Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliyoruk38

Nillkin marka öneririm piyasada ki en kaliteli ürün diyebilirim

O da maşallah 10 dolar hocam
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    Xiaomi hybrid bende de var. bu sorun genelde kulaklıktan kaynaklanıyor.Ben yaşamadım bu sorunu hybridte.
    Elimdeki başka bir kulaklıktan aynısını yapıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 6 Kasım 2016; 13:50:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    data dizinine ulaşmaktan kastınız nedir? yedek alıp geri yüklerken yada wipe yaparken sorun yok twrp ulaşıyor bu bölüme. Yukarıda anlattığım gibi yanlışlıkla wipe yaptığım data bölümünü önceden aldığım yedeği geri yükleyebildim. Bunların hepsini dev. romda yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

data dizinine ulaşmaktan kastınız nedir? yedek alıp geri yüklerken yada wipe yaparken sorun yok twrp ulaşıyor bu bölüme. Yukarıda anlattığım gibi yanlışlıkla wipe yaptığım data bölümünü önceden aldığım yedeği geri yükleyebildim. Bunların hepsini dev. romda yaptım.

valla twrp bizim data dizinini hiçbir şekilde görmüyor, zcx twrp yükleyip öyle deneyeceğim şimdi

edit: evet zcx twrp yükledim sorun yok, data dizini dahil her şey çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 6 Kasım 2016; 14:06:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kulaklık sıfır aldım açıp taktım. mikrofon sorunu bahsettiğim şeyden oluyor. bazı eski kulaklıklarda durduk yere bağlantıyı kesmesi temazsızlıktan oluyor. Ama mikrofonu görmeme olayı bahsettiğim şeyden kaynaklanıyor. Bu arada mikrofonu telefon görüşmesinde görmüyor ses kaydında falan çalışıyor oda ilginç.

• Telefon 3G Öncelikli modda ama 4G gösteriyor. Bu sorunu yaşayan arkadaş oldu mu acaba? Sürüm 6.10.13.

• OmeaR kullanıcısına yanıt
    3g şebekesinin yayın adı bimcell 4g olabilir. mobil veriyi açınca H+ yazıyorsa sorun yok.

@Mmengi

Kulaklığı taktığınızda yukarıdaki işaret mikrofonu kulaklık olarak geliyorsa algılamada veya kulaklıkta sorun yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 6 Kasım 2016; 14:46:16 >
  • Bootloader açmak için kilit başvurusu yapmaya çalışıyorum.Kullanıcı adı telefon numarasını yazıyorum sebep belirtin kısmınıda dolduruyorum.Yeşil tuşa basınca telefonunuza mesaj gelmeli diyor.Mesaj gelmiyor.Başvuruyu nasıl tamamlayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganozlu -- 6 Kasım 2016; 20:58:14 >
  • Sorun orada zaten kafasına göre davranıyor ve mobil veri açtığımda da bazen 4g gözüküyor

• Arkadaşlar mi4c telefonum çok uzun sürede şarj oluyor yaklaşık 10 saat ve telefonu şarja takılıyken kullansam bile şarjım düşüyor daha önce redmi note 3 pro da yaşadım bu olayı neyden kaynaklanıyor olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar miui global 8.0.5 androidin hangi versiyonu üzerine kurulu?

• sofistike38 S kullanıcısına yanıt
    Android 5.1.1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6ya geçiş olacak mı? Bununla ilgili bir haber var mı?

• bootloader için başvuru ekranı bende ingilizceydi, çince arayüzden mi başvurmak lazım acaba ?
  • USB normalde düzgün calisiyordu. Laptoptan sarj etmm gerekti medya cihazı özelliğini kapattm usb taktigimda bilgisayara şimdi pc ye takınca şarj oluyor ama medya özelliğini acamiyorum dosya aktarımı yapmıyorum bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyorum. Kulaklık hakkinda yorumunuz nedir?

• karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Uygun ekolayzır ayarı ile çok güzel ses veriyor, ayar yapmadan direk kullanınca ses çok yapay geliyor.Benim gözlemlediğim bu.Başta ayarlandığı ayarlar ile kullanıyorum,baslar tizler iyi.Çok memnunum, malzemesidir duruşuda oldukça iyi gören kulaklığın çok güzelmiş diyor seslerine hayran kalıyor ama keşke ayar yapmaya da gerek kalmasaydı.

Kulaklık için kullandığım ayar ve yorumum burda.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=120771946

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 6 Kasım 2016; 17:53:55 >
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Kulaklık gerçekten çok başarılı 150-200 tl kulaklıklar ayarında. Tr de 80-90 tl ye bulunabiliyor ben çinden aldım 55 tl ye falan geldi. Mikrofonuda çok iyi ses alıyor tavsiye ederim.

• OmeaR kullanıcısına yanıt
    *#*#4636#*#* dan telefon bilgileri1 --> wcdma only (sadece 3g) seçerseniz geçeceğini sanmam.(tekrar düzeltmek için ayarlardan 3g öncelikli'yi seçin.) veya 4.5g aboneliğinizi kapatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 6 Kasım 2016; 18:02:16 >
  • Telefonun dac ı çok iyi gerçekten. Bu kulaklıkla güzel bir kombinasyon olur diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.