Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.115
Cevap
63
Favori
167.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esmer23s

quote:

Orijinalden alıntı: KOMIK OLAMIYOM

Arkadaşlar telefonu usb ile pcye bağladım da şarj oluyor ama dosya aktarımı yapamıyorum. pc telefonu görmüyor. usb hata ayıklama modu aç kapa işe yaramadı.
    aygıt yöneticisinde driverları eksik nerden kurucam? (win xp)
     ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Yazılımın otomatik yüklenmesi lazım kablo kusurlu olabilirmi eğer tlfunu tanıyorda içi boş görünüyorsa bildirim çubuğunda bağlantıya tıklamanız gerekebilir

Hocam telefonu takınca yeni donanım yükleme sihirbazı açılıyor. ayrı ayrı adb ve redmi için ama otomatik yükle diyince bulunamadı cd takın falan diyor.
    Kablo kusurlu desem daha ilk defa kullanıyorum kutusundan yeni çıktı hem şarj da ediyor.
    xp oldugu için mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben iki tane redmi note 3 almıştım. Birini ablama birini kendime. Ablamdaki cihazda arama esnasında onun sesi çok boğuk geliyor karşıya. Bunu tamire gönderebileceğim bir servis var mı güvenilir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • custom rom kurarken sarı renkli yükleme fastboot ekranımı oluyor gelincemi elimizi çekiyoruz ? ilkkez androide kullanıyorum lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metldlkl -- 13 Şubat 2016; 16:02:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metldlkl

custom rom kurarken sarı renkli yükleme fastboot ekranımı oluyor gelincemi elimizi çekiyoruz ? ilkkez androide kullanıyorum lütfen yardım

sarı'yı görünce bırakabilirsiniz parmağınızı ses kısma tuşundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagamor

quote:

custom rom kurarken sarı renkli yükleme fastboot ekranımı oluyor gelincemi elimizi çekiyoruz ? ilkkez androide kullanıyorum lütfen yardım

sarı'yı görünce bırakabilirsiniz parmağınızı ses kısma tuşundan.

5 dk elimi tuşta tutmama rağmen değişiklik olmadı :(
  • Ekran bu
     ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat-gkts M kullanıcısına yanıt
    byük olasılıkla temprered cam kullanıyorsun ondan kaynaklı, sensörü kapatıyordur .
  • quote:

Ekran bu
     ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

fastboot moduna almayacaksın cihazı rom atarken. telefon kapalı olacak, download only butonuna bastıktan sonra usb kablosunu pcye takacaksın telefonunda ses kısma tuşuna basılı tutarak yapacaksın bu işi.
  • Kullandıgım birsey yok tel ciplak

• Simdide 2004 hatası aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metldlkl -- 13 Şubat 2016; 16:31:14 >
  • ben almıyorum ses kısma tuşuna basılı olarak bilgisayara bağlıyorum fastboot ekranı çıkıyor karşıma başmayıncada 2004 hatası alıyorum
  • quote:

ben almıyorum ses kısma tuşuna basılı olarak bilgisayara bağlıyorum fastboot ekranı çıkıyor karşıma başmayıncada 2004 hatası alıyorum

püf noktası var orada. kabloyu telefona tak. download only tuuşuna bastıktan sonra kabloyu pcye takarken ses kısma tuşuna basılı tutarak yap bunu alttaki bar beyaza dönüp sarı sarı dolmaya başlayınca elini çek
  • Kılıflar geldi. Diğer kılıf ta göster miyordu kendini..
     ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXERA -- 13 Şubat 2016; 16:46:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrickyBogard

quote:

ben almıyorum ses kısma tuşuna basılı olarak bilgisayara bağlıyorum fastboot ekranı çıkıyor karşıma başmayıncada 2004 hatası alıyorum

püf noktası var orada. kabloyu telefona tak. download only tuuşuna bastıktan sonra kabloyu pcye takarken ses kısma tuşuna basılı tutarak yap bunu alttaki bar beyaza dönüp sarı sarı dolmaya başlayınca elini çek

Üstad 2004 hatasını nasıl üstesinden geleceğim?
  • Xp ile alakası yok ben xpdede tanıtmıştım. Sen tlfu pc ye tak ekran görüntüsü aldığın o iki driveri sil sonra tekrar tlfunu çıkar tak yine yüklesin varsa sen yinede başka bir kablo ile dene emin olmak için. Olmazsa başka pcde dene.

• metldlkl kullanıcısına yanıt
    Bu tür hatalar bazen sp flash tool versiyon farkından bazen pc windows versiyon farkından bazende yanlış rom yükleme çabasından kaynaklanıyor. Rom eksikte indirilmiş olabiliyor kullanıcı yanlış yüklemeye çalışmış ta olabiliyor

• quote:

quote:

quote:

Üstad 2004 hatasını nasıl üstesinden geleceğim?

farklı pc, farklı usb kablo, farklı usb girşi deneyin denmiş yabancı forumlarda 2004 hatası için.
  • esmer23s kullanıcısına yanıt
    hocam işte sıkıntı şu yükleme kısmında nereden yükleyeceğini bilmyior cd falan istiyor
  • quote:

byük olasılıkla temprered cam kullanıyorsun ondan kaynaklı, sensörü kapatıyordur .

evet hocam tempered cam var onu çıkarmalı mıyım sizce
  • Rom dosyasının içindeki sp flash tool mu kullanıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.