Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.202
Cevap
50
Favori
157.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Free WiLL

quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

o kısım gpu için ayrılan bölüm aksesuarları aliexpress gibi sitelerden temin edebilirsin. Fakat o metal hissi kaybolduğu için tavsiye etmiyorum. Kırılmaz cam alma zira 2.5d ekran muhabbetinden dolayı olmuyor. Silikon kılıf elime gelecek yakında kargo ücretini karşılarım dersen ücretsiz gönderirim Dualarınız için teşekkür ederim amin

cevap için teşekkürler.. kılıf konusuna gelicek olursak sen çok iyi bir arkadaşa benziyorsun.. ben kılıfı evet isterim ama parasını yollarım. eğer kılıfı yollarım dersen PMden mesaj yaz ama karşılığını vermek isterim. zaten beni büyük bir dertten kurtardın en azından kullanmayacağın bir şeyin parasını ödiyim ;)

pm yi gerek yok hocam dediğim gibi paraya da gerek yok dua etseniz yeter. Kiminin parası kiminin duası 1 haftaya kadar gelir kılıf ve cam. ama dediğim gibi cam kenarların eğimli olmasından dolayı tam olmuyor. Silikon kılıf şöyle bir güzelliği var. Telefon bildirimlerinde flashı açarsanız çerçevesi bembeyaz oluyor harika görünüyor

Tamam kardeşim ben beklemedeyim o zaman .. senden kırılmaz cam ve silikon istiyorum. ben sana hem dua ederim hemde aldıklarımın karşılığını veririm. Anladım çok iyi birisin ama ücretiyle gönderirsen alırım. ve İSTİYORUM :) bu forumu takip ediyorum geldiği an haber ver adres yazayım sana..

• Sharparrow S kullanıcısına yanıt
    bilgi veririm not aldım
  • beyler bu telefon bekleme modunda neden bu kadar yüksek pil tüketiyor? varmı buna bir çözüm? ve sizce android 7 gelir mi?

birde anlamadığım o kadar detaylı ayarlar/özellikler var ki ben en son android 5.1.1 kullanmıştım bu kadar ayar android 6ya mı ait yoksa miui romun mu nimetleri mi?
  • İyi güzel telefon da ayarları kafasına göre değiştirmede iyi.

İnternet hattı olarak kafasına gore seçim yapıyor.

Otomatik açılma kapanma ayarlıyoruz bazen çalışıyor bazen çalısmiyor.

Bazı ayarları da ben değiştiriyorum cihaz geri alıyor.

Yeni sürümde inşallah kalkar bu sorunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

İyi güzel telefon da ayarları kafasına göre değiştirmede iyi.

sorun sadece size ait olabilir mi acaba? dediklerinizin hiçbirini yaşamadım ben..
  • Çekilmiş resimlere baktımda bendeki zenfone 6 ile karşılaştırdım zenfone cekilmiş resimler daha iyi duruyor.Acaba sacede gece çekimi ve gündüz acık hava çekimi yükleye bilirmisiniz videodanmı öyle bozuk çıkmış çekilen resimler acaba pek anlayamadım.
    Alanlar nerden aldı bende almayı düşünüyorum ama resimler bukadara kötüyse sadece düşünürüm almam gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsem00 -- 24 Kasım 2016; 13:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsem00

Çekilmiş resimlere baktımda bendeki zenfone 6 ile karşılaştırdım zenfone cekilmiş resimler daha iyi duruyor.Acaba sacede gece çekimi ve gündüz acık hava çekimi yükleye bilirmisiniz videodanmı öyle bozuk çıkmış çekilen resimler acaba pek anlayamadım.
    Alanlar nerden aldı bende almayı düşünüyorum ama resimler bukadara kötüyse sadece düşünürüm almam gibi

bence alma sen.. senin beklentin S/ gibi resim çekmekse başka telefonlara bak.. 800TLlik telefondan ip7 gibi resim çeksin istiyorsunuz. bakmayın boşuna çekmiyor öyle resim.. boşuna vakit harcamayın.. 3250TL verin ip7 alın... o güzel resim çekiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

İyi güzel telefon da ayarları kafasına göre değiştirmede iyi.

sorun sadece size ait olabilir mi acaba? dediklerinizin hiçbirini yaşamadım ben..

