Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 8 [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
8
Favori
15.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a arkadaşlar hayırlı geceler

babama redmi marka telefon almayı düşünüyorum

ben redmi note 8 64 gb kullanıyorum çok memnunum telefonumdan

redmi 8 ile redmi 8 a arasında ne fark var

32 gb kapasite de kaç gb boş alan oluyor ilk yeni telefonda

pil süresi uzun olması tercihimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 26 Haziran 2020; 22:33:0 >
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    2. Kamera ile parmak izi okuyucu en belirgin farkları bunun dışında pek farkı yok (8a da 2 gb ram versiyonu da varken 8 de 3/4 gb versiyonları var 2 gb versiyonu yok)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can851

2. Kamera ile parmak izi okuyucu en belirgin farkları bunun dışında pek farkı yok (8a da 2 gb ram versiyonu da varken 8 de 3/4 gb versiyonları var 2 gb versiyonu yok)
    merhaba hocam siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz ben kendim redmi note 8 64 gb kullanıyorum
  • redmi note 8 64 gb mavi trendyol da 2397 tl sipariş verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

merhaba hocam siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz ben kendim redmi note 8 64 gb kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Redmi Note 8 almışsınız (mesajı yeni gördüm) hayırlı olsun bende yeni Note 9 Pro aldım 3-4 gündür kullanıyorum Redmi 8' i servise götürüp tamirini yaptırdıktan sonra anneme vereceğim (Ama Redmi Note 8' de iyi cihazdır yeğenime almıştık elinden düşürmez telefonu bütün gün pil 1 gün götürüyor kendisini)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Redmi Note 8 almışsınız (mesajı yeni gördüm) hayırlı olsun bende yeni Note 9 Pro aldım 3-4 gündür kullanıyorum Redmi 8' i servise götürüp tamirini yaptırdıktan sonra anneme vereceğim (Ama Redmi Note 8' de iyi cihazdır yeğenime almıştık elinden düşürmez telefonu bütün gün pil 1 gün götürüyor kendisini)

Alıntıları Göster
    saolasınız hocam

xiaomi türkiye garantili yazıyor genpa garantili miş sorun olmaz değilmi
  • Anneme 32gb modelini almıştım 1340 tlye. Babamada almayı düşünüyordum lakin 2000 2100 fiyati görünce vazgeçtim. Abicim ne oluyorda durduk yere artti fiyatlar. Kafayı yemişler bunlar be. Saçma sapan teller uçmuş. Bana 1000 1300 bandinda bu cihaz gibi tel onerirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi 8 kullananlar arka kapağa dikkat etsin bugün benim yedekte duran (anneme verecektim) Redmi 8 arka kapağı aniden soyulmaya başladı baya bir soyuldu arkası servis ücretsiz yapar mı acaba? Benzer durum başına gelmiş olan var mı?
  • arkadaşlar telefonda hoprlörde konuşursam ses kesik kesik geliyor. karşı tarafı anlamıyorum. böyle bir sorun yaşaysn var mı?
  • Arkadaslar ampere uygulamasindan sarj da gelen ampere bakiyorum 1000 i geçmiyor note 10 un şarjiyla denedim bide cok gec sarj oluyor varmi sizdede bu sorun?

• Redmi 8 kullanıcılarına hayırlı olsun 11.0.2.0 ile birlikte Android 10 geldi (MIUI 12' den haber yok tabii)
  • Benim cihaza gelen bir şey yok

• Xiaomi Redmi 8 [ANA KONU]

2 gün oldu güncelleme yapalı

• Hindistan Rom'lu Telefonlara geldi. Global Rom'lu Telefonlar biraz daha bekliyecek galiba.
    https://c.mi.com/tr/miuidownload/detail?device=1900376
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bedo

Hindistan Rom'lu Telefonlara geldi. Global Rom'lu Telefonlar biraz daha bekliyecek galiba.
    Bir üste baksan telefonumun global olduğunu ve Android 10 güncellemesinin 3 gün önce geldiğini görebilirdin

• quote:

Bir üste baksan telefonumun global olduğunu ve Android 10 güncellemesinin 3 gün önce geldiğini görebilirdin

Alıntıları Göster
    Kusura bakma ben teknoloji cahiliyim ve gülecek bir şey de göremiyorum.

Üste baktım ama Global olduğunu göremedim ve resmi sitesinde bile Global sürümde kararlı ROM un V11.0.11.0.PCNMIXM (MIUI11) yazıyor. (TR sitesinden link verdiydim).

forum.miuiturkiye.net sitesinde indirme linki mevcut ama OTA üzerinden sırayla dağıtıyorlar galiba. OTA üzerinde sıra bize gelince güncelleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bedo -- 9 Ağustos 2020; 15:7:53 >

• Bugün geldi güncelleme henüz yüklemedim yükleyenler eksi artı, yönleri hakkındaki görüşlerini yazabilirmi

• Ben yükledim hicbir fark goremedim

• Az biraz hızlandı gibi ama pek Bi fark yok

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.