Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır rom kurmuyodum ama miui 9 beni cok heyecanlandırdı hemen kurmak istedim ama kuramadım Ben direk zip dosyasını telefon hafızasına atıp recoveryden kurucaz diye biliyodum ama olmadı. Başlıkta driverdan bahsediyor bunu yapmazsanız hicbir işlem olmaz diyor da ben bu driver olayını hic hatırlamıyorum. Sorun driver muhabbetinde mi acaba? Eğer ordaysa driver olayını nasıl cozucem? Driver konusu acılmıyor hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Iresco I kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yardım. Sorunun recoveryde oldugunu düşünerek yeni bir recovery kurdum. Romu oyle kurmayı denedim yine kuramadım ve bu sefer onlardan farklı olarak telefon mi ekranında kaldı acılmıyor. Ben nasıl düzeltebilirim bu telefonu yardımcı olur musunuz?
    twrp kurmanız lazım yada pc üzerinden uygun twrp bulup kurun daha kolay
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    dostum sorun cozuldu sp flashtool ile m7 kurdum ama hala m9 a nasıl gecicegimi bilmiyorum. Güncelleme paketini secip denedim, dosyanın adını update.zip yapıp twrp ile kurmayı denedim yine de olmadı. bilgin varsa yardımcı olablir misin?
    Install TWRP via Fastboot mode, then install our ROM
    Code:
    fastboot flash recovery twrp.img
    fastboot boot twrp.img
    ve
    TWRP Recovery Zip DOWNLOAD or TWRP.ME

https://xiaomi.eu/community/threads/7-10-19.41961/ /Anlatım
    https://androidfilehost.com/?fid=673368273298971325 /ROM
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    Dostum türkce bir sekilde basit bir anlatım yapabilir misin saha zahmet?
    ilk linkten twrp indirip kuruyorsun sonra ikinci linkten rom indirip telefona atıp recover modda telini acıp twrp den romu gosterip kuruyorsun gerekli temizliyide yapmalısın
  • xiaomi mi telefonlarda internet telefonu sip/voip kurup çalıştırabilen varmı? mi max / mi 5splus / redmi note 4 32 / redmi note4 64 hepsinden denedim yapamiyorum. yardim lutfen. pm yada bahsederek yanitlarsaniz sevinirim.
  • bu sim kart kaydı uyarısı zırt pırt çıkıyor. nasıl kapatabilirim?
     Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonu kardeşime vermiştim ve artık bataryası iyice bitti. 1 saat anca dayanıyor. Ne yapmalıyız sizce? Yeni batarya mı yeni telefon mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .brian. kullanıcısına yanıt
    Aliexpress'ten BM45 model pil alabilirsiniz. Tercihen Nohon marka almanızı önerecektim ama şu anda Nohon marka satan tek bir satıcı var ve fiyatı da dolar bazında bir hayli pahalanıp 16.60 dolara çıkmış (yazın 10-11 dolar civarına alınabiliyordu). Dolayısıyla BM45 olarak aratıp yorumlarına da bakarak çok ucuz veya pahalı olmayan bir ürüne karar verebilirsiniz. Ayrıca Turkey Post ile gönderen satıcılardan alırsanız kargoya verildikten sonra 8-10 gün içinde elinize geçer.
  • Selam beyler

Bugün bu telefonu teknosadan almak için gittim. Telefonu inceliyodum biraz. Sonra teknosa calisanlarindan biri geldi bana alcak misin diye sordu bende evet dedim. Sonra adam bu telefonu alma çok şikayet aliyoruz bilgin olsun dedi bende almadim.

Sikayetleri sordum android guncelleme almiyor alirsada sorunlar cikiyomuş..

sonra icimden adam bana iyilik yapti dedim

dogrumudur adamin soyledigi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __GeneraL__ -- 16 Kasım 2017; 19:2:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

Selam beyler

Bugün bu telefonu teknosadan almak için gittim. Telefonu inceliyodum biraz. Sonra teknosa calisanlarindan biri geldi bana alcak misin diye sordu bende evet dedim. Sonra adam bu telefonu alma çok şikayet aliyoruz bilgin olsun dedi bende almadim.

Fiyatı nedir peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Selam beyler

Fiyatı nedir peki?

Fiyati 850 lira teknosada

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Selam beyler

Fiyatı nedir peki?

Fiyati 850 lira teknosada

O fiyatın altında redmi note 4 serisi alınabiliyor, bu yüzden gerek yok derim.

• Beyler alttaki navigasyon tuşları çalışmıyor. Sizce neden olabilir. Ayarlardaki navigasyon tuşlarını kapatttan kapatmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
    O eleman sadece cahilce mi yorumlamış, yoksa bir art niyeti mi varmış, bilemeyiz fakat söylediği külliyen yanlış. Gayet sorunsuz güzel bir telefondur ama gerl gör ki artık eskimiş bir modeldir. Biraz üstüne çıkarak Redmi Note 4x veya buna yakın fiyata Redmi 4x (hatta garanti aranmazsa daha da altına) alınabiliyorken bu saatten sonra o fiyata Note 2 almak doğru bir tercih olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenman

O eleman sadece cahilce mi yorumlamış, yoksa bir art niyeti mi varmış, bilemeyiz fakat söylediği külliyen yanlış. Gayet sorunsuz güzel bir telefondur ama gerl gör ki artık eskimiş bir modeldir. Biraz üstüne çıkarak Redmi Note 4x veya buna yakın fiyata Redmi 4x (hatta garanti aranmazsa daha da altına) alınabiliyorken bu saatten sonra o fiyata Note 2 almak doğru bir tercih olmaz.

Oda zaten eski bir model diye soylemisti biz kardesime alcaktik buyuk ekran ve tasarimi hosumuza gitmisti. Ama adam oyle soyleyince vazgectik. Adam galibaa baska telefon standinin elemaniydi birden yanimiza geldi oyle soyledi ama soylediğiniz cihazlarada bakicaz.

• Fenman kullanıcısına yanıt
    Hocam redmi note 4x almaya karar verdim fakat garantileri nasil bunlarin..

Önceki cihazimin garantisi teleservisce felandi. Cok sikinti yasadim Bunda yasamak istiyorum. Bazi yerlerde Kvk diye duydum. Ama çoğu ithalat garantisinde galiba

• Uzun ekran süresi alabildiğiniz rom tavsiyesi var mıdır ? Hali hazırda 3 saat civarı ekran süresi alıyorum. 5-6 civarına çıksa çok iyi olacak

Şarjı süresi harici hiçbir sıkıntısı yok meretinde işte... Hanıma redmi note 4x aldık 10+ saat ekran süresini görünce sinirim bozuluyor
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.