Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.382
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 Aralık'ta almıştım, hala bekliyorum. Belki hani bir ihtimal cumartesi günü teslim edilir diye bekliyorum ama zor sanırım
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Ohoo biz 20sinde aldık hala uçakta diyor takipli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen incelese de alsak

• antidot38 A kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye geldiğinde alıp verme merkezine mi gelmiş oluyor? Çin'den alışveriş yapmayınca unuttum bazı şeyleri.

• 11.55 dolardan 3 adet sipariş geçtim az önce  Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!
     Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

11.55 dolardan 3 adet sipariş geçtim az önce  Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

Fiyat iyi hocam nasil aldiniz 17 dolar di en son

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt
    Nasıl alabildiniz fiyat hala 17 dolar

• bana dün geldi. ürün bozuk çıktı. üzerindeki şarj göstergesi yanıp sönüyor. 10 saat şarjda tuttum. o şarjla telefonu %50 doldurdu bitti. Şarj göstergesi hep 1 çizgi. Basınca 4 tane gösteriyor 1 re doğru hızlı şekilde düşüyor.

paypaldan dispute çektim paramı geri alıcam tekrardan yeni ürün göndermeleriyle uğraşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cejal -- 13 Ocak 2016; 21:21:48 >
  • Bugün geldi çok şükür benimde 16000 mah powerbank da bu ledlerin yanıp sönmesi normal değil mi şarj ederken telefonu çünkü sürekli yanıp sönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

quote:

11.55 dolardan 3 adet sipariş geçtim az önce  Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

Odemesini yeni yapmis arkadas.

• Beyler ürünüm geldi ,telefonu güzel de şarj etti ama 4 saattir usb ile pc'ye taktım 1.ışığı sadece yanıp sönüyor.Acaba şarj işi nasıl oluyor *
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cejal

bana dün geldi. ürün bozuk çıktı. üzerindeki şarj göstergesi yanıp sönüyor. 10 saat şarjda tuttum. o şarjla telefonu %50 doldurdu bitti. Şarj göstergesi hep 1 çizgi. Basınca 4 tane gösteriyor 1 re doğru hızlı şekilde düşüyor.

paypaldan dispute çektim paramı geri alıcam tekrardan yeni ürün göndermeleriyle uğraşamam.

Aynı sorun bende de vardı farklı kablo ile deneyin yüzde 90 çözülecektir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Beyler ürünüm geldi ,telefonu güzel de şarj etti ama 4 saattir usb ile pc'ye taktım 1.ışığı sadece yanıp sönüyor.Acaba şarj işi nasıl oluyor *

Farklı kablo ile deneyin hocam, muhtemelen o yüzdendir. Bende 5 samsung kablosu var, 2 tanesinde çalışıyor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: babapars

quote:

Ben de merek ettim nasıl aldınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kokerax

quote:

Beyler ürünüm geldi ,telefonu güzel de şarj etti ama 4 saattir usb ile pc'ye taktım 1.ışığı sadece yanıp sönüyor.Acaba şarj işi nasıl oluyor *

Farklı kablo ile deneyin hocam, muhtemelen o yüzdendir. Bende 5 samsung kablosu var, 2 tanesinde çalışıyor. :)

bu nasıl saçmalık hocam. kendi kutusundan çıkan şarj ile ediyorum. Bunun keyfine göre uyan şarj aletini mi bulacağız?
  • kerbuga K kullanıcısına yanıt
    Seninle aynı gün takipsiz piston 3 ve led lamba almıştım PowerBank ım için gelmedi dün tekrar yollamalarını istedim bu sefer takip kodu verdiler Swiss post gözüküyor daha sistemde yok bakalım ne olacak

• pc yanlis hatirlamiyorsam saatte 360 mah civari bir degerle sarj ediyordu. powerbank ise bir 10000mah. bu da pc ile sarj etmek asagi yukari 27-28 saat süreceğini gösteriyor.
    onun yerine 2a' lik bir sarj aletiyle sarj ederseniz 5 saatte fullenir.
    1a lik sarj aletiyle ederseniz 10 saat sürer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cejal

quote:

Orijinalden alıntı: kokerax

quote:

bu nasıl saçmalık hocam. kendi kutusundan çıkan şarj ile ediyorum. Bunun keyfine göre uyan şarj aletini mi bulacağız?

Adaptör değil, kablo. Telefon harici çoğu cihazda kablo uyumsuzluk yapabiliyor.

• Hschan H kullanıcısına yanıt
    @Hschan

Daha önceden başarısız bir siparişim olmustu. Sepette duruyordu ne zaman denesem urun fiyatı arttı şeklinde hata alıp ödemesini gerçekleştiremiyordum. Dün denediğimde ödemeyi alıp siparişi onayladı. Toplamda 29.65 dolara geldi. 5 dolay hediye çeki kullanmıştım.

• Ürün gelen arkadaşlad ürün yurtdışına sevkedildi yazısından kaç gün sonra ürünün eline geçtiğini yazabilirmi

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.