Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
15.693
Cevap
145
Favori
385.841
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
Giriş
    137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kamuflajTR

Bahsettiğiniz miui analistic olmasın, bu tüm mi romlarda var. Bloatware dediğimiz app lerden yani.

Siz kendiniz silmediğiniz veya özel romlardan kaldırmadığınız sürece bu raporlama yapılır. Hatta google da o izni istiyor kurulumda hatırlayın.

Bilmediğim bir durum varsa bilmem. Los, caf veta aex lerde bunu nasıl çözeriz bilgisi olan varsa alıntılayın.

Olmazsa son resmi 9.1.17 yükleyip Bloatware leri magisk root ile kaldırıp kullanöalı galiba.
    Bu dediğinizde olabilir. Tam emin değilim post lar silindiği için benimki sadece tahmin ama dediğiniz daha mantıklı tabi onu düşünmemiştim hiç.
    |
    |

Bahsettiğiniz bilgi toplayan rom miuipro idi. Miuiprodaki iki ekip tartışıp bir ekip ayrılınca diğerini kötüledi. Belki doğru idi belki yalan. Açıklık kazanmadı ama sonradan miuipro açıklama yaptı öyle bir şey yok diye.
    Eu romda öyle bir şey yapamazlar. Bazı ülkelerde resmi satılan telefonlarda anlaşmalı olarak eu rom kurulu satılıyor. Bazı ülkelerde de eu rom kurmak garanti bozmuyor. (bakınız; Our ROMs were approved by official EU distributor ABC Data to not void warranty for devices sold by them! (Of course, officially unlocked BL and no ROOT installed) )

Miui kullanacak olsam şahsen eu rom kullanırım. Bunun en büyük sebebi sistemdeki reklamlar. Gereksiz gördüğüm uygulamaları zaten root ile kaldırabiliyorum. Ama reklamlar ne yaparsam yapayım geliyor geri.

15 ocaktan beri nitrogen pie kullanıyorum kendi kerneli ile. Gayet stabil, hızlı ve akıcı. 5 saati aşan ekran süresi veriyor yoğun kullanımda. Sanırım ben bundan sonra nitrogen ile devam edeceğim :)

Ha şu var, bende miui de bir bug mevcut. Sanırım kullandığım bir uygulama ya da ayar ile alakalı. Logcat de hep google servisleri hata verdi görünüyor çünkü. Google ile alakalı veri toplama, geçmiş kaydetme vs tüm seçenekleri kapatıyorum ben. O bug olmasa kesinlikle miui kullanırdım. O da ayrı mesele. 16 ocakta çıkan son stabil eu romu denemedim gerçi ama ümidim de yok. (bendeki bug için bakınız;https://www.youtube.com/watch?v=TLxmZml5WkA )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 21 Ocak 2019; 11:1:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: lost.dark , kamuflajTR

Orijinalden alıntı: agritux

Bahsettiğiniz bilgi toplayan rom miuipro idi. Miuiprodaki iki ekip tartışıp bir ekip ayrılınca diğerini kötüledi. Belki doğru idi belki yalan. Açıklık kazanmadı ama sonradan miuipro açıklama yaptı öyle bir şey yok diye.
    Eu romda öyle bir şey yapamazlar. Bazı ülkelerde resmi satılan telefonlarda anlaşmalı olarak eu rom kurulu satılıyor. Bazı ülkelerde de eu rom kurmak garanti bozmuyor. (bakınız; Our ROMs were approved by official EU distributor ABC Data to not void warranty for devices sold by them! (Of course, officially unlocked BL and no ROOT installed) )

Miui kullanacak olsam şahsen eu rom kullanırım. Bunun en büyük sebebi sistemdeki reklamlar. Gereksiz gördüğüm uygulamaları zaten root ile kaldırabiliyorum. Ama reklamlar ne yaparsam yapayım geliyor geri.

15 ocaktan beri nitrogen pie kullanıyorum kendi kerneli ile. Gayet stabil, hızlı ve akıcı. 5 saati aşan ekran süresi veriyor yoğun kullanımda. Sanırım ben bundan sonra nitrogen ile devam edeceğim :)

Ha şu var, bende miui de bir bug mevcut. Sanırım kullandığım bir uygulama ya da ayar ile alakalı. Logcat de hep google servisleri hata verdi görünüyor çünkü. Google ile alakalı veri toplama, geçmiş kaydetme vs tüm seçenekleri kapatıyorum ben. O bug olmasa kesinlikle miui kullanırdım. O da ayrı mesele. 16 ocakta çıkan son stabil eu romu denemedim gerçi ama ümidim de yok. (bendeki bug için bakınız;https://www.youtube.com/watch?v=TLxmZml5WkA )
    TEŞEKKÜRLER ÜSTAD.
    tekrar tekrar yazdığımdan ötürü özür dilerim ama beni de
    AOSP, LOS ve CAF romlardan soğutan sayısal uygulama bildirimi ben bunu ne stock tema ne de
    Nova ile çözemedim deli oluyorum arayıp duruyorum hangi uygulamaya bildirim geldi diye.
    Bana bunu bi anlatsanız nasıl sayısal bildirim için ne yapabilirim.
    Gerçekten sıfır android olarak anlatın ben nerede hata yapıyorum bilemedim

Sayısal uygulama bildiriminden kastınız uygulama simgesi üzerinde bir belirteç/rakam görülmesi mi?

