Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lineage veya nitrogen deneyebilirsiniz. Nitrogen i tavsiye ederim miui den sonra özelleştirmede zorlanmazsınız. Aslında iki romda aosp ama nitrogen de özelleştirme imkanı var.

Titanium ile aldığınız yedeklerin garantisi yok. Uygulamalarda sorun olmuyor ama bazı uygulamalarda datalar geri gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    Cevap gelene kadar Xda dan bakayım dedim Nitrogen in boyutu düşük olduğu için indirdim şuan rom yedeğini fln hallediyorum birazdan kuracağım bir sıkıntı çıkmazsa. Miui yi seviyorum aslında ama Android den geride kalmaya başladı, çoğu özellik daha Miui de yok. Bir deneyeyim dedim Stock Androidi.
  • Arkadaşlar Lineage rom kurdum ama gapps yükleyemiyorum. Play store yok en önemlisi. Nasıl yükleyebilirim gapps ı?
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    Nitrogen in hangi versiyonunu kurdunuz

Son sürümü kurdum hocam.https://sourceforge.net/projects/nitrogen-project/files/kenzo/kenzo_test/8.1/ Linkteki ilk romu kurdum. Gapps ın sitesinden Arm denedim Arm64 denedim ikiside olmadı şuan Gapps ın uygulamasını indirdim onun üzerinden indiriyorum ama Android versiyonunu 7.0 olarak gördü. Sıkıntı nerede çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridooo -- 3 Ocak 2018; 22:53:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CircassiaN98

Turkdevs in portladığı Miui 9.1 v12.7 yi kurdum.Telefonu açtıktan sonra Mi hesabına da giriş yapmaya çalıştım ancak
    -Cihazın güvenlik durumu denetlenemedi
    Bir sunucu hatası oluştu, bir iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin-
    hatasıyla karşılaştım.Defalarca denememe rağmen sonuç aynı ne yapmam gerekiyor?

Şuna el atacak kimse yok mu çıldırcam en sonunda.Durdum durdum bu telefonda rom işine girmeyeyim dedim en son bir girdim girer girmez böyle aptal bi sorun çıktı.

• 8.1 için resmi gapps paketi çıkmadı. Aşağıdaki linkten 8.1 için düzenlenmiş gapps paketini indirebilirsin.

https://sourceforge.net/projects/cardinal-aosp/files/extras/open_gapps-arm64-8.1-nano-20171207-UNOFFICIAL.zip/download

• CircassiaN98 C kullanıcısına yanıt
    Diğer yolla oturum açma deyip telefon numarası yerine kayıtlı mail adresinizle deneyebilirmisiniz

Teşekkürler deniyorum hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Diğer yolla oturum açma deyip telefon numarası yerine kayıtlı mail adresinizle deneyebilirmisiniz

Diğer yolla oturum açma ya da hesap oluştur seçeneklerine bastığımda da aynı şekilde hata veriyor.
  • CircassiaN98 C kullanıcısına yanıt
    Vpn kullanarak deneyebilirsiniz aklıma başka bir şey gelmiyor. Yada gerçekten sunucularda bir sıkıntı vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Vpn kullanarak deneyebilirsiniz aklıma başka bir şey gelmiyor. Yada gerçekten sunucularda bir sıkıntı vardır.

Onu da denedim olmadı maalesef. Teşekkürler yine de
    Hocam sıkıntı çözüldü çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nitrojen dışında rom önerecek var mı? macera arıyorum
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Sen aleti brick edip şöle bir ecel terleri döktükten sonra test point ile hayata döndürüp yeniden kavuşunca hiç bir şeyciğin kalmaz

En sevdiğimden

Şaka bir yana hocam 6 7 saat ekran süresi alanlar nasıl alıyor anlayabilmiş değilim. ekranı en düşük parlaklık ayarında bırakıp gidiyorlar mı ne yapıyorlar acaba. Çeşitli romlar çeşitli kernel ler denedim ama malesef 4 ün çok üzerine çıkamadım

Hocam benim telefon 1.5 yılı geçti nitrogen ile 6-7 saat ekran süresi alıyorum. Sürekli wifi, 4g gps açık. Smart lock da parmak izi güvenilen yerler ve face unlock aktif. Akşamşarı 1-2 saat youtube da çocuk çizgi film izliyor.

Oyun oynasam 3-4 saat anca alırım. Yani güç harcamayan uygulumaları kullanırken ekran süresi uzuyor. Web de gezmek face falan bir oyun gibi güç tüketmiyor.

Şu anlık durum bu %47 de. bu akşam çocuk izlemedi bir şey

Bende 2 adet oyun var ancak batarya tüketiminde üst sıralara çıkmıyorlar. Ama dediğiniz gibi belki Android sistemi vs tetikliyor uykudan uyandırıyor ondan dolayı tüketim onlara yansımıyor olabilir.

Bu arada sakıncası yoksa operatörünüz nedir? Ben nitrojende türk telekom volte aktif edemedim.

Turkcell kullanıyorum. Volte aktive etmek için bu yada bir önceki sayfada link vermiştim. Vodafone da çalıştırdılar ama telekom da deneyen olmadı daha sanırım.

Bakayım hocam teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.