Fikrim yok. Benimkinden ayarlamama rağmen çalışmıyor.

yazdıklarımı iyi oku ama iyi oku sonra cevap vereceksen ver.yada sen vermesende olur.
  • İyi Forumlar arkadaşlar telefon alma arifesindeyim Xiaomi modellerinden gözüme çarpan birkaç model oldu karşılaştırma yaptım fakat bir şey anlamadım yardımcı olursanız sevinirim ;

Xiaomi Redmi Note 3 Pro
    Xiaomi Redmi Note 4
    Xiaomi Redmi Pro

Bu telefonlardan hangisi daha iyidir arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

İyi Forumlar arkadaşlar telefon alma arifesindeyim Xiaomi modellerinden gözüme çarpan birkaç model oldu karşılaştırma yaptım fakat bir şey anlamadım yardımcı olursanız sevinirim ;

Xiaomi Redmi Note 3 Pro
    Xiaomi Redmi Note 4
    Xiaomi Redmi Pro

note 3, note 4 versiyonunun eski modelidir. note pro dediği model bazı özellikleriyle note 4'den ayrılır. note4 içlerinde en son çıkan model modeldir. note prodan bir kaç ay sonra çıkmıştır. note pro ile note arasında ki en temel farkları yazayım. note proda helio x25 işlemci vardır note 4de helio x20.. aralarıdaki fark ikiside 10 çekirdekli olup x25 çekirdek hızları daha yüksektir. note proda 4050MAH batarya vardır note 4de 4100.. note4 ips ekran kulanırken note pro oled oled ekran kullanır. yalnız burada benim dikkatimi çeken bir kaç husu var. xiaomideki oled ekran samsungun amoled ekranıyla aynı değildir. çinli bir üreticinin ürettiği bir paneldir. renk doğruluğu note 4 ips ekranındaki kadar başarılı değildir. samsungun amoled ekranları çok iyidir ama bu ekran benim hiç hoşuma gitmedi. ekrana azıcık dikkatli baktığınızda nokta nokta pikseller belli olmakta. artı beyaz renk hafif pembemsi gözükmekte. uzun lafın kısası paneli berbat anlayacağın.. samsungun amoledi değil yani. note proda iki kamera olmasına rağmen odaklama başarısı note4 daha iyi. internette tonla inceleme videosu bulabilirsin. resim kalitesi note pro daha iyi olsada mesela video çekerken odaklama ile çok fazla meşgul olup sürekli flu görüntü oluşabilmekte. kasa kalitesi kesinlikle note 4 çok daha iyi.. her ikisinide denemiş biri olarak yazıyım dedim. pro ve note 4 arasında bende note4ü tercih ettim. özellikle note pro'daki berbat ekran fikrimi değiştiren en büyük etken..

Hocam tecrübelerinizi aktardığınız ve bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim
    ayarlar pil bölümünde uygulamaların pil kullanımını yöneti kapatın. Sorununuz çözülecektir. 8 saatlik bekleme sonrası tüketim ben de %5 ila 6 arası değişiyor.
  • quote:

quote:

İyi Forumlar arkadaşlar telefon alma arifesindeyim Xiaomi modellerinden gözüme çarpan birkaç model oldu karşılaştırma yaptım fakat bir şey anlamadım yardımcı olursanız sevinirim ;

