Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 4 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
7
Favori
18.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada da 1499TL ye satılan 4gb ram ve 64gb dahili hafızalı Snapdragon işlemcili seri mevcut.
    Mediatek işlemcilide 2gb ve 3gb ramli modelleri mevcut.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB000002NDN6

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php

• Selamlar

Yeni telefon ariyorum. Fiyatina göre performansli bir sey baktigim icin xiaomi urunleri ne bakiyorum.

Note 4 snapdragon iyi midir?

Onemli kronik bir sorun var mi?

Veya baska bir model oneriniz var mi?

Kullanma amacim.
    Internet, oyun, kamera.
    Donma, kasilma gibi seylerin olmamasi. Birazda pc gibi kullanmak istedigim icin kasılma, donma olmasini istemiyorum.

Eski telefonum, Samsung grand prime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 6 Ağustos 2017; 15:58:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Bu modelde de r.5g sorunu mevcut mu acaba? Kullanan arkadaşların yorumları nasıldır?

• ses tuşu kısayola koyulmuyor mu bu telefonda
  • bu arada cepport dan global versiyon snapdragonlu note 4 aldım. üzerinde miu 8.5 kararlı var. güncelleme arattım lakin miu 9 görmedi. normal mi? miu 9 nasıl yüklerim? miu 9 ile telefonda değişen ne olur?
  • 01.10.2017 tarihinde metro gross marketten note 4 alarak araniza katilmis bulunmaktayim. Telefonu genel olarak begendim ancak ufak bir iki seyde farkettim. Oncelikle f/p orani ulkemiz sartlari goz onune alindiginda en iyi telefon bence. Arka kasa metal ancak cin mali metal oldugu icin oyle cok saglam birsey degil ve yapisi baya ince. Biraz sertce zorlanilirsa elde kalacak gibi bir yapisi var ve telefon kasasinin belirli noktalarindan sikinca catirdamalar geliyor , demek istedigim telefon kasasina tam oturmuyor . Ben siyahini aldim baya begendim. Telefonu 2 gundur kullaniyorum. Ilk izlenimlerim f/p orani icin alinacak tel , aldigima simdilik pisman etmedi. Yazilimsal olarakta birkac sorunu var. Zil seslerinin bulundugu menu baya gec aciliyor. Ilk aramada yada arada ahizesinden cizirti geliyor. Zil sesi aramalarda cok yuksek degil. Metroda 2 tane tesire baktim birtanesi j7 primedan yuksek ses verdi digeri dusuk ses verdi benim aldigimda dusuk ses verdi. Sim kart yuvasini cikarip telefonu sallayinca icinden parca cikacakmis gibi sesler geliyor. Acikcasi saglamligi beni tedirgin etti. Gozume elimde heran kalacakmis gibi geliyor :) iyi ozelliklerine gelicek olursak hizi gayet iyi, fiyatida iyi, parmak izi okuyucusu saglikli calisiyor. Lg lerdeki gibi cift tiklama ile ekran aciliyor. Fm radyo iyi calisiyor. Pil 2 gun gidiyor. Suan 2. Gujun aksamindayim saat 22:30 pil %23 kaldi ekran sureside 6 s 3d 13 s. Ekran Kullanimida %41. Almayi dusunenlere fikir versin diye yazdim. Soru sormak isteyen varsa yardimci olabilirim. Oneri ve fikirlere acigim.

• domper D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Metro'da ne kadar fiyatı ve halen satılıyor mu?

https://urun.gittigidiyor.com/.../xiaomi-redmi-note-4...

https://urun.gittigidiyor.com/.../xiaomi-redmi-note-4x...

Merhaba bu ikisi arasında kaldım, 4.5g bantı önemli değil 3g hiç yetersiz gelmedi şimdiye kadar, 64gb olması yada işlemcisi benim için önemli değil siyah renk olduğu için düşünüyorum. Farkları nedir, global versiyon global rom falan fazla anlamam. Global versiyon olup olmaması önemli değilse 4x modellerinin bazılarında Samsung dan daha iyi olan Sony sensör varmış saırım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

bu arada cepport dan global versiyon snapdragonlu note 4 aldım. üzerinde miu 8.5 kararlı var. güncelleme arattım lakin miu 9 görmedi. normal mi? miu 9 nasıl yüklerim? miu 9 ile telefonda değişen ne olur?

