Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (678. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam, twrp kurulum kılavuzuna bakın. fastboot flash recovery twrpxxx.img komutu yerine fastboot boot twrpxxx.img komutu kullanın. Böylece twrp yi kurmamış, tek seferlik çalıştırmış olursunuz. Tek seferlik çalıştırmanız sırasında telefona supersu ya da magisk flash edip root elde edebilirsiniz. Arkadaş ondan bahsetti.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Konudaki rehberde başka şekilde göstermiş.Ben de konudaki gibi yükleyip üstüne güncel twrp yi flashladım ama supersu flashlayınca telefon açılmıyor. Veya açılacak da çok uzun mu sürüyor anlamadım. İki kere denedim ikisinde de telefon açılmadı. En sonunda root da atmicam Sizin dediğiniz yönemi anlatan bir link fln varsa birde onu deneyeyim hocam belki sıkıntı twrp de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridooo -- 9 Ocak 2018; 19:37:7 >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş aslında belirtmiş orijinal rom orijinal kernel ile orijinal twrp çalışmıyordu. Son durum ne bilmiyorum tabi. Arkadaşın önerdiği twrp ile deneyin. Supersu ile çözüm bulamadıysanız magisk deneyin. Tony.cc/latestmagisk bu link her zaman son sürüm magisk indirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Hocam başka bir yöntemle son sürüm Twrp yi yükledim ve yeniden indirerek supersu flashladim Allah'a şükür ki 4.denemem de telefon açıldı . Sanırım sıkıntı Twrp den kaynakliymis . Şuan telefonda Twrp ve root var ve stabil miui yüklü . Yardım eden arkadaşlara çok teşekkür ederim ugrastirdim sizi . Biraz uğraştım ama sonunda amacima ulaştım. Bence konuda ki Twrp ve root yöntemi değiştirilmeli çünkü oradaki Twrpnin ne olduğu belli değil . Eğer isterseniz ben yazı veya video şeklinde yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridooo -- 9 Ocak 2018; 22:51:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    http://en.miui.com/thread-358819-1-1.html

Buradaki talimatları izleyin. Videolu anlatım bile var. Kullanmanız gereken twrp verdiğim talimatlarda var. Tek tavsiyem supersu yerine yukarıda verdiğim magisk i kullanın

• Arakadaşlar twrp 3.0.2 yüklü ad kartı gömüyor.güncel twrp yüklersem. Sorun çözünürlü ve güncel twrp paylaşırmısınız.

• Anlaşıldı bu note 3 pro formda kimseler kalmamış telefonu rafa kaldırma zamanı gelmiş 11 saat geçmiş bir allahın kulu yazmamış.

• boboco B kullanıcısına yanıt
    Twrp işleriyle uğraşmadığım için cevap veremedim kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

Twrp işleriyle uğraşmadığım için cevap veremedim kusura bakmayın

Teşekkür ederim en azından bir açıklama yaptınız.telefon satılıktır bir çok aksesuar yanında verilecektir cihaz kusursuzdur renk beyaz.ilgilenen burdan veya özelden ulaşabilir fiyat belirtmiyorum,alıcı belirlesin piyasası belli.

• Merhabalar,

Bizim cihazlara bu yeni çıkan Meltown veya Spectre sorunu ile ilgili güncelleme veya güvenlik yaması gelecek mi acaba ? Malum Cortrex A72 çekirdeği var işlemci içerisinde. Bir haftadır telefonu ıskartaya çıkardım, A58'li yedek telefona geçtim. Ama rn3 proyu da daha en az bir yıl kullanmak istiyorum, tabii ki adam akıllı bir Note 5 cikmazsa, son çıkan Redmi 5 Plus beni çok cezbetmedi.

• ksph K kullanıcısına yanıt
    İnşallah diyelim

Note 3 pro ya kafa tutacak cihaz hala çıkarmadı bu fiyat bandında. Bence yeni cihaz satmak için güncelleme vermiyorlar, inşallah ben yanılıyor olurum

• ilk çıktığında almıştım cihazı, hala daha kullanıyorum. ve hani telefonun basına bi iş gelmezse 2-3 sene daha rahat rahat kullanırım gibi. cok dert değil ama android 7 verseler cihaza cok güzel olur. yoksa o da dert değil, custom romlarla bu iş devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MTK lı note 3 telefonumun yere düşünce camı çatladı, yapacak yer var mı orjinali sanırım yok ama sağlam bir panel var mıdır? Diğer konu ölmüş sanırım kimseden ses seda yok, birkaç sene daha kullanmak istiyorum bu canavarı

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-redmi-note-3-pro-siyah-518950962/detay

telefonumu satıyorum. yukarıdaki linkten ayrıntılara bakabilirsiniz. fotoğrafları hala atamadım ama atacağım kısa sürede inşallah.

• roax R kullanıcısına yanıt
    Aliexpress den alıp herhangi bir teknik serviste taktırabilirsiniz

• Merhaba arkadaşlar benim cihazında artık bug hastalıkları başladı

Daha önce sorunsuz kullandığım uygulamalar şimdi hata veriyor donuyor

Telefon kasılmaya başladı kafasına bazen uygulamadan atıyor

4 saatten fazla ekran süresi alamıyorum

Çoktandır güncellemesi felan da gelmiyor

Sanırım emeklilik istiyor artık ama bazen bana iki yıl daha idare eder hissi veriyor

Yukarıdaki sıkıntılara tavsiyesi olan var mı

Arkadaşlar tekrar merhaba dün ben bu mesajı yazdıktan sonra uygulama gunceleyiciden bir güncelleme geldi yükledim telefon hem kendi kendine ısınmaya ve deli gibi şarz yemeye başladı önerisi olan varmı ?
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usta0037 -- 16 Ocak 2018; 12:38:42 >

• mmengi kullanıcısına yanıt
    soruma cevap alamayınca son global betayı kurayım dedim. beni miui den uzak tutan ekran süresi idi. gariptir ki, aynı uygulamalar ile nitrojenden daha iyi ekran süresi alıyorum. normalde miui de 3.5 saat nitrojende 4.5 saat gibi ekran süreleri alıyordum. miui de 6 saati buluyor hatta geçiyor şu an. bilgilendirmek istedim.
  • usta0037 kullanıcısına yanıt
    Format atıp sıfır kurulum yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

soruma cevap alamayınca son global betayı kurayım dedim. beni miui den uzak tutan ekran süresi idi. gariptir ki, aynı uygulamalar ile nitrojenden daha iyi ekran süresi alıyorum. normalde miui de 3.5 saat nitrojende 4.5 saat gibi ekran süreleri alıyordum. miui de 6 saati buluyor hatta geçiyor şu an. bilgilendirmek istedim.

Hocam son global beta dediginiz 8.1.11 li olan mi nasil memnun musunuz bende geceyim diyorum da??

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben memnunum şimdilik. Günlük kullanımımda herhangi bir problem çıkartmadı. Uygulama bazlı bir sıkıntı yaşarsanız bilemem.
  • 
Sayfa: önceki 676677678679680
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.