P

Çavuş
20 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba

300 TL civarı tablet arıyorum. Tercihim 8 inch den yana ama uygun fiyatlı olursa 10 inch civarı tablet de alabilirim.

Aklımda CCODEGEN ULTIMIX 95 ya da 99
Artes Q812'i var. Bunlar arasında kaldım. Başka ürün de önerebilirsiniz.
Daha çok kitap okumak, film/dizi seyretmek için alacağım. Oyunlarla aram iyi değil.
Şimdiden teşekkürler.
Öncelikle herkese merhaba...

Oturduğumuz apartmana uydu anteni takıldığından receiver ihtiyacı ortaya çıktı. Uydu anteni satan firma babama 2 adet receiver kataloğu vermiş. Bunlardan biri Redline BR-2000 X diğeri BR-1500 X. Ben 1500'ü direkt olarak eledim. BR-2000 X alacak gibiyiz. ama son kararı vermeden önce sizlere danışmak istedim.

Aslında bütçe geniş olsa Dreambox 800 alırdım fakat durum sıkışık olduğundan daha hesaplı bir alet almak durumundayız. 200 TL üst limit olmak üzere tavsiye edebileceğiniz HD uydu alıcısı nelerdir?

Şimdiden teşekkürler...
Hafıza kartına format attıktan sonra daha önce telefonumda bulunan hiçbir temayı geri yükleyemedim. Telefonum Nokia E65.Yardım edebilen olursa çok sevinirim.

Not: Programlar sorunsuz bir şekilde yükleniyor.
Dün anneme vatandan Nikon P50 aldım. Bende de bir senedir Canon A630 var. Neyse nikonu aldıktan sonra evde biraz kurcaladım. Açık konuşmak gerekirse makineye ısınamadım. Çok yavaş. Ayrıca fotoğrafların kalitesi kötü gibi geldi bana. Canon A630'dan aldığım zevki bu makineden alamadım. Bugün makineyi geri verip yerine Canon'lardan birini almak istiyorum. Fikri veya önerisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Canon A630 fotoğraf makinem açıldıktan bir dakika kadar sonra kilitleniyor...daha önce böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirlerse sevinirim...
bu kitabı internette ingilizce olarak buldum...sizinle paylaşmak istedim...umarım işinize yarar...

Not:kendi upload'ım

http://rapi d sha re . com/files/46911976/A630-A640-Advanced.Manual.EN.PDF
bu iki makineden birini almak istiyorum fakat kararsız kaldım...A640' LCD ekranı oynar olması ve şarj avantajı var fakat A710 IS de ise görüntü sabitleyici var ayrıca optik zoom 6x...bu ilk digital kameram olacak...bu yüzden biraz en iysini almak istiyorum...görüşlerinizi bekliyorum...
haziran sonunda annem yurtdışına gideceği için fotoğraf makinası almak istiyorum...bunun için bütçemden 250-300 YTL ayırmayı düşünüyorum...bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığım için önerilerinize ihtiyacım var...şimdiden teşekkürler...
Bluetooth ve FM Radyo özellikleri olan cep telefonu tavsiyelerinizi bekliyorum...yardım ederseniz çok sevinirim... umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır...
Bugün sx1'in fiatını sormak için girdiğim bayide satış elemanı SX1'in sorunlu olduğunu, devamlı kitlenme yaptığını, fiatının da bu yüzden bu kadar düşük olduğunu söyledi.Ayrıca Sx1'in üretimini de durdurulmuş. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
NO PASARAN
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 92
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.930 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.