Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı mesajı bende aldım zamanında ama unlock yapmam izin vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

telefon daha yolda ama mesaj şimdiden geldi :)

bu mesaj nedir ne anlama geliyor. yapan eden varmı?
    açıklama bu
    -----------
    Nasıl açılır
    Cihaz kilidi sonra. Daha az güvenli ve açıklanması ve özel veri kaybına yol açabilir malware saldırılarına karşı daha savunmasız hale gelir
    yüksek güvenlik seviyesi gerektiren bazı özellikler (örneğin, cihazı bulun, hizmetler, vs. katma ) artık mevcut olacak.

Mi kilidini indirin
    Lütfen aşağıdaki adımları izleyin:
    Adım 1. Download PC Mi kilidini uygulaması ve Mi Hesabınızla oturum;
    Adım 2. el telefonunuzu kapatın ve Fastboot moduna girmek için anahtar ve Güç düğmesi basılı Cilt tutun;
    Adım 3. kullanarak telefonunuzu bilgisayara bağlayın USB kablosu ve "Kilidi" tıklayın.
    -----------

linkdekini indiren varmı ne yapacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayr16 -- 12 Şubat 2016; 13:34:04 >

• Yukarıdaki mesajdan bana da geldi. İmei tr ye uygun, rom ilk hali ile başvuru yapmıştım. Kabul etmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLastis

nasık uyuttunuz ben bulamadım uyutmasını

cihazda hangi rom kurulu? root var mı? eğer varsa greenify uygulamasını indirip gerekli root izinlerini programa verdikten sonra. galeri uygulamasını uyutabilirsiniz. kamera ekranında sol alttaki yerden değil sağda ufak bir baloncuk çıkıyor quickpic e ait oradan geçebiliyorsunuz kameradan çekmiş olduğunuz galeri fotoğraflarına.
  • aliyuksel A kullanıcısına yanıt
    Birkaç sebebi var.

1- Biri 16 diğeri 10mp fotoğraf. Telefon 13 çekebiliyorken neden 13 de çekmemiş diye çekene sormak gerek. Üstüne fotoğraf kalitesi Redmi de vasrsayılan standart olarak gelir. Yüksek yapılmamış olabilir.
    2- G4 de f1.8 diyafram var. Redmi de f2.2. Redmi ışığı daha az aldığı için isoyu yükselterek çekmiş. G4 de iso 100 Redmi de 347. Iso yüksek ve çözünürlük küçük olunca aynı çözünürlüğe gelecek şekilde büyütüldüğü için Redmi de görüntü daha bozuk gözüküyor.
    3- Malesef Mi firması fotoğraf işleme konusunda çok başarılı değil. Samsung ve Lg (G4) bu konuda çok başarılı. Algılayıcıyı üreten Sony olmasına rağmen işleme farkı ile aynı algılayıcı kullanan Samsung ve Lg telefonlar Sony'den daha kaliteli fotoğraf çekiyor.
    4- Kullanılan optik eleman kalitesi
    5- Redmi de Samsung LG de Sony algılayıcı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 12 Şubat 2016; 15:36:20 >

• Arkadaşlar Kameradan çektiğiniz resime ön izleme yapılması için Google camera veya başka bir camera uygulaması yüklemeniz yeterli
    Yüklediğiniz uygulamayı da Ayarlar yüklü uygulamalar Varsayilanlar sekmesinden Varsayilanlar kamera olarak seçin sorun çözülüyor

Ön izleme yapılmaması sorunu galeri değil camera uygulaması

Bu arada elinde Lenovo super camera uygulaması olan varsa link atarsa sevinirim
    Cihazla uygun olsun bir yerden indirdim hata verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 12 Şubat 2016; 15:40:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi note 3 telefonum satılıktır.
    3 gb ram 32gb rom Gri/siyah
    Herhangi bir sorunu çiziği eziği yoktur 15 gündür kullanıyorum.İstanbul elden satınalmak isteyenler pm den ulaşabilir.

• Arkadaşlar bu bildirimi nasıl kaldırabilirim nerden yaptığımı bulamadım

• fevzizafer kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam her rom değişiminde miui hesabını aktif ettiğinizde kişiler ve sms senkronizasyonu güvenliği adı altında çine otomatik olarak numara doğrulama sms i gönderiyor. ya çok sık rom değiştirmemek yada kişiler/sms senk. kapalı halde hesabı backup/restore yapmak lazım, fakat senkronize etmek için açtığınız gibi otomatik olarak sms i çakıyo çine
  • bu sanırm 360 securitynin bildirimi
    onun ayarlarından durum cubugu bildirimi vs gibi birşey varsa onu kapatın
  • Ankara dan redmi note 3 32 gb siyah renk telefonum sıfır ayarında orjinal roomu ile satılıktır, fiyatta yardımcı olurum, 2 tane almıştım ihtiyaç fazlasıdır, telefonun tüm özellikleri çalışmaktadır, imei sorunu yoktur al tak kullan
  • Güvenlik=)ayarlar=) bildirim ekranında goster

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Arkadaşlar bu bildirimi nasıl kaldırabilirim nerden yaptığımı bulamadım

Ayarlar. Sistem uygulamaları. Güvenlik.... Bildirim panelinde menü goster

• O program yüklü değil hocam, bu ve benzer programlara da karşıyım gereksiz uygulamalar

@ertanx @zehirli mantar

Teşekkürler sorun çözüldü

• Whatsapp mesajları bazen uygulamayı açmadan gelmiyor, data kullanımı ile ilgili bir ayar olması lazım ama bulamadım ben. Yardımcı olabilecek var mı?
  • catalunya5 kullanıcısına yanıt
    Güvenlik izinler otomatik başlatma da WhatsApp seçilimi hocam

• catalunya5 kullanıcısına yanıt
    uygulamalardan yuklu uygulamalardan whatsapp a girip en altta yetki izinleri gibi bir başlık var en altta
    ordan girip izinler içerisinde kontrol edin kırmızı çarpı ile işaretli yerlere izin vere tıklayın bazen ordan açmak erekiyor
    ama bazıromlarda da bu hatayı ben yaşadım
    arasıra stock romda
    ve loxarda
  • İngilizce kullanıyorum ben teli, ama security diye bir yer yok, tam olarak nerede bu ayar?@Ekremcee
    @TA7AI Dediğiniz gibi bir kaç yer kırmızıydı onları yeşil yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalunya5 -- 12 Şubat 2016; 19:30:48 >
  • Anasayfada security permission autostart istediğiniz uygulamayı açın
  • hed-pe kullanıcısına yanıt
    7.1.6 loxar kurulu rootlu deneyeyim bakalım
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.