Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7.3.7de durum bu arkadaşlar, bence sorun cihaza ilgili başka bir şeyde sizlerin. Cihazı aldım globaldeydi, güncelleme hariç hiç bir şey yapmadım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cm13 mü miui mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

kararlı en son sürümde sanırım uyku sorunu var.bugun defalarca denedim yaptığım aynı ayarları bi önceki sürümdede yapıyorum onda uykuya geçiyor..
    bende bi önceki sürümde kalma kararı verdim...

Tam temiz kurulum yapmadigimiz icin de olabilir belki.arkadasimin cihazinda 7.3.7 var.1 gun 15 saat bekleme suresi,6.5 saat ekran suresi ve hala %24 sarji var .
    2 gunu devirecek gibi.
    6.5.19 da sorun yasamiyorum ama sanirim bi temiz kurulumla(dahili hafizayi silerek) tekrar deneyecem.bakalim ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: veyselkrkt

Cm13 mü miui mı sizce?

Cm romlarini oldum olasi sevemedim.cok basit,kullanissiz gelir bana.
    Xiaomi mi xiaomi yapan bence miui arayuzudur.
    Onu farkli kilan o dur.
    Bence miui

• Arkadaşlar bende bugün itibari ile aranıza katıldım. Cihaza hayran kaldım. Özellikle Xperia Z den geçiş yapınca eşekten inip uzay mekiğine binmek gibi oldu. Neyse bir kaç sorum var yardımcı olursanız süper olur. Cihazı ilk aldığımda güncelleme ve geldi ve 1.2 GB güncelleme yaptım. Cihazda developer rom kurulu. Cihazda şu anda global 6.5.19 kurulu. Gördüğüm kadarı ile kararlı romlarda deep sleep sorunu olmuş ben developer modda kalacağım. Ancak twrp ve root işlemlerini ilk sayfada olduğu gibi yapmak istiyorum. Bu durumda cihaz güncelleme alacak mı ? Güncelleme almayacaksa bunun bir dezavantajı olur mu ?

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum.Da kuzenimin oneplus one ında cm romu görünce bi düşünüyor insan

Evet yuklu root gitmemis baktim.ins developer bni uzmez

• Pilde sıkıntı var pilde sıkıntı var dediniz şu an ekran sürem 7 dk. Kalan pil %93.

• quote:

Pilde sıkıntı var pilde sıkıntı var dediniz şu an ekran sürem 7 dk. Kalan pil %93.

Hoşgeldin

hayırdır hocam seni de mi vurdu dalga :)
    Valla bilmiyorum. Bakalım ilk yüzde 20de sıkıntı yapacak mı

• quote:

Valla bilmiyorum. Bakalım ilk yüzde 20de sıkıntı yapacak mı

Bende şimdi dahili hafızayı we cihazı wipelayıp tekrar 7.3.7 yi kurdum.
    deneyecem bakalım ne olacak
  • Walla developer a gectik bakalik ilk izlenim detin uykuya geciyor ama beklemede yinede sarj beklenenin ustunde gidiyor.bide benim ek ayarlar-bolge hep hindistan oluyor turkiye yapiyorum bir sure sonra hindistan oluyor neden acaba ? Boyle bir sorun yasayan var mi ? Sarji da boyle kabullenecem artik sanirim. Bize o ekran sureleri telefon kapaliyken sarjin hic gitmemesi uzak kalacak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: murratca

Walla developer a gectik bakalik ilk izlenim detin uykuya geciyor ama beklemede yinede sarj beklenenin ustunde gidiyor.bide benim ek ayarlar-bolge hep hindistan oluyor turkiye yapiyorum bir sure sonra hindistan oluyor neden acaba ? Boyle bir sorun yasayan var mi ? Sarji da boyle kabullenecem artik sanirim. Bize o ekran sureleri telefon kapaliyken sarjin hic gitmemesi uzak kalacak :)

bölge bende de değişiyor.
    cihazı kapatıp açınca mı oluyor anlamadım yada neden olur bende bilmiyorum.
    developerde sorun yaşamaman lazım.
    eğer yaşıyorsan o zaman demekki temiz kurulum şart
  • Sesli aramayı nasıl kapatabiliriz bilen var mı. Sürekli üzerinde bir çıkıp duruyor.

Temiz kurulum nasil oluyor? Bunda wipe islemleri nasil oluyor ? En olmadi resimler dahil herseyi yedeklim tekrar formatlim.

• skaplan83 kullanıcısına yanıt
    Bende kapatamadim ama bildirimlerden bildirimini kapadim o sekilde kurtuldum.

• quote:

Temiz kurulum nasil oluyor? Bunda wipe islemleri nasil oluyor ? En olmadi resimler dahil herseyi yedeklim tekrar formatlim.

Senin cihazda BL kilidi açık mı?
    TWRP yüklü mü?
    TWRP yüklü ise cihazı kapatıp ses açma+power tuşlarına bas MI logosu gelince bırak ikisini de
    TWRP menüsü açılacak.
    orda WIPE menüsü var ona gir.
    Advanced Wipe ı seç ve çıkan menüden ilk 5 satırı seç
    dalvik
    system
    cache
    data
    isternal storage

alttaki mavi oku sağa kaydır.
    cihazın dahili hafızası dahil tertemiz oluyor.
    sonra yine aynı menüden sistem dosyasını yani romu flashlaman gerek.
    Bl icin basvurmustum mesaj geldi ama bl acikmi degilmi nasil anlasilir bilmedigimden bakamadim. Twrp yuklu evet. Rom u sd karta mi atmak lazim nede olsa telin hepsi silinecekmis.

• quote:

Bl icin basvurmustum mesaj geldi ama bl acikmi degilmi nasil anlasilir bilmedigimden bakamadim. Twrp yuklu evet. Rom u sd karta mi atmak lazim nede olsa telin hepsi silinecekmis.

TWRP yüklü ise BL açıktır zaten.
    ewet romu SD karta at.
  • cihazı şimdi aldım.

ilk gözlemlerim olumlu. tipi falan güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 4 Temmuz 2016; 13:55:56 >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.