yüklemezseniz ota güncellemeside yapabilirsiniz. Gerçi redwolf diye bir twrp sürümü var, sanırım onun üzerinden ota güncellemesi de yapılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Evet alıyor. Twrp yüklemezseniz ota güncellemeside yapabilirsiniz. Gerçi redwolf diye bir twrp sürümü var, sanırım onun üzerinden ota güncellemesi de yapılabiliyor.

aynen twrp yapmayacağım.

sadece sürüm düşürme için.

eğer beğenmediğim sürüm olursa alt düzgün bir sürüme geçmek için.

• 32 gb lık kartım da uzun süre böyle bir bildirim gelmed. Bir süre sonra gelmeye başladı. Kartın bozuk olduğunu düşünüyorum çünkü başka bir kart ile değiştim bildirim gelmedi daha

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.