Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 4 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
7
Favori
18.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Söylediğiniz programlara baktım, şu an dün çıkardığım halde, 24 saattir pilde ve spy programları 20.5 saat deep sleep gösteriyor.
    versiyon 8.05 global stbl. bana hala sorun yok gibi geldi )
  • pranis kullanıcısına yanıt
    Ama yınede beklemede sarj cok harcamıs dun gece onbır bucuktan sabah altıya yuzde bır sarj azalmış benım telde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi Redmi Note 4

• Tertemiz sıfır gibi 650 satıyorum satılma sebebi büyük geldi kullanılması zor benim için
  • Kamerasını lg g3 ile kıyaslamanız mümkün mü?

Bir de buralardan alıp memnun kalan biri satış linki önerirse çok sevinirim. N11/gittigidiyor/hb vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Kamerasını lg g3 ile kıyaslamanız mümkün mü?

Bir de buralardan alıp memnun kalan biri satış linki önerirse çok sevinirim. N11/gittigidiyor/hb vs..

Kamerasını bilmem ama telefonu g3 ile kıyaslamak haksızlık olur. G2 kullanıyordum, ikinci el g3 aldım 2gb ramli olandan. Bilmiyorum benim telefondamı sıkıtı vardı , g3 çok yavaştı. Gereksiz yere kaba bir telefon valla g3 kullanırken g2 yi aradım. Geri sattım bu telefonu aldım. Bence g3 ten üç gömlek üstün cihaz. G3 varsa üzerine 300-400 lira verip bu cihazla takas edin zarar etmezsiniz.
  • khramn K kullanıcısına yanıt
    Kendim için değil de ablam için araştırıyordum aslında. Lg teknik servisi anakartı bozulan 2 gb'lik modelini 500 kusur liraya 3 gb'lik olaniyla degistirmis (oyle diyorum cunku telefonun her yeri arizaliydi, kasasindaki catlaga kadar. Tamirle ugrastiklarini zannetmiyorum), 2 yil da garanti vermis. Bu mesele de boylece kapanmis oldu. Tesekkur ederim cevabiniz icin.

• http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4-ithalatci-garantili-p-HBV000002NDN7

Arkadaşlar, bu telefonun çipset, RAM ve kapasite bilgileri nedir?

Yazılanlara göre 4GB RAM, 64GB hafıza var.
  • Gittigidiyor üzerinden bugün alım yaptım umarım memnun kalırım redmi pro yu iptal edip aldım

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    16 GB, 2 GB RAM - Standard edition

64 GB, 3 GB RAM - High edition

4gb ram yok! Şuradan bakabilirsiniz

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4_(mediatek)-8291.php

• abdrhm kullanıcısına yanıt
    HB'de satılan hangisi?
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
     Xiaomi Redmi Note 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pislick0 -- 2 Şubat 2017; 0:23:25 >
  • Arkadaşlar bende bu telefonu yeni aldım ama bi sıkıntım var radyo ben çalışarak radyo dinliyorum ama radyo da çekmeme problemi var denemedigim kulaklık kalmadı bu sorunu çözemedim farklı bir çözüm önerisi olan veya buna çare bulabilen arkadaş varmı benim için çok önemli cebimde hem telefon hem radyo taşımak sıkıntı oluyor

• arkadaşlar telefon lte 20 bandını destekliyor mu ?
  • 2 adet xiaomi redmi note 4 ekran koruyucu, bastec hd temizle tam kapsama için otomatik adsorpsiyon temperli cam xiaomi note 4

http://s.aliexpress.com/zUBBJRJz

(from AliExpress Android)

Zırh case standı ile xiaomi redmi note 4 pro case için xiaomi redmi note 4 için sert sağlam darbe case prime 5.5 "case p40

http://s.aliexpress.com/VNv2Ije6

Xiaomi redmi note 4 4pro kılıfları kapak için karbon fiber doku fırçalanmış yumuşak silikon tpu arka kapak için xiaomi redmi note 4/4pro

http://s.aliexpress.com/vUBnaqQf

Arkadaşlar bu 2 kılıf ve ekran koruyucu cam gelmiştir(cam 2 adet siyah) .

Telefonu almaktan vazgeçtiğimden hiç kullanılmadı.sıfır olarak aldığım ücrete vereceğim.almak isteyen özelden pm atsın...

İsteyen olursa whatapp den resim atarım...

• merhaba, pil kasaya sabit mi, yoksa değiştirilebilir mi pil mi?
  • Arkadaşlar. Bu telefonu alırsam imei numarası kaydettirmem mi gerekiyor? :/ acil? Birde turkce dil destegi yok mu telde? Son olarak mi5 vs ixaomi note 4 hangisi daha iyi?

• Herkese merhaba; eşime bu telefondan almayı düşünüyorum. Alacağım telefon ilanında global versiyon ve delta garantili yazıyor. Burada bir kaç yorum okudum, bazı mobil ağ bandlarını desteklemediği ile alakalı, bana yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Yani kısaca eksi artı yanlarını söyleyebilecek birisi.

Şimdiden teşekkürler, iyi günler.
  • Merhaba iyi forumlar,

Forumda çok yeniyim. Baktım, okudum halen de araştırıyorum bu cihazı.

Okuduklarımdan gördüğüm bir mediatek-snapdragon meselesi var. Bir de ses sorunundan söz edilmiş. Ayrıca garanti ile ilgili de bir durum var.

Benim gibi bilgisi olmayan insanlar için bazı sorularım olucaktı:
    1-) Yalnızca Snapdragon GLOBAL oluyor değil mi?
    2-) Mediatek kullanan var mı? Varsa ses sorunu yaşıyor mu?
    3-) Hepsiburada' dan alan var mı? Yani kullanan ve bilgi verebilecek olan? Satıcı Hepsiburada olarak alan varsa daha iyi olur.
    4-) Öğrenciyim bu cihazı almalı mıyım? Önerir misiniz?
    5-) HB' de 700 küsür liraya satılıcak yeniden. FIXPACK ile alsam bir sorun yaşar mıyım? MediaTek olsa gerek bu fiyata -sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.