Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 8 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
8
Favori
15.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elektronik şans işidir lakin redmi 8 ,de şebeke sorunu,hayalet ekran yada bilinen kronik bir sorunu varmıdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaNDaR L kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sorunu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

Hiçbir sorunu yok.
    Şöyle bir oyun varmış play storede çocuk isteyip duruyor "hello neighbor" bunu indirip oynatıyormu? kardeş

• Merhaba. Redmi 8a ya da redmi 8 almayı düşünüyorum. Sahibinden üzerinden biraz araştırma yaptım, sıfır kutulu glabal versiyon diye yazan çok uygun fiyatlar denk geldi. 8a 1025 tl , 8 1199tl, kayıtlı vs deniyor ama çokta anladığım konular değil. Sizden yardımcı olmanızı istediğim konu; fiyatlar uygun mu? Garanti vs başıma bela olur mu alayım mı? Yani buralardan alırsam risk mi almış olurum. Nihayetinde satan da yine bir telefoncu, kaç yıllık dükkanmış. Neye dikkat etmeliyim Bilgisi olan yol gösterirse sevinirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: fdirej

Merhaba. Redmi 8a ya da redmi 8 almayı düşünüyorum. Sahibinden üzerinden biraz araştırma yaptım, sıfır kutulu glabal versiyon diye yazan çok uygun fiyatlar denk geldi. 8a 1025 tl , 8 1199tl, kayıtlı vs deniyor ama çokta anladığım konular değil. Sizden yardımcı olmanızı istediğim konu; fiyatlar uygun mu? Garanti vs başıma bela olur mu alayım mı? Yani buralardan alırsam risk mi almış olurum. Nihayetinde satan da yine bir telefoncu, kaç yıllık dükkanmış. Neye dikkat etmeliyim Bilgisi olan yol gösterirse sevinirim. Teşekkürler
    Hocam net bi bilgim yok ama ben daha bikaç ay önce 960 tlye falan almıştım 8A şu an olmuş 1500 tl yuhh

• Dostlar merhaba. Mi 8 almak üzereyim fakat şebeke sorunu yaşanıyor mu? Alacağım kişi köyde yaşıyor ve yaşlı. Şebeke sorunu telefonu satmaya kadar götürtebilir bizi.

• Arkadaşlar merhaba,
    Redmi 8 e android 10 güncellemesi gelmesi gerekmiyormu? Gelecek cihazlar arasında gösteriliyordu. Babamın cihazına böyle bir güncelleme gelmedi henüz.Xiaomi Redmi 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morische -- 29 Mayıs 2020; 14:44:52 >
  • Muhtemelen Miui 12 ile beraber gelir. Haziran ayında sırayla dağıtılacak deniyor.
  • Yurt dışından aldım daha gelmedi. 700 TL 3-32 GB

• Arkadaşlar xiaomi redmi 8 telefon hat meşgul sorunu var. Telefon çekiyor gözüküyor arama yapmıyor gelen aramalarda ise arayanlar hat meşgul uyarısı verdiğini söylüyorlar.

Telefonu uçak moduna alıp çıkınca anlık arama yapılabiliyor ve gelen arama oluyor o arada ama aradan biraz vakit geçince çekiyor gözükmesine rağmen yine arama yapılmıyor gelen aramalar hat meşgul uyarısı oluyor telefon çalmıyor yardımcı olur musunuz?

Sorun hattan mıdır telefondan mı?

• Muhtelemen hattandır. Bu güne kadar söylediğin şekilde bir sorun yaşamadım.
  • Güncelleme gelmiş, yükleyip deneyen var mıdır? Durup dururken ayarını kaçımayalım telefonun.

• nusibet kullanıcısına yanıt
    bende bunu merak edip foruma bakayım dedim ama yalnız değilmişim
  • Yukledim, telefon ceken yerde cekmemeye basladi

• Yeni güncellemeyi yükleyeli neredeyse 1 hafta oldu ki zaten yenilik yok sadece gelen güncelleme güvenlik güncellemesi (bu arada MIUI 12 ve android 10 ne zaman geliyor Redmi 8' e)
  • Redmi 8 serisine Faz 2 de güncelleme verilecekmiş.

Faz 1 için haziran ayı içerinde verileceğini sonra sırasıyla faz 2 de bulunanan telefonlara verilecekmiş.
  • Merhaba

Bu telefonla Samsung Galaxy M11 arasında kaldım. Siz hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharmaklas

Merhaba

Bu telefonla Samsung Galaxy M11 arasında kaldım. Siz hangisini tavsiye edersiniz?
    Zaten bu telefon da 2000 bandında eğer az daha çıkabilirseniz 2200 bandında TCL Plex var 6/128 versiyonu bende Redmi 8 den geçiş yapacağım büyük ihtimal (bir de Redmi Note 9 Pro var o da 2999 TL bandında yine)

• Cevabınız için teşekkür ederim. Maalesef bütçeyi arttıramam. Normalde bütçemiz 1300-1400 idi. Zamlardan sonra ancak bu kadar arttırabildik.

• quote:

Orijinalden alıntı: pharmaklas

Cevabınız için teşekkür ederim. Maalesef bütçeyi arttıramam. Normalde bütçemiz 1300-1400 idi. Zamlardan sonra ancak bu kadar arttırabildik.
    Bende Geçen aralık ta 1299 TL ye aldım 4/64 gb versiyonunu ama NFC ihtiyacından ötürü TCL Plex ya da Redmi Note 9 Pro arasından birine geçeceğim ki Redmi 8 de 1900-2000 bandına yükseldi maalesef (garantili tabii ki)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.