Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.202
Cevap
50
Favori
157.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galiba yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bizim bu telefonun durum çubuğu kafasına göre renk değişiyor bunun bi ayarı var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: vurucumuhammet

Beyler bizim bu telefonun durum çubuğu kafasına göre renk değişiyor bunun bi ayarı var midir?
    Kafasına göre renk değişmiyor, hava durumuna göre değişiyor.

• PearBear kullanıcısına yanıt
    Peki bunu disable etme şansımız yok mu?

• ismail111111 İ kullanıcısına yanıt
    https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama

mi hesabı telefona girildiyse zaten formatlamadan önce mi hesap şifresini ister
    girilmediyse devam eder formata.
  • İlk aldığımda koyu renkte duvar kağıdı kullandığım için hiç farkına varmamistim ta ki açık renkte duvar kağıdı kullandığında gördüm ki ekranın belli yerlerinde belirli belirsiz işaretler, şekiller var ne yazık ki hayalet ekran dedikleri şey benim teldede mevcut. belli bir zaman geçtiği için satıcıyla da irtibata girmedim, garantiye güvenmediğim için onuda hiç düşünmedim, şimdi tekrar koyu bir ekran kağıdı kullanıp görmezden geliyorum, bu durum zamanla daha kötü bir hal alırmı onuda bilmiyorum, ama şu varki xiaomi markasından soğuttu beni. (2017 10.ayında gittigidiyor cepport mağazından 4.gb.64 gb snapdragon versiyonlu olarak almıştım) bu konuda görüşü olan arkadaşlar yazabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan4207

İlk aldığımda koyu renkte duvar kağıdı kullandığım için hiç farkına varmamistim ta ki açık renkte duvar kağıdı kullandığında gördüm ki ekranın belli yerlerinde belirli belirsiz işaretler, şekiller var ne yazık ki hayalet ekran dedikleri şey benim teldede mevcut. belli bir zaman geçtiği için satıcıyla da irtibata girmedim, garantiye güvenmediğim için onuda hiç düşünmedim, şimdi tekrar koyu bir ekran kağıdı kullanıp görmezden geliyorum, bu durum zamanla daha kötü bir hal alırmı onuda bilmiyorum, ama şu varki xiaomi markasından soğuttu beni. (2017 10.ayında gittigidiyor cepport mağazından 4.gb.64 gb snapdragon versiyonlu olarak almıştım) bu konuda görüşü olan arkadaşlar yazabilir
    Bende de var hayalet ekran

• Arkadaslar mi cloud pc icin programi indirdim ama cince ingilizcesini bulamiyorum var midir cozumu?

• Silikon kılıf ve kırılmaz cam almak istiyorum yorumlar hep camların uymadığı yönünde. Nanoglass daha iyi diyorlar. Kılıf ve cam alıp memnun kalan link atabilir mi?

Snapdragon 3gb global versiyon

• Merhaba ben kilif ve cam aldim kilif yumusak kaucuk cok guzel ondan memnunum ayrica ekran koruyucuyu sifira sifir yapistirdim ancak kenarlarda ince bir cizgi hava kabarcigi var boydan boya kullanirken bazen ekranin kenarlarinde renk degisimi oluyor hava kabarcigi oldugu icin ama benim icin sorun olmuyor fazla etkilemiyor. https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-silikon-imax-kilif-cam-ekran-342875034 linki bu ancak satistan kaldirilmis. Nanoglass hic kullanmadigim icin bir sey diyemem ona.

• AFAD kanal i nasil açılıyor arkadaşlar

• 9.5.10.0

• Bir ay olmuş tek bir mesaj yok bu tarafta .

• 9.6.1.0 deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

9.6.1.0 deneyen var mı?
    ben kurdum gayet güzel.

sadece ram kullanımı biraz fazla gibi geldi bana.

1gb altına düşüyor bende.

• çift hat destekli redmi note 4X telefonumda 6 aydır sorunsuz Turkcell hattım ile internet hotspot yapıyordum, bugün telefona 2. vodafone sim card hattımı da taktım.

telefon çevirme vodafone ayarlı
    internet turkcell ayarlı

miui 9.6.1.0 yüklü

ne yaptıysam internet hotspot bağlayamadım, sorun nedir beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 16 Temmuz 2018; 14:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

9.6.1.0 deneyen var mı?
    Güncellemeden sonra sürekli messenger hatası veriyor. İşin tuhaf tarafı messenger kurulu ama hiç kullanmıyorum ona rağmen sürekli hata raporu geliyor ekrana.

İkincisi arada bir kendi kendine yanlış şifre girilmiş gibi iki üç kere titreşiyor. Çok uyuz oldum

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 16 Temmuz 2018; 14:32:8 >
  • Arkadaslar MIUI 10 Xiaomi Redmi Note 4 için güncelleme alacakmi acaba araştırdım göremedim
    Edit: Son yayınlanan alacak olan listesinde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eylül2018 -- 16 Temmuz 2018; 20:43:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Messenger hatası bende yok ama bu titreme olayı doğru olabilir ve bende de var galiba. Telefon cebimdeyken titrediğini hissediyorum bi bakıyorum bildirim yok. En son delirdiğimi bile düşünmeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 17 Temmuz 2018; 23:48:13 >
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.