Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7.1 güncellemesi şuana kadar gelen en kararlı güncelleme oldu.Bu arada RM2 yi kötüleyen diğer kullanıcı arkadaşları gürültü çıkarmamaları adına kendi konularına davet ediyorum.Rm3 kullanıcıları için çıkarılmayan pili ve micro sd siz telefonları ile mutluluklar dileriz
  • anldrms34 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bi türlü anlamadım bu arkadaşları o telefonun da konusu var gelip buraya sizin telefonunuz kötü çöp kaka falan demeye getiriyorlar halbuki bu telefona gelen romlar hp tam oturmamis romlardi. Bizim telefonların rn3 ten daha güzel özellikleri de var SD kart çıkarılabilir batarya gibi bunları hiç söylemiorlar varsa yoksa metal kasa parmak izi metal kasayı anladım da parmak izi devrim değil bir cihaz için açıkçası
    Ayrıca takip ettiğim kadarıyla bootloader kilidini acmiyormus xiaomi dolayısıyla rom çeşitliliği 0 a indi varsa yoksa global xiaomi romu yüklerler ancak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 6 Ocak 2016; 12:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.12.31 de boş ram oldukça artmış uygulamalar kapatildiginda 1.1 1.2 ram boşa çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.12.31 geliştirici kullanıyorum. Stabil 7.1'i indirdim, Güncelleyiciden zipi seçtim, güncelleme yaparken "Zip failed, signature verification failed.." hatası veriyor. Zip'i tekrar indirdim gene aynı. Recovery modda "vipe cache" yaptım ve update.zip olarak güncellemek istedim gene olmadı. Sorun ne olabilir?
  • Arkadaşlar merhaba, bende 7.0.8.0 stabil rom yüklü sizin söylediğiniz 7.1 sürümünü güncellemeden almıyor. Yeni güncelleme yok diyor. Daha önceki 7.0.8.0 romunu kendisi güncellemişti.. Beklemek mi gerek, yoksa başka bir nedeni olabilir mi?..
  • forever58 kullanıcısına yanıt
    Ben stabil yükseltmelerinden sonra wipe filan yapmıyorum. Bir gereği olacağını da zannetmem.
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Developer rom'lardan stabile geçiş yaparken yükseltme şeklinde yüklenmiyor diyorlardı arkadaşlar. Telefon kapalı iken flaşlamak lazım stabil romu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamesjay

Developer rom'lardan stabile geçiş yaparken yükseltme şeklinde yüklenmiyor diyorlardı arkadaşlar. Telefon kapalı iken flaşlamak lazım stabil romu.

Telefonun ana dizine romu update.zip isminde atıyorum. Ses açma ve kapama tuşuyla recovery'e giriyorum ve update.zip installer'i seçip kurulumu başlatıyorum. Ancak bir süre sonra hata veriyor.
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Bahsetmeye çalıştığım da bu. Developer'dan stabile geçmek için sıfır kurulum yapmak gerekiyor diye biliyorum ben. Göndereceğim linkte ayrıntılı açıklama var. Türkçe olarak bulamadım. Eğer dil konusunda sıkıntı yaşarsanız forumdan birileri yardımcı olacaktır muhakkak.

http://en.miui.com/thread-145555-1-1.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

quote:

Orijinalden alıntı: jamesjay

Telefonun ana dizine romu update.zip isminde atıyorum. Ses açma ve kapama tuşuyla recovery'e giriyorum ve update.zip installer'i seçip kurulumu başlatıyorum. Ancak bir süre sonra hata veriyor.

Twrp ile kurulum yapmalisiniz hocam akilli.be de nasil kurulacagi var ben o sekilde gecmistim.

• En iyi miui 7 teması için (ios'taki parallax efektli)

Miui'nun dili İngilizce değilse İngilizce yapıyoruz.

Themes'ten iOS 9 temasını indiriyoruz ve temayı uyguluyoruz.

Themes'ten programı içinden customize'ye tıklıyoruz (customize çıkmıyorsa, themes'i kapatip settings-installed apps-themes deyip clear data'ya tıklıyoruz. Themes'e tekrar girince customize'ye açılacaktır. Customize'ye kısmında icons'u ocean breeze'e çeviriyoruz. Status bar, favorites tray, messaging, dial pad iOS 9 olarak kalsın. Bunların haricindekileri de default'a çevirin. Bence en iyi miui 7 teması bu oldu. Tabi siz customize'ye kısmından beğeniye göre özelleştirebilirsiniz.

• telefona 3g destekli eski telefonumun imeisini atmıştım. Ama sistem haliyle tanımıyor. sms ile sorguladım, 4g destekli değil diyor. Şimdi 3 ay sonra 4g gelince kullanamayacak mıyız bu haliyle. 4g destekli sim alsak bile çalışmayacak mı? illa ki 4g destekli bir eski!! tel imeisi mi gerek? Teşekkürler...
  • Teşekkürler.
  • Cm12.1 ile gün içindeki pil değerleri
     Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦

• harun1389000 H kullanıcısına yanıt
    7.1 de 5 saat civarı ekran suresi alınabiliyor bence bunun çok da üstüne cikilamaz herhalde

Cm değeri eğer edgede aldıysan bence çok az...
    Bu romun 3g değerleri olması lazım...
    CM rom daha fazla gider şarj olarak mıuı dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByÇINAR -- 6 Ocak 2016; 19:35:43 >
  • 7.1 ekran süresi paylaşabilir misiniz acaba ben 5.11.26 dan pek memnun kalmadım

• Yok hocam gün içinde 3g açık bazen Wifi karışık kullanıyorum akşam eve gidince 2g ye alıyorum

Kaç saatlik kullanımda aldınız bu ekran süresini?
  • Dün saat 21. 00 de aldım hocam şarjdan

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.