Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı bayramlar.uyku sorununa greenify neden oluyor olabilir mi?
    bana sanki o gibi geldi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://s.aliexpress.com/ZJFRZfEf

beyler mi5 forumunda paylasilmis bu adaptor, ilgimi cekti. bizim cihazlarda bataryaya zarar vermeden kullanabiliyor muyuz boyle bir aleti? kullanan varsa da 4000 mah'i ne kadar zamanda sarj ediyor ogrenebilir miyim lutfen?

herkese iyi bayramlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 5 Temmuz 2016; 10:49:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cm13 romun batarya kullanımına hayran kaldım.Ancak rom bu telefona tam uymamış gibi geldi.

• miuiın backupunun ismini değiştirmiştim şimdi twrp gormuyor. onu nasıl ismini geri alabilirim de twrp gorur

• Arkadaşlar daha önce de sordum yanıt veren olmadı. Daha önce Mtk işlemcili olan modeli kullanıyordum. Kameraları yan yana koyuyorum Mtk işlemcili olan da renkler daha canlı ve net geliyor. Sebebi ne olabilir

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    Aslinda ikisinide kullanan bilir. Ama kagit uzerinde hem kamera hem ekran olarak(ekran ozellikleri ayni ama daha canli oldugunu soyleyen yorum okumustum) pro onde. Belkide ayarkarinda sknti vardir pro olanin. Yada yazilim konusunda sjnti yasaniyor pro da sanirim belkide bundandir. İns tum skntilar android 6 miui 8 ile son bulur.

• veyselkrkt V kullanıcısına yanıt
    Cm13 te ki batarya kullanimin ne durumda ekran sureleri ?

• Ekran süresi olarak oldukça tatminkar bir cihaz 7 saat civarı gördüm ama kamera gerçekten sıkıntı oldu benim için.

Kamera koyu çekiyor. Manüel ayarla beyaz dengesi gün Işığı yapınca güzel çekiyor, beyaz dengesi otomatik kötü çekiyor.

• eskiyapar E kullanıcısına yanıt
    Nerden ayarlayacağım kamera ayarları diye bir bölüm gözükmüyor bende.

Kamera açıkken ekranı sağa surukleyin

• Greenify otomatik uyku ayarını yapamadım bir türlü. Normal tıklayınca uyutuyor ancak programa girince engel var uyutulamıyor diyor. Nasıl çözdünüz ?
  • Xposed olmayınca bazı uyg uyutamıyor.Xposedde uyumlu şuan yok bildiğim kadarıyla...

Bende yüklüydü kaldırdım,uykuya sanırım bu uyg girmiyor...
    Bence gerek yok...Normalde 6 saat ve üstü ekran süresi zaten veriyor...

• Greenify falan hikaye bu cihazda.ben kaldırdım kullanmıyorum.
    Cihaza dün 7.3.7 yi kurmustum.su an %51 sarjim var,
    30 saat oldu sarjdan alalı.4saat 20 dk ekran surem var şu an :-)
    Çok şükür deepsleep sorununu bu sefer gerçekten aştım galiba.
    Sorun yaşayan arkadaşlara tavsiye dahili hafızayı tamamen temizleyip,wipelari hem Flash öncesi hem sonrası yapın.sonra bakın keyfinize.
    Sanırım sistem guncelleyicisindrn yazılım yukleyince kalan artık dosyalar cihazın uykuya geçmesini önlüyor android sistemi ve os cihazı uyutmuyor.sebep olan bir uygulama değil gömülü sistem uygulamalari

• Telefonu yeni aldım ama sanki hafiften bir ısınma var gibi. Bu normal mi? Nasıl kontrol ederim bu ısınmayı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler diğer telefonumdaki kişileri sime aktardım bu telefona takınca görünmüyorlar. yardım edin nasıl çözebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Telefonu yeni aldım ama sanki hafiften bir ısınma var gibi. Bu normal mi? Nasıl kontrol ederim bu ısınmayı?

Bende En son yazılım yüklü ısınma yok. global sürüm 7.3.7.0

• quote:

Orijinalden alıntı: tatatesever

beyler diğer telefonumdaki kişileri sime aktardım bu telefona takınca görünmüyorlar. yardım edin nasıl çözebilirim

Ayarlar, sistem uygulamaları,k kişiler, görüntüleme seçenekleri, sim kayıtlarini göster.

• 7.3.2.0 yüklüymüş bende.Güncellesem mi bilemedim fazla rahatsız etmiyor aslında
  • Çok tatminkar bir batarya süresi var cm13 ün. Ama bu cihazda yazılım miui gibi stabil gelmedi bana.

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.