Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Allah aşkına bu telefonun pil ömrünü uzatmanın, 3 saat giden şarjı 8-9 saate çıkarmanın bi yolu yok mu

Var tabiki.. Bir adet kibar bir powerbank alıyoruz, telefonun kılıfına güzelce yapıştırıyoruz, 8-9 saat alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazın aldıgı en son android sürümü nedir Miui v8 yükledik android sürümü hala 5.02

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Bu cihazın aldıgı en son android sürümü nedir Miui v8 yükledik android sürümü hala 5.02

Android 6yı alamadık maalesef
    Nitekim batarya süresinin sıkıntısı birazda bundan kaynaklanıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 5 Ocak 2018; 11:59:19 >
  • Barış Can kullanıcısına yanıt
    Normal mi yani hacı abi miui sürüm v8.5 android 5.02

• miui 9 çin versiyonu sitesinde yayınlandı yükleyen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Normal mi yani hacı abi miui sürüm v8.5 android 5.02

Evet maalesef durum bu. Android 6yı vermedi, 5 üzerinden miui yi güncellemeye devam ediyor xiaomi, redmi note 2 için. Şimdilik 6yı vermesi de söz konusu değil. 5 kaldı yani.
  • merhaba arkadaşlar miui 8 global 8.2.1.0 kullanıyorum kararlı, güncelleme geldi 8.5.1.0 güncelleme iniyor ama twrp ile yüklenmiyor error 7 hatası veriyor, nerede yanlış yapıyorum

• Xiaomi eu rom stabil çıktı ,elime lg g4 geçti sunu diyebilirim RMN2 performans ve kullanım kolaylığı açısından g4 den hiç geri değil hatta daha rahat ,nohon pil alırsanız bir 2 sene daha bu teli kullanırsınız derim !https://androidfilehost.com/?fid=817906626617955044

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 6 Ocak 2018; 13:22:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Xiaomi eu rom stabil çıktı ,elime lg g4 geçti sunu diyebilirim RMN2 performans ve kullanım kolaylığı açısından g4 den hiç geri değil hatta daha rahat ,nohon pil alırsanız bir 2 sene daha bu teli kullanırsınız derim !https://androidfilehost.com/?fid=817906626617955044

Son global sürüm ve nohon pil ile aldığınız ekran süresi nedir ?
    Ben oyun oynamam sosyal medya takip etmem yalnızca sahibinden ve letgo için kullanıyorum telefonu artık cpu yu mu downgrade etsem diye bakıyorum batarya süresi için :/

• Yeni kurdum bugun daha ,bana bir gün yetiyor pil surekli wifi da tel
  • quote:

Yeni kurdum bugun daha ,bana bir gün yetiyor pil surekli wifi da tel

Ekran süresi olarak paylaşırsanız aslında daha sağlıklı olur :/ Biliyorsunuz aslolan alabildiğiniz ekran süresi, yoksa bende wifi 4g karışık 1 günü çıkartıyorum fakat max 2.5 3 saat ekran sürem var yok.
  • 2 yıl kullandıktan sonra Redmi Note 4 e geçtim fakat kamera konusunda kesinlikle Note 2 daha başarılı bir cihazdı kullanan arkadaşlara bilgi vermek isterim

• anldrms34 kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum hem ses hemde kamera olarak bir çok cihaza kafa tutar, şarj olayını saymazsak

• Nohon pili ilk alan ve tavsiye eden forumda benim nerdeyse 16 ay olucak bu pil ve xiaomi eu ile 9.2.2.0 rom kurulu degisiklik olmadı ekran suremde ama bir gunu cıkarıyorum onemli olan benim icin o
  • note 2 icin anakart varmi nerden bulabilirim? satan varsa benimle iletişime gecsin

• fsh77 kullanıcısına yanıt
    nohon pili nereden aldiniz

• Telefonun sarj girişi bozuldu ne yapabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

quote:

Yeni kurdum bugun daha ,bana bir gün yetiyor pil surekli wifi da tel

Ekran süresi olarak paylaşırsanız aslında daha sağlıklı olur :/ Biliyorsunuz aslolan alabildiğiniz ekran süresi, yoksa bende wifi 4g karışık 1 günü çıkartıyorum fakat max 2.5 3 saat ekran sürem var yok.

Nohon pil + miui 9 ile ben de 2-3 saat max ekran suresi aliyorum. 1 gun cikiyor ama 3g ve 4g'de su gibi gidiyor sarj. Wifi'da ise o sorun yok. Telefonu alali 3 sene pili alali 1 seneyi gecti.

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinov

Telefonun sarj girişi bozuldu ne yapabilirim ?

Aliexpress'te satiliyordu. Alip degistirecek/degistirteceksiniz. Sonra da miknatisli sarj kablolarindan kullanmanizi oneririm.

• Uygulamalar dahili hafızada çok yer kaplıyor 6gb sürekli hafıza bildirimi alıyorum gına geldi hariciye atamazmiyiz uygulamaları

• 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.