Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Redmi 2'de 4 saat ekran aliyorum ki yeterli bana. Redmi 3 un kamerasi daha iyi olsaydi super olurdu ama ayni kamera olunca 3'e gecmeme gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usorguncu kullanıcısına yanıt
    1000 mah fark var yarım saat fazla ekran süresi alınmış...

• usorguncu kullanıcısına yanıt
    Ortada çöplük bi durum yok.Hatta bana göre rn2 daha bile iyi. Bataryam ölse yenisini alırım.Parmak okuyucuyu da kullanmıyorum.

• Arkadaşlar global stabil 7.1 düşmüş yarın indirip kuracağım inşallah izlenimleri paylaşırım sizinle

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Hocam gelismis bildirim cubugu arka plani hala siyah mi yoksa transparansi geri gelmismi?
    Buna da bakip bi bildireverin.

• 7.1.1 guncelleyen var mi suan guncelleyiciye dusmus

• Güncelleme yı otomatik yaptı
    1 mi drop aktif olmuş
    2 müzik uygulaması otomatik silindi
    3 yeni bir klavye uygulaması geldi ( flexsy)
    4 hız biraz artmış havası var ama psikolojik olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselkrkt

Ortada çöplük bi durum yok.Hatta bana göre rn2 daha bile iyi. Bataryam ölse yenisini alırım.Parmak okuyucuyu da kullanmıyorum.

haklısın o güzelliği var keske bu da degiştirilebilseydi. bizde pil ömrünü yediginde aliexpressten alıp degiştirmeye calıscaz artık :(
  • sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Ben güncelledim tek fark ettiğim temalar açıyor ve yükleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Hocam valla xiaominin eşekligi bu redmi note 2 çıkardı satış rekorları kırdı sonra üstüne 2 ekleme yapıp 3 çıkardı rn2 alan adam da 1 ay kullanıp satmaz heralde dolayısıyla rm2 yerine 3 çıkarsaydi hem daha fazla satacaktı hem böyle şarj falan sorunlarıyla karşılaşmayacaktik. Ama hocam bu ekran suresi rm3 için o kadar fazla degil çünkü oturmuş romlarda bu sureler rn2 de de alinabiliyor

bence öyle degil bak ben redmi note 1de kullandım onunu pili 3200 telefonu hiç kasmıyorum ben full 3g acık dizide izliyorum whatsappta takılıyorum video falanda bakıyorum telefonlada görüşüyorum. hiç kasmıyorum aman şarj az uzun gitsin 2g alayım sonra 3g alayım hiç bişey yok. o haliyle bu saatler alınıyor. redmi 2 de hangi oturmuş romla 5.5 - 6 saat alınmıyor kimse kimseyi kandırmasın. tek fark pil ve parmak izi okuyucu ama ben zaten pili için aldım o da degdi. aslında 2 diye bunu çıkarmaları lazımdı bastan ama rakipler baktı dört nala gidiyor panik etti hemen bunu sürdü piyasaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 5 Ocak 2016; 12:03:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: veyselkrkt

1000 mah fark var yarım saat fazla ekran süresi alınmış...

bana full 3g yada full wifi açıkken hemde daha ikinci şarjında hele hele son yüzde 5 şarj ile 20 dakika daha götürmüş olan toplamda 5 saat 50 dakika çatır çatır kullanabildim dediğin redmi note 2 göster?

yalnız yok 2gden su zaman sonra 3gye cektim yok aman arada açtım kapattım. onları yapmayacaksın full acık ve doyasıya kullandıgın? bi gösterde göreyim. telefondan anlamayan biri olsam neyse redmi serisini ilk defa kullansam neyse... ki bütün serisi elimde var. arada ki farkı hangisi iyi hangisi kötü, arasında ki 1000 mah ne kadar fark ediyor. anlayabilecek ve tavsiye verebilecek kapasitedeyim kardeşim. yarım saat almış mış mış.. millet zaten dalga geçiyor 3 saat 3.5 saati zor görüyoz diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 5 Ocak 2016; 12:14:46 >

• Kim ne derse desin cidden bu paraya bu performans fazla bence hem hız hem batarya.

Ayrıca benim yine bir sorum var. Sms lerde numarası kayıtlı olan kişileri bazen göstermiyor geri dönüş yaptığımda felan 2 ayrı mesaj oluyor. Biraz baktım bendeki kayıtlı kişide +90 yoksa numaranın başında böyle sorun çıkıyor gibi eğer yanılmıyorsam. Peki bu durumu çözecek bir yol, yöntem var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

Kim ne derse desin cidden bu paraya bu performans fazla bence hem hız hem batarya.

Ayrıca benim yine bir sorum var. Sms lerde numarası kayıtlı olan kişileri bazen göstermiyor geri dönüş yaptığımda felan 2 ayrı mesaj oluyor. Biraz baktım bendeki kayıtlı kişide +90 yoksa numaranın başında böyle sorun çıkıyor gibi eğer yanılmıyorsam. Peki bu durumu çözecek bir yol, yöntem var mıdır?

number fixer yükleyin add area code var ona girin ve 11 rakamını seçip +9 ekleyebilirsiniz tüm numaralarınıza .aynen +9 olmamasından kaynaklanan bir sorun
  • 7.1.1 guncelledim suan icin memnunum bi hizlanma oldu sanki.

Herseyde ufak ufak degisiklikler var
    Muzik uygulamasini sadelestirmisler tasarimini ben begenmedim eskisi daha guzeldi.
    Tarayici 2-3 yeni ozellik eklenmis guzel olmus.
    Mi kumanda tasarim sadelestirilmis.
    Temalar turkcedeyken degistirilebiliyor.
    Herhangi bir metin secmek istediginizde daha fazla sece tikladiginizda o kelimenin bulundugu tum cumleyi seciyor bu ozelligi hosuma gitti.
    Yazi boyutuna dahada kucuk secenegi eklenmis.

Simdilik denk geldiklerim bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 5 Ocak 2016; 13:41:44 >
  • sıfır kutulu 16 gb beyaz+kırılmaz cam+şeffaf kılıf
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Hocam süpersiniz. Bu çok iyi oldu.

Birde kendi tarayıcısını kullanıyorum. Her şeyi çok güzel ancak adres çubuğu veya home ekranındaki arama çubuğundan arama yaparken google tamamlama yok. Bu böyle mi yoksa ayarı var mıdır?

• Kırılmaz cam ve kılıf-kapak alınır.

• mahseer898 kullanıcısına yanıt
    google tamamlama derken anlamadım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

google tamamlama derken anlamadım hocam

Mesela ankara yazıyorum ya Ankara Büyükşehir Belediye, Ankara Üniversitesi, Ankara Milletvekili gibi seçeneklerin çıkması

• mahseer898 kullanıcısına yanıt
    hım anladım ben cihazı sattım da şimdi hatırlamadım sizinki gibi oluyo muydu chrome kullanıyordum aslında kendi tarayıcısını kullanmamıştım ama kullanan arkadaşlar cevap verebilirler
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.