Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildirimlerde neyi kapatıyoruz çünkü sesle ilgili bir şey bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skaplan83 kullanıcısına yanıt
    Ekrani yukaridan cek sonra saga kaydir bildirimleri yonet cikar oradan bildirim gelmesini istemedigin programlari kapatabilirsin.

• ya arkadaş şu twrp bi ben mi yükleyemiyorum

volume up + power basılı tutuyorum telefon resmi geliyor altında şarj kablosu takılı değil. şarjı takıyorum, şarj takılı resmi geliyor.
  • Bende bugün aranızı katıldım arkadaşlar.
  • Merhaba arkadaşlar benim telefonda pazar günün gelecek. *MEI işlemi yapılmış cihazda bootloader açma konusunda sıkıntı yaşar mıyım? İşlem yapmadan mı bootloader açayım yoksa işlem yaptıktan sonra mı ?
  • Forumda 2 yada 3 arkadaşımızın cihazlarında sorun olsa gerek ki.Sürekli bir problem yaşıyorlar genellikle pil olsa da bu sıkıntı.Bu arkadaşlarımıza nacizane tavsiyem cihazları kimden almışlar ise iade etmeleri.Neden bunu yazıyorum benim hiçbir şekilde bir sorunum problemin olmadı cihazla ilgili eminim ki daha bir çok arkadaşımızın cihazı da öyle.B u cihazları alan insanlar fiyat performans ve deneme amaçlı alıp hevesini aldıktan sonra da satıyorlar.Ama cihazda böyle sorunları gören insanlar cihazı almaktan vazgeciyorlar.Aslinda sorunsuz tamamen mükemmel denilebilecek bir üretim standart ı maalesef ki yok.Hangi marka model olursa olursa olsun mutlaka bir seride sorun olur olacaktır.Şimdi bu cihazda eğer bu kadar büyütülecek sorun yaşıyorsanız lütfen geri iadenin yollarını arayın.Forumun başından bu yana okuduğum kadarı ile cihazda sorun yaşayan arkadaşlar ANAKART değişimi hariç herşeyi denemişlerdir ve tatmin olmamışlardır ki yazdıklarından anlaşılan bu.Cihazi bu kadar öldürüp degersizlestirmeden almış olduğunuz yere iade edin yada yazılım donanım gibi bu işleri profesyonel olarak yapan insanlara başvurun forumda bu işler ile ilgilenen arkadaşlarımız var.Umarim sorunlarınız yada sorun olarak gördüğünüz problemler çözülür.Herkese iyi bayramlar sağlıcakla kalın.

• enginesin55 E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bu konuda size katılıyorum. Daha önceki sayfalarda bu konuda yazı yazmıştım telefonu çok kurcalıyorlar ve bu yüzden sıkıntı yaşıyorlar. Yazılım donanım gibi bu işleri profesyonel olarak yapan insanlara başvurmak gerekiyor. Şu anda telefonumda son sürüm yüklü ve hiç bir sıkıntı yaşamıyorum aldığım ilk günkü gibi sıkıntısız devam ediyor.
  • Bence benim bugünkü şarjda problem var.Normal değerlerine göre yarı yarıya gidiyor.

• Deepsleep sorunu disinda bence de cok kafaya takmaya gerek yok. Benim icin onemli olan uzun donem batarya performansi,yani 12 saatlik kullanimda 11 saat ekran suresi degil de, 2-3 gun kullanimda verdigi performans esas onemli olandir.

En son su sekilde degerler aldim. Kalan batarya %2, ekran suresi 7 saat 13 dk, acik kalma suresi 2gun 8saat. Wld de %4 awake suresi, cpu spy da %80 deepsleep suresi.

Benim icin cok tatminkar. Gece %6 bi dusus olmus ama olsun artik o kadari da.
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Değerler mükemmel. Benimde öyleydi. Bugünkü şarjda problem var kanımca.

• Şimdi baktım bende de deep sleep skıntısı olmuş. Deep sleep %5 691 mhz ise %62 ...

Shell.apk da çalışmamış. Nasıl çözecez bu sıkıntıyı

• veyselkrkt V kullanıcısına yanıt
    son sürümde uyku sorunu var bende karşılaştım uykuya girmediğinden bi önceki sürüm yedeğim vardı flalsladım...
    şuan iyi ama benimde sorununşu ekranı kaydırıp açma cok sıkıntılı ekranı açmak için epey parmağımo yıkarı doğru kaydırıyorum...
    nedendir acaba...

• 7.3.7 hizli stabil ama pil performansi olarak kotu geldi bana dun cinar hocamin attigi ekran goruntusunden sonra bugun 7.3.6 ya dondum sorun yasamazsam uzun sure rom guncellemesi yapmicam

• Hocam bende şimdiye kadar sıkıntı yoktu. Xiaomi.eu 6.5.26 romundayım

• veyselkrkt V kullanıcısına yanıt
    valla veysel hocam parmak izinde de sıkıntı var..ilk geldiğinde ne güzel okutmustum...ondan sonraki 2 sürümde parmak izini okutamadım bende kaydırma kullanıyorum...
    gel gör ki oda stabil değil...
    bayramdan sonra artık stabil olarak bir daha şu bi öncdki romu kurucam bakayım sorun nedir

• Valla bende forumdaki yazıları dün okudum önce önce cihazdan soğudum ama sonra dedimki forumda ki arkadaşlar telefonu fazla mıncıklıyordur 😀😀 sahibinden.com 'da sıfır olarak satan bir arkadaştan 900 liraya alarak aranıza katıldıım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün telide düşürdük damperli camı ıkı yerinden catlattım.çinden gerçi sipariş verdim ama ne zamana gelir Allah bilir...
    gerçi aldığım adamın verdiği kılıfda camda bi işe yaramaz...
    yağlanma değil resmen camın üzerinde katman bırakıyor...
    bide 10 lira para verdik
    kılıfda bi b... yaramaz...

• son şarjdaki ekran sürem wifi ve net devamlı açıktı...
    Bu mesaja eklenen görseller:

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• Ben 2 tane siparis verdim bu hafta gelmesini bekliyorum en kotu haftaya gelir diye umuyorum geldigo fiyata kargolarim size isterseniz

• Cm13 rom denemek istiyorum da. Bootloaderi kilitliyormuş rom. Twrp için veya başka birşey için sıkıntı olmasın. Bilen biri beni aydınlatabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.