Ben kullanmıyorum ancak ayarları karıştırdığımda gördüğüm kadarıyla ilk olarak launcher'ınızın desteklemesi gerekiyor.

Ben nova kullanıyorum.

Nova için;

Nova Ayarları > bildirim rozetleri ile sağlayabiliyorsunuz. Orada çeşitli seçenekler mevcut.

Dinamik rozetler ve Noktalar için (1. ve 2. seçenekler) erişim yetkisi vermeniz lazım. Bunları seçtikten sonra en altta bir metin beliriyor. Ona tıkladığınızda bildirim erişimi ayarları gelecek. Oradan novayı aktif etmelisiniz.

Eğer rakam olarak görmek istiyorsanız (3. seçenek) google play store dan teslaunread eklentisini kurmanız lazım.

Bunları bir deneyin isterseniz. Olmazsa çözüm yoluna bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 21 Ocak 2019; 13:54:17 >
    |
    |
    kamuflajTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet ondan bahsediyorum. Sanırım aktifleştirme ile izinlerde ben hata yapıyorum.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    agritux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5967 Mesaj

3 yıllık telefon için orjinal batarya bulma şansınız çok çok düşük hocam. Hele ki ülkemize resmi olarak girmemiş bir model için. Üretiminin uzun zaman önce durduğunu okumuştum. "Bence" orjinal değil. Orjinale yakın olarak nohon bataryalar öneriliyor. Ama onun da sahtesi var sanırım.
    |
    |
    connectpeople kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler bilgi için

|
    |
  • Yarbay
    5967 Mesaj

6 gün oluyor.
    |
    |
    Hicks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler bilgi için. Ben güncellenen Rom'lar arasında bugün tarihli olarak gördüm, ilginç...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4693 Mesaj
    10.1.1.0 dan sonra yakınlık sensörü çalışmamıştı, güncelleme ile de çalışmadı. Ayarlardan kendi kendine kapanmış. Sizlerde de böyle oldu mu?

• Yarbay
    5967 Mesaj

nitrogen os pie kullanıyorum hocam. miui'yi uzun zaman önce bıraktım. bende bug yapıyor :)

yukarıda bir yerde bugun videosunu paylaşmıştım.
    |
    |
    Hicks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler...

|
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Sayısal uygulama bildiriminden kastınız uygulama simgesi üzerinde bir belirteç/rakam görülmesi mi?

Ben kullanmıyorum ancak ayarları karıştırdığımda gördüğüm kadarıyla ilk olarak launcher'ınızın desteklemesi gerekiyor.

Ben nova kullanıyorum.

Nova için;

Nova Ayarları > bildirim rozetleri ile sağlayabiliyorsunuz. Orada çeşitli seçenekler mevcut.

Dinamik rozetler ve Noktalar için (1. ve 2. seçenekler) erişim yetkisi vermeniz lazım. Bunları seçtikten sonra en altta bir metin beliriyor. Ona tıkladığınızda bildirim erişimi ayarları gelecek. Oradan novayı aktif etmelisiniz.

Eğer rakam olarak görmek istiyorsanız (3. seçenek) google play store dan teslaunread eklentisini kurmanız lazım.

Bunları bir deneyin isterseniz. Olmazsa çözüm yoluna bakalım.
    üstad tekrar merhaba
    Kullandığım Nova Launcher Prime 5.0 beta4.
    evet bahsettiğiniz tüm işleri zaten yaptığımı gördüm.
    Hatta Bildirim çubuğu ve kilit ekranı bildirimi geliyor ancak.
    Tesla Unread i Gplayden yüklediğimde izin ayarları da yapıyorum
    ancak resimdeki uyarıyı veriyor.Sanırım bu sebeble sayısal bildirim alamıyorum
    Ayrıca Çift tıklama aç oluyor ama kapa yı nasıl atıyorsunuz. Kernel Adiutor da aktif
    Dışarıdan Tesla yüklemek istediğimde de yüklenemedi uyarısı alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamuflajTR -- 23 Ocak 2019; 12:59:15 >

Ben orjinal launcher kullanıyorum. Resimdeki uyarıda nova launcher'ı marketten kurun diyor size. Tesla onu reddediyor.
    |
    |
    kamuflajTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Downloads Page

https://get.resurrectionremix.com/?dir=kenzo

Orijinalden alıntı: kamuflajTR

ResurrectionRemix Gözünüz aydın RR bekleyenler
    Downloads Page

https://get.resurrectionremix.com/?dir=kenzo
    Bilgilendirme için teşekkürler.

|
    |
    Arkadaşlar telefonu 2 senedir kullanıyorum.Son 2 3 aydır batarya problemim var.Dışarda 1 saat ekran süresi alamıyorum neredeyse.Geceden sabaha şarj ediyorum,telefonu kapayıp açınca şarj %30'larda gösteriyor.Ben bu internette 50 60 liraya satılan bataryalardan alsam beni idare eder mi acaba? Anladığım kadarıyla zaten orjinal bataryası bulunmuyomuş.
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.