Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok yeni sanırım denemeye gerek yok bence ik çıkan herşey hatalı oluyor genelde. araştırdığıma göre her telefona dior ama bizim telefona uygulayan kullanan xda da bile göremedim. beklemek lazım bence hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

hoam ben uygulama kullanmıyorum. geri tuşuna basmayı zorla kapama atadım zora kapatıyorum. arka planda da çalışmayı da sd maid programı ile engelliyorum. eper veri tasarrufu da açıkça bildirim almada sorun oluyor ama direk çalışmyor programlar arka planda. pie romda gömülü bir ram temizleme görmedim ( kernel ayarlarında düşük bellek sonlandırıcı açık ama ne kdr işe yarıyor bilemem. )...
    Teşekkür ederim üstad.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    evet bende öyle gördüm sadece Oreo var o da hala sıkıntılı xda
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Üstad NitrogenOS geliştiricşnin açıklaması hakkında düşüncelerşn nedir, temiz kurulums değer mi
    NitrogenOS Magenta By @XeonDead
    Build Date: 27/01/2019
    Key Changelog:-
    - Fixed JPEG issue
    - Full Changelog
    Download Link-:
    Nitrogen-OS-O-kenzo-20190127.zip
    Note by dev-:
    • It's just ROM that's built with clang 9. kernel can't be built with clang
    • there may be no inbuilt rom apps as you'd expect but that's due to google having a good (and I mean really good) replacements for those, so opengapps nano or more is actually recommended.
    Subscribe @kenzoromnews for more

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuflajTR -- 27 Ocak 2019; 20:29:53 >
  • kamuflajTR K kullanıcısına yanıt
    Unofficial hocam bu

• Sarj bordum bozuldu ve elimde yedek yok hic.

Elinde fazla sarj bordu olan var mi?

Hatta ozellikle telefonu bozulup kenara atan varsa orijinal olana talibim.

Son olarak aliexpressten aldiginiz ve memnum kaldiginiz urunun linki atarmisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

Hocam ben telefonu neredeyse 4 senedir kullanıyorum
    Ikinci bataryanın da sonuna geldim genelde kullanım akşam biter şraz takarım sabah %100 olur çekerim akşama kadar aktif kullanır tam günü gayet rahat çıkarır
    Uzun lafın kısası tavsiye ederim
    telefonu xiaomi 2019 şubat ayında tanıttı bir ay sonra 3 yıl olacak
    siz nasıl 4 yıldır kullanıyorsunuz.
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_3-7863.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 28 Ocak 2019; 1:56:18 >

• cingibi kullanıcısına yanıt
    2016 şubatta tanıttı. Tahminimce arkadaş da yanlış yazmıştır ya da 3 u doldurdu 4 e giriyor mantığı ile yazmıştır. 2016 2017 2018 2019

Treble rom çünkü hocam. Treble rom treble twrp ve treble kernel ister.

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Treble rom çünkü hocam. Treble rom treble twrp ve treble kernel ister.
    Üstad Nitro yu atarken baya sorun oldu Dh de telefondan. Bu arada ben atarken fark ettim
    o Rom Oreo zaten ben Pie zannederek açıklamasını sormak istedim. Silemedim de, boşverin onu.
    Pixel Experiance da kalmayı düşünüyordum ama adam cihaz değiştirmiş göya Offical
    ama yerine kimseyi alamayacaklar 2 vers. den sonra bitti.
    ViperOS merak ediyordum daha önceki cihazlarımda denemiştim hoşuma gitmişti.
    Canım sıkıldı Telegramdan ViperOS düşer düşmez hemen gece denedim.
    DT2W/S mevcut kendine has özelleştirmeler mevcut. Offical. Pie . Ekstra Ses ayarları mevcut.
    Ben Dark arayüz pek sevmem ama ViperOS ana ekran renk çok tatlı bir Dark yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuflajTR -- 28 Ocak 2019; 9:57:52 >
  • Batarya almam gerekiyor. Nereden alabilirim? Yardımcı olabilecek var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: aBouT

Batarya almam gerekiyor. Nereden alabilirim? Yardımcı olabilecek var mı acaba?
    Tcerübeli arkadaşlar NOHON marka üreticinin daha iyi olduğunu beyan ediyor.
    Orjinal zaten yok. TR veya CN sitelerine bakınız
  • Arkadaşlar AOSP , CAF vb arama arayüzü yerine yeni beyaz arayüzlü Google contacts ve google dialer kurdum.
    Ancak, arama yapıyor ama ekrana gelmiyor nasıl çözerim?
    AOSP kişileri ve çevirici tam olarak iptal edilmedi.
    Google contacts ve google dialer nasıl yam aktif olur.
    Teşekkürler

