Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler merhaba. bu cihazın 4.5 g şekim gücü nasıldır acaba? genelde telefonun netini paylaştırıp laptoptan online oyun oynamaya çalışan birisiyim. çekim gücü yüksek midir hotspottan paylaştırdıgımda iyimidir ?
  • Arkadaşlar Türk Telekomun Rehberim güvende uygulamasıyla rehberimdeki
    kişileri yedeklemek istiyorum ama kişi bulunamadı uyarısı alıyorum.
    Acaba kişiler telefonda değilde sim kartta mı olması gerekiyor.
    Telefondan sime aktarmayı bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Evet, satan kişinin ilanı var oradan alabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

Arkadaşlar problemden kurtuldum sanırım, tahminim doğru çıktı heralde. Flex kablolar gevşemiş sanırım dünkü işlemden sonra cihazda bir daha restart- donma takılma olmadı. Rahatladım açıkcası işleciden oluyodur belki diye ödüm kopuyordu.Yabancı forumlarda bazı kişiler bağlantı yollarında olabilecek gevşemelerin buna neden olabileceğini yazmışlardı haklı çıktılar.Böyle bir sorunda yazılım kontrolünden sonra ilk kontrol edeceğimiz şey özellikle batarya ve usb board flexleri olmalıymış.(çıkar-üfle-geri tak)

Bu bilgi ilk mesaja eklenmeli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

mağaza değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

mağaza değil sanırım.

üstad kendisini hiç görmedim sadece satın alan kişilerin beyanına göre bu arkadaş iyidir diyorum bende
    https://forum.donanimhaber.com/m_105284794//tm.htm#105284794
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

quote:

quote:

mağaza değil sanırım.

üstad kendisini hiç görmedim sadece satın alan kişilerin beyanına göre bu arkadaş iyidir diyorum bende

hocam arkadaşın facebookdaki bildirim yazısını az önce okudumda sadece kafama takılan 2 soru oldu
    birincisi
    telefon için excel formatında bişey yayınlamış onu doldurup arkadaşa yolluyormuşuz
    telefon için 30TL kapora veriyormuşuz.
    ama diyorki telefon 10-15-25 gün de elinize ulaşabilir olmadı 30-40 günde olabilir
    hiç alamayabilirsinizde demiş bu nedir :)
    imei leride çinde yapılıyormuş global romda orda yükleniyormuş
    geçmişte insanlar böyle cihazlar getirip 3310 imei atıyordu
    sonra 3g hizmetini kullanamayıp telefon hattı oparötörünü arıyordu
    tabi doğal olarak oparötörde 3310 görünce telefonunuz internet desteklemiyor diyordu.
    cihazı bildiğin 3310 gibi kullanıyordu kişi :)
    telefonu hiç alamama ve imei olayına çok takıldım açıkçası :)
    yani bu cihaz ile moto g4 plus arasında kalmıştım ama
    bu telefon 750TL
    motorola 1099TL arada baya fark var.
    satıcının da haklı olduğu çok konu var tabi
    gerçi giden en fazla 30TL olurda.
    telefonu aldıktan sonra patates çıkarsa o kötü :)
    şehirlerde tanıdıkları varmış onlara yolluyorlarmış
    elden alıp parayıda o X kişiye veriyormuşuz da.
    nebilim ben adam hırlımı hırsız mı bana ne getirdi :)
    ayaküstü adamı nekadar tutabilirsinki dur telefona bakcam diye
    hadi şarjı yok ozaman nolcak bekle şarj ediimmi diceksin :)
    nebilim değişik bi durum. :)

Hasan bey oldukça güvenlir bir kişi.Hasan beyi gördüğümden beri o adamdan cihaz alıpta daha 1 tane böyle olduda diye yakınanı görmedim.Kapora olayınıda gereksiz yere sipariş verenlere önlem olarak düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 11 Kasım 2016; 18:10:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    o gurubu yakından takip ediyorum, telefonda 1-2 güne kadar sorun çıkarsa ilgileniyor olması lazım. cihazın hiç gelmemesi de nasıl yazayım bilmem de, onunla alakalı bir nedenden olayı olmadı.