Xiaomi Redmi Note 3 Pro
    Xiaomi Redmi Note 4
    Xiaomi Redmi Pro

note 3, note 4 versiyonunun eski modelidir. note pro dediği model bazı özellikleriyle note 4'den ayrılır. note4 içlerinde en son çıkan model modeldir. note prodan bir kaç ay sonra çıkmıştır. note pro ile note arasında ki en temel farkları yazayım. note proda helio x25 işlemci vardır note 4de helio x20.. aralarıdaki fark ikiside 10 çekirdekli olup x25 çekirdek hızları daha yüksektir. note proda 4050MAH batarya vardır note 4de 4100.. note4 ips ekran kulanırken note pro oled oled ekran kullanır. yalnız burada benim dikkatimi çeken bir kaç husu var. xiaomideki oled ekran samsungun amoled ekranıyla aynı değildir. çinli bir üreticinin ürettiği bir paneldir. renk doğruluğu note 4 ips ekranındaki kadar başarılı değildir. samsungun amoled ekranları çok iyidir ama bu ekran benim hiç hoşuma gitmedi. ekrana azıcık dikkatli baktığınızda nokta nokta pikseller belli olmakta. artı beyaz renk hafif pembemsi gözükmekte. uzun lafın kısası paneli berbat anlayacağın.. samsungun amoledi değil yani. note proda iki kamera olmasına rağmen odaklama başarısı note4 daha iyi. internette tonla inceleme videosu bulabilirsin. resim kalitesi note pro daha iyi olsada mesela video çekerken odaklama ile çok fazla meşgul olup sürekli flu görüntü oluşabilmekte. kasa kalitesi kesinlikle note 4 çok daha iyi.. her ikisinide denemiş biri olarak yazıyım dedim. pro ve note 4 arasında bende note4ü tercih ettim. özellikle note pro'daki berbat ekran fikrimi değiştiren en büyük etken..

hocam merhaba bende düşünüyorum bu cihazdan, redmi note 4 cihazınızı nereden ve ne kadar fiyata almıştınız bilgi verirmisiniz, teşekkürler

• Hoc bu redmi pronun ekraninin contras ayarlariyla oynayinca da resmi note 3un ekranindan daha mi kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

quote:

quote:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro
    Xiaomi Redmi Note 4
    Xiaomi Redmi Pro

hocam merhaba bende düşünüyorum bu cihazdan, redmi note 4 cihazınızı nereden ve ne kadar fiyata almıştınız bilgi verirmisiniz, teşekkürler

valla resmi bir satışı olmadığı için güvenilir bir kişi yada mağazadan bulabilirseniz alın derim. ama ucuz bulduğunuz yerden alın sonuçta nereden alırsanız alın garantisi yok.. alırken kontrol edin çalışıp çalışmadığına aldıktan sonra geri dönüşü olmayan bir cihaz. bozulursa servis yok parça yok aldığınız kişi yok.. uzun lafın kısası ikinci el sitelerde sahibinden gibi satan çok kişi var elden teslim alabiliyorsanız elden alın yoksa güvenilir alışveriş seçeneğiyle alın (sahibinden.com GET gibi yada gittigidiyordan).

• Whatsapp'tan bildirimler geç geliyordu. Telefonun güvenlik uygulamasından izin verdikten sonra sorun kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtaran_ali -- 28 Kasım 2016; 20:5:24 >
  • Merhabalar,

Fastboot rom kurulumunu miflash tool ile de yapabilirsiniz arkadaşlar. Konu açıklamasında sadece spflash tool ile kurulum eklenmiş. İlk sayfaya ekleyebilir ilgili arkadaş. Ancak fastboot moddan yükleme yapılmak isteniyorsa öncelikle bootloader kilidini açmanız gerekmektedir.

• Bilgili arkadaşlar yardım edebilirlerse çok sevinirim. Nano sim yuvasında takılı kart. 4.5G destekli sim kart. Lte öncelikli seçili . Fakat sadece H ve H+ çekiyor . Telefona IMEI yüklenmiş . Global stabil rom yüklü . 4G çekmiyor cihaz bir türlü . sorun nedir ?

Edit : Sorun düzeldi. Fabrika ayarlarına sıfırladım ve problem kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtaran_ali -- 28 Kasım 2016; 20:6:3 >
  • Merhaba arkadaşlar, fm radyo çekmesi biraz düşük geldi, birde frekans kaydırıyor mesela best fm (98,4) dinlerken birden 107 frekansına atıyor. Bunla ilgili çözüm bulan, bilen varmı acaba
    edit rom versiyonu 8,0,4,0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinty -- 30 Kasım 2016; 12:52:27 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.