Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar bu şekilde, internet kullanımı %85 WiFi üzerinden

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayr16 kullanıcısına yanıt
    banada geldi o msj ve ben actim

• %85 Wifi,%50 den az ekran parlaklığı ve şebeke sinyalini sağlıklı olduğu bir ortamda bu değerler alınabilir.Ayrıca bilginiz varsa okuma modu kullanımı pil performansını etkilermi

• Okuma modu pili etkiler mi bilmiyorum.
    Ekran kalitesini yok ediyor hocam o şekilde de kullanılmaz ki telefon
  • Merhaba Ardakaşlar
    Yakın zamanda bi tanıdığım Çine gidecek bu telefondan aldırmayı düşünüyorum önerileriniz var mı neye dikkat etmesi lazım tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Okuma modu pili etkiler mi bilmiyorum.

Ekran kalitesi kötü olduğu doğru ancak şimdi ben bu mesajı yazarken konuyu takip ederken ekranın o kadar da önemli olduğunu düşünmüyorum sonuçta web de kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seref31

Merhaba Ardakaşlar
    Yakın zamanda bi tanıdığım Çine gidecek bu telefondan aldırmayı düşünüyorum önerileriniz var mı neye dikkat etmesi lazım tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Snapdragon lu Pro modelini almanız daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: gaskiney

quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Okuma modu pili etkiler mi bilmiyorum.

Ekran kalitesi kötü olduğu doğru ancak şimdi ben bu mesajı yazarken konuyu takip ederken ekranın o kadar da önemli olduğunu düşünmüyorum sonuçta web de kullanılabilir.

Eğer e-kitap okursanız okuma modunda gözleri hiç yormuyor. Çok rahat okunuyor.
  • gaskiney kullanıcısına yanıt
    hocam bildiğim kadarıyla snapdragon serileri pasaport kaydı gerekiyor. Bunu önermenizin sebebi nedir paylaşırsan sevinirim
  • quote:

hocam bildiğim kadarıyla snapdragon serileri pasaport kaydı gerekiyor. Bunu önermenizin sebebi nedir paylaşırsan sevinirim

O konudan emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: gaskiney

quote:

O konudan emin değilim

Internetten gördüğüm kadarıyla artık snapdragonlarda da imei sorun olmuyormuş.
  • Arkadaşlar chorme uygulamasını varsayılan tarayıcı yapamadım, facebbok da tıkladığım linki kendi orjinal browserinden açıyor bunu nasıl düzeltirim tşk.ler
  • usb hata ayıklama modu nerede?
    edit: hallettim geliştirici olduktan sonra ortaya çıkıyor :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yikes -- 13 Şubat 2016; 13:38:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seref31 kullanıcısına yanıt
    Daha önce bir arkadaş pro için güzel bir yazı yazmıştı öncelikle işlemci pro da daha iyi bir performans verecektir ikinci büyük artısı artırabilir hafıza olması bende pro modelini bekliyorum arkadaşın bizede getirse ne güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinaski12

Arkadaşlar chorme uygulamasını varsayılan tarayıcı yapamadım, facebbok da tıkladığım linki kendi orjinal browserinden açıyor bunu nasıl düzeltirim tşk.ler

Ayarlar>Uygulama ayarları>varsayılan uygulamalar(alt tarafta)>internet

• quote:

Orijinalden alıntı: cinaski12

Arkadaşlar chorme uygulamasını varsayılan tarayıcı yapamadım, facebbok da tıkladığım linki kendi orjinal browserinden açıyor bunu nasıl düzeltirim tşk.ler

Ayarlar > uygulama ayarları >varsayılan uygulama ayarları > internet istediğinizi seçin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • a1 sd Bench programını yükledim hafıza hızı
    okuma:154 yazma:97 çıktı
    ram hızı: 4547

Sonra diğer telefonlar ne almış diye bakayım dedim result bölümünden. redmi note 3 vardı bi tane 1,40 hızındaydı anladım ki pro vers.
    okuma:163 yazma:130
    ram hızı: 8738
    dahili hafıza hızı için diğer örneklere baktığımda oldukça değişken geldi bazen iki model de aynı hızda görülebiliyor.ama ram hızı bariz ve net 2 kat fark var.adamlar her türlü iyileştirmeyi yapmışlar

• Arkadaşlar telefonu usb ile pcye bağladım da şarj oluyor ama dosya aktarımı yapamıyorum. pc telefonu görmüyor. usb hata ayıklama modu aç kapa işe yaramadı.
    aygıt yöneticisinde driverları eksik nerden kurucam? (win xp)
     ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOMIK OLAMIYOM

Arkadaşlar telefonu usb ile pcye bağladım da şarj oluyor ama dosya aktarımı yapamıyorum. pc telefonu görmüyor. usb hata ayıklama modu aç kapa işe yaramadı.
    aygıt yöneticisinde driverları eksik nerden kurucam? (win xp)
     ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Yazılımın otomatik yüklenmesi lazım kablo kusurlu olabilirmi eğer tlfunu tanıyorda içi boş görünüyorsa bildirim çubuğunda bağlantıya tıklamanız gerekebilir

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.