Edit: Çözüldü

Önce stock appleri dialer ve contacts varsayılandan kaldırma ve yetkileri izinleri iptal ve durdurma
    sonrz istediğiniz app leri yükleme ve aktif etme, yenidan başlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuflajTR -- 1 Şubat 2019; 11:9:20 >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar 2 yılı aşkındır kullandığım telefonda son 2-3 haftadır şöyle bir sorunla karşılaşmaya başladım arama yaptığım zaman görüşme esnasında sesim karşı tarafa tam olarak gitmiyor karşı taraf sürekli sesin gelmiyor diyor ama hoparlöre aldığımda görüşmede bir sıkıntı olmuyor acaba bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • artık pek durgun forum kullanan kişiler ufaktan başka telefonlara geçiyorlar sanırım. bende kamerası iyi çerçevesiz ve bataryası iyi telefon bakıyorum. lenova z5 pro tek kusuru batarya gibi duruyor ( video testinde 5 saat full ayarlarda pupg oynatabiliyor ). varmıdır sizinde araştırdığınız. işlemci mimarisi iyi bataryası güçlü çerçevesiz kamerası güzel çeken ?
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    rn7 pro bekliyorum şahsen. ama pie romlar çıktı çıkalı telefondan da memnunum işin açığı. değiştiresim yok. oreodayken kesin değiştircem diyordum.
  • Aynen bende katılıyorum cihazdan vazgeçemiyorum.Şuanda bu romdayım offical için yazdık ama sonuç ne olur bilmiyorum
    LKT ve Doze ile stock kernel üzerinde kullanıyorum. Kernel aduitorda sadece sesi 13 yaptım.
    Diğerleri bildiğiniz standart mod lu. Kapalı şarj edip ilk açtığınızda %2 hemen gidiyor daha sonra
    deep sleep gayet iyi ama tabi kişiye göre değişir ama ben pilden memnunum. Ben üzerine AOSP yerine google dialer ve contacts
    monte ettim, sayısal bildirim sorununa da Launcher olarak da POCO ile hall oldu.Kamera konusunda SerJo87 5.1.018 GCam ikinci uygulama ile
    de idare ediyoruz. Hatta yüklediğim 3.parti uygulamaları da sistem uygulamasına çevirip
    Yedeklemeyi düşünüyorum.
    Denemek isteyenler için buyrun AŞk ile Şevk ile Rom atmaya :)

Blog nTu21 | Channel, [29.01.19 22:07]
    ⚙️ SuperiorOS Destructor | UNOFFICIAL

ℹ️ Pie 9.0

📱 Redmi Note 3 Pro (Kenzo)

👤 By BadjinganGuy

🗓 29/01/2019

🆑 Changelog:

* January Security Patch (9.0.0_r30)
    * Rootless Subs back again
    * Added Running Services Icon Toggle
    * Added BatteryBar
    * Added Lockdown on Powermenu
    * Added SmartNav (Initial)
    * Added Slim Recents (Read Instruction given there)
    * Added Stock Recents/Overview icon pack support
    * Changed Ringtones
    * Add 20SEVEN font (It is the name of the font)
    * Allow users to use system themes alongside subs
    * Updated Prebuilt apps
    * Some Fixes and Improvements
    * Full Changelog

(https://drive.google.com/file/d/1CNGdD1hI_MQGt-z4HHsStCCnJAXWEavR/view)🆑 Device Changelog:

* Trees Rebased
    * Added Kenzo Sax! (Settings > System) (Thanks to @amog787)
    * Added Advanced Controls (Settings > Superior Settings > Miscellaneous) (Thanks to @amog787)

⬇️ Download Link:

* SuperiorOS-Destructor-kenzo-UNOFFICIAL-20190129-1710.zip (https://drive.google.com/file/d/1B2OPRs_argCrRwGdUkuy3G2W0oTkYpq_/view) (524.4 MB)

Tavsiyesi olan varsa beklerim. Aslında ben
    MIUI pie Ported From Redmi Note 7

@semiGSI (for gsi & sgsi)

Telegramdaki paylaşımda olan Mosen çalışmasını baya dikkatimi çekiyor da adam gibi bir paylaşım açsalar
    yazsak çizsek belki kullanabilirdik. Hem Miui hem Pie vb. Ama yok bulamadım. What's new @Offical da yazıyorum ama cevap yok???

Developer : Mosen
    Based On : MIUI 10.2.3
    Android Version : 9.0
    Security Patch : 05-12-2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuflajTR -- 6 Şubat 2019; 15:59:29 >

• agritux kullanıcısına yanıt
    pie romlara geçtim geçeli başka roma bakmadım. aex teyim bende. telden memnunum ama kamerası iyi çerçevesiz bir teefon cezbedici geliyor. sn 675 li rn 7 pro ya bende baktım. gözüme takılan bir kaç modelden biri. rn7 pro. lenovo z5 pro ve vivo v15 pro araştrmada gözüme takıldı. zaten alınacaksa orta seviyenin kralı olarak kirin 710, sn 675 yada 710 işlemcili alınmalı bence. br kaç aya bu telefon çeşitleri artacaktır inş. memnunum ama kamerası iyi bir telefon almak istiyorum artık.
    hocam yazı için teşekkürler. xda sayfası yokmudur bu verdiğiniz romun. ? ben aex pie kullanıyorum çok fena değil. denediğim pie romlar arasında en iyisi açıkçası. geceden sabaha beklemede hiç yemiyor neredeyse. miui 10 pie rom ise hi. görmedim açıçası telegram da da sadece agni kerneli takip ediyorum. bu rom batarya konusunda nasıl geceden sabaha kadar bekleme konusunda ?
  • Klon uygulama icin hangi uygulamayi kullaniyorsunuz custom romlarda?

• 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.