kapora olayı spariş verip ben sonradan vazgeçtim diyenler için. kendilerinden dolayı ürün gelmezse iade eder. yada etmesi lazım mantık olarak :) 3310 imei vs olayı sana kalmış, sen adama ne verirsen onu atar, vermezsen de belki kendisi buluyordur ama onun garantisi verilemez.

ayrıca bu işi 1 haftadır yapmıyor adam, adını lekeleyecek bişeyler yapmaz bence.

ama o fiyatlara forumda satan da var, beklemek istemiyorsn onlara bakılabilir :)
    Mağaza değil şahıs
    Veysel kılıçdoğan ile irtibata geçebilirsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

quote:

quote:

mağaza değil sanırım.

hocam arkadaşın facebookdaki bildirim yazısını az önce okudumda sadece kafama takılan 2 soru oldu
    birincisi
    telefon için excel formatında bişey yayınlamış onu doldurup arkadaşa yolluyormuşuz
    telefon için 30TL kapora veriyormuşuz.
    ama diyorki telefon 10-15-25 gün de elinize ulaşabilir olmadı 30-40 günde olabilir
    hiç alamayabilirsinizde demiş bu nedir :)
    imei leride çinde yapılıyormuş global romda orda yükleniyormuş
    geçmişte insanlar böyle cihazlar getirip 3310 imei atıyordu
    sonra 3g hizmetini kullanamayıp telefon hattı oparötörünü arıyordu
    tabi doğal olarak oparötörde 3310 görünce telefonunuz internet desteklemiyor diyordu.
    cihazı bildiğin 3310 gibi kullanıyordu kişi :)
    telefonu hiç alamama ve imei olayına çok takıldım açıkçası :)
    yani bu cihaz ile moto g4 plus arasında kalmıştım ama
    bu telefon 750TL
    motorola 1099TL arada baya fark var.
    satıcının da haklı olduğu çok konu var tabi
    gerçi giden en fazla 30TL olurda.
    telefonu aldıktan sonra patates çıkarsa o kötü :)
    şehirlerde tanıdıkları varmış onlara yolluyorlarmış
    elden alıp parayıda o X kişiye veriyormuşuz da.
    nebilim ben adam hırlımı hırsız mı bana ne getirdi :)
    ayaküstü adamı nekadar tutabilirsinki dur telefona bakcam diye
    hadi şarjı yok ozaman nolcak bekle şarj ediimmi diceksin :)
    nebilim değişik bi durum. :)

Sen bu telefonu alma.Zeze1'i hatırlattın bize.Bu telefonun Türkiye garantisi yok.Rom yüklerken telefon hiç açılmayabiliyor.Vodafone 4g biraz sorunlu.Aldığın kişi garanti vermez bozulur elinde patlar.Kafalarına estikçe güncelleme yapıyorlar.Böyle telefon olur mu?Zırt-pırt güncelleme gelirmi bir telefona.(arkadaşlar aklınıza gelen başka şeyler varsa ekleme yapın).
    Sonuç olarak garantili bir telefon al sorun çıkarsa servisi uğraşsın.Kafalar rahat olsun.

• pentax kullanıcısına yanıt
    +1 Biraz olgunlaşması gerek bu arkadaşın.
    Fazla heyecanlı.

• Merhabalar, redmi note 3 pro almayi düşünüyorum ama standart versiyon mu almak lazım yoksa band 20 ye sahip olan yeni special edition mi?

Çok teşekkürler

• ksph K kullanıcısına yanıt
    special edition sahibi olarak normal al diyorum :) nedenlerim de şunlar, bunlar benim için sıkıntı değil dersen sorun olmaz.

1. telefon 2 milim daha uzun ve kılıf yok. var da tayvan mıydı taland mıydı neresi olduğunu çıkaramadım ama orda var. aliexpressten vs bulamıyorsun. normal olan için olanlar da (anca silikon olanlar) zorl giriyor ama tam oturmuyor, hoparlör parmak izi kısmı az buçuk kapanıyormuş kesmen gerekebilir. he ilerde belki çıkar.

ikincisi ve en önemlisi, telefon için şu ara çok rom yok, hani ilk mesajda rootlu rom var kenzo modeli için, ama kate (special edition diye geçer) olan için yok. bootloader anlatıldığı gibi açılmıyor haliyle, başka yöntemler var ama o da acemi için ne kadar sağlıklı bilinmez. ek olarak cm romlarını kuranlar varmış ama dediğim gibi acemi isen pek girilecek top değil.

onun dışında telefon stabil olarak miui8 ve marshmellow aldı, o açıdan rahatsın :)

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler, standart alıyorum, 2 GB olandan, umarım 2 GB çok kasmaz da, 3 gb olandan almadığım için pismanlik duymam sonradan.