Bildiğim kadarıyla miui 9 global resmi sürüm yayınlanmadı, beta sürümü ve xiaomi eu sürümleri mevcutmuş ve baya iyileştirmeler mevcutmuş
  • Tesekkur ederim volkan. Varsa metro market sehrinde git bak oradan al gec hic dusunme. Foyatina gore 10 numara 5 yildiz telefon global versiyon metrodakiler. Global olmayani alma ben arastirarak aldim. Global olmayanlarda sanirim turkce karakter sorunu vb de mevcut 4 g olmayisida zaten buyuk dezavantaj. Birde snapdragon olmasi cok onemlj metrodaki snapdragon islemcili sorun yok yani fiyatida 999,90tl. Daha ucuzada var nette ama ben guvenemedim en azindan birsey olsa metroya gorurebilecez. Tamir olmazsa vb. Tuketici hakem heyeti ile parami geti alabilirim 2 yil icinde firma buyuk firma sonucta.

• Bu arada godfire ve warhammer oyunları yukledim oynuyorum. Bu oyunlarıda telefonu en çok zorlayan oyunlar diye youtubede buldum. Hiç sorunsuz açıyor ve oynatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: domper

Tesekkur ederim volkan. Varsa metro market sehrinde git bak oradan al gec hic dusunme. Foyatina gore 10 numara 5 yildiz telefon global versiyon metrodakiler. Global olmayani alma ben arastirarak aldim. Global olmayanlarda sanirim turkce karakter sorunu vb de mevcut 4 g olmayisida zaten buyuk dezavantaj. Birde snapdragon olmasi cok onemlj metrodaki snapdragon islemcili sorun yok yani fiyatida 999,90tl. Daha ucuzada var nette ama ben guvenemedim en azindan birsey olsa metroya gorurebilecez. Tamir olmazsa vb. Tuketici hakem heyeti ile parami geti alabilirim 2 yil icinde firma buyuk firma sonucta.

Merhaba.
    Bu telefonda bildirim led'i bulunuyor mu?Varsa değişik renklerde bildirimi destekliyor mu?Bir diğer sorum ise;kasanın alt tarafında bulunan tuşların aydınlatmalı olup olmadığı?
  • MTK x20 Olan modeli alınır mı?
  • srdrrr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    bildirim ledi var sol üstte, farklı renkleri de destekliyor, alt tarafındaki tuşların da aydınlatması var ve açık kalma süresi ayarlanabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogretmenb -- 13 Ekim 2017; 14:13:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrrr

quote:

Orijinalden alıntı: domper

Tesekkur ederim volkan. Varsa metro market sehrinde git bak oradan al gec hic dusunme. Foyatina gore 10 numara 5 yildiz telefon global versiyon metrodakiler. Global olmayani alma ben arastirarak aldim. Global olmayanlarda sanirim turkce karakter sorunu vb de mevcut 4 g olmayisida zaten buyuk dezavantaj. Birde snapdragon olmasi cok onemlj metrodaki snapdragon islemcili sorun yok yani fiyatida 999,90tl. Daha ucuzada var nette ama ben guvenemedim en azindan birsey olsa metroya gorurebilecez. Tamir olmazsa vb. Tuketici hakem heyeti ile parami geti alabilirim 2 yil icinde firma buyuk firma sonucta.

Merhaba.
    Bu telefonda bildirim led'i bulunuyor mu?Varsa değişik renklerde bildirimi destekliyor mu?Bir diğer sorum ise;kasanın alt tarafında bulunan tuşların aydınlatmalı olup olmadığı?

Yukarıda arkadaşımız sorduğun sorulara detaylıca cevap vermiş. Telefonu begendim. Özellikleti tatmin edici. Oyunlarda hiç takılma vb yaşamadım. Aldığıma pişman değilim. Şimdilik üzmedi beni. Samzungun j serilerini düşünüyordum. Eşime j7 prime kullanıyor 6 aydır. Bu ondan çok daha iyi ve ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanSehir

MTK x20 Olan modeli alınır mı?

Bence alınmaz.

• dyddsul kullanıcısına yanıt
    Malesef

• porliman P kullanıcısına yanıt
    Lg cekmedigi yerlerde bile cok iyi sorun yok gayet iyi cekiyor

• Al dene gozun telefon gorsun buz gibi yakinda trkiyede inan 5 sene sonra full xiaomi kullanilcak garanti veriyim sana
  • Arkadaşlar xiaomi redmi note 4 aldım.Bu telefona root yetkisi vermek istiyorum.Rom yüklemeyeceğim.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.