• ksph K kullanıcısına yanıt
    yine benim dediklerime göre hareket etme, sonradan niye almadım diye bana da küfür edebilirsin.

benim yazdıklarım yapılmsı imkansız şeyler değil, kılıfı bi şekilde uydurursun, ingilizce kaynaklarda cihazın bootloaderını kaldırma vs anlatılıyor. onlara bakıp işlemi yapabilirsin.

ben ikinci olarak 2gb olanı aldım ama bana gelmesine daha 2 hafta kadar var, o yüzden yorumda bulunamicam ama performns olarak farkı yok denecek kadar az. he xiaominin ram yönetimi çok iyi değil bu yüzden kasma vs olur mu görücez gelince :)

bu arada aliexpresste bu model için tamperli camlar çıkmaya başlamış, gerçi normali 2 iken bu modele 3-4 dolar fiyat çekmişler :) yakında kılıflar da düşer diye umuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 11 Kasım 2016; 22:20:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

beyler merhaba. bu cihazın 4.5 g şekim gücü nasıldır acaba? genelde telefonun netini paylaştırıp laptoptan online oyun oynamaya çalışan birisiyim. çekim gücü yüksek midir hotspottan paylaştırdıgımda iyimidir ?

4.5 gsi iyi. Ama vodafonelarda sorun olabiliyor. Galiba biraz zor çekiyor vodafone hatlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend1990

quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

beyler merhaba. bu cihazın 4.5 g şekim gücü nasıldır acaba? genelde telefonun netini paylaştırıp laptoptan online oyun oynamaya çalışan birisiyim. çekim gücü yüksek midir hotspottan paylaştırdıgımda iyimidir ?

4.5 gsi iyi. Ama vodafonelarda sorun olabiliyor. Galiba biraz zor çekiyor vodafone hatlarda.

hocam az öncehttp://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi5-32gb-3gb-ram-45g-sevk-18112016-P140101193 surdan aldım. 111tl kupon indirimi , 100tl bonusflash , 20tl de bkm iade kullandım bakalım. toplamda 1035tl gibi fiyata geldi. biraz bütçemizi aştık malesef. n11 11.11 günü gaza getirdi galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campolist -- 11 Kasım 2016; 21:37:1 >

• Yeni developer romu kuran oldu mu. 6.11.03 un şarj performansı çok kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

special edition sahibi olarak normal al diyorum :) nedenlerim de şunlar, bunlar benim için sıkıntı değil dersen sorun olmaz.

1. telefon 2 milim daha uzun ve kılıf yok. var da tayvan mıydı taland mıydı neresi olduğunu çıkaramadım ama orda var. aliexpressten vs bulamıyorsun. normal olan için olanlar da (anca silikon olanlar) zorl giriyor ama tam oturmuyor, hoparlör parmak izi kısmı az buçuk kapanıyormuş kesmen gerekebilir. he ilerde belki çıkar.

ikincisi ve en önemlisi, telefon için şu ara çok rom yok, hani ilk mesajda rootlu rom var kenzo modeli için, ama kate (special edition diye geçer) olan için yok. bootloader anlatıldığı gibi açılmıyor haliyle, başka yöntemler var ama o da acemi için ne kadar sağlıklı bilinmez. ek olarak cm romlarını kuranlar varmış ama dediğim gibi acemi isen pek girilecek top değil.

onun dışında telefon stabil olarak miui8 ve marshmellow aldı, o açıdan rahatsın :)

Telefonun special edition modeli olduğunu nasıl anlarım? Bootloader kilidini ben acamadim.Ram 3gb olarak görünüyor bende

• 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.