Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o 5$ ı site kendisi mi tanımladı hesabınıza hocam
  • Hschan H kullanıcısına yanıt
    Yıl başına kadar sitede kart açıyordun ve puan biriktiriyordun. 1080 puan karşılığında 10 dolar alt limitli 5 dolar kazanıyordun. Ben ta o zaman sipariş vermiştim ödeme gerçekleşmedi ve hediye kuponu yanmıştı fakat 29.45 usd olarak sepette duruyordu, o zamandan düne kadar 5-6 defa denedim satın alamadım. Müşteri hizmetleriyle görüştüm hediye çeki yandı ödeme başarısı oldu diye. Tekrar 5 usd çek tanımlandı. Şimdi 3 adet sipariş verdim 5 dolar hediye çekini kullanarak artı olarak 5 dolar hediye çekim duruyor. Bundan önce bir siparişim daha vardı onları puanları kullanarak aldım. ilk siparişimdede 3 adet almıştım. Toplamda 9 adet powerbank aldım.
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    31 Aralık'ta sipariş verdim, şuanki durum şöyle:

quote:

2016-01-14 13:23 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2016-01-14 11:23 Turkey, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb)
    2016-01-13 13:30 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)
    2016-01-12 23:25 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
    2016-01-12 23:25 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Otb)
  • Ürün günlerdir görünmüyor takipte. Chatta burdan takip edin dediler. 28 inde postaya verilmiş başka hareket yok.
    http://www.postnord.se/sv/privat/Sidor/privat.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    Hocam şanslıymışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

31 Aralık'ta sipariş verdim, şuanki durum şöyle:

quote:

2016-01-14 13:23 İSTANBUL(AVR), İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM, BAŞAKŞEHİR, PTT İşyerine Girdi, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı
    2016-01-14 11:23 Turkey, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb)
    2016-01-13 13:30 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)
    2016-01-12 23:25 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
    2016-01-12 23:25 Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Otb)

13 aralık ta sipariş verdim daha türküyede gözükmedi. 8 ocaktan berli uçuyor powerbank :)

• Teşekkürler. Sanırım son iki siparişimde şanslıyım, 1,5 - 2 ay kadar önce sipariş ettiğim telsizler sipariş tarihi itibarıyla 11. günde bana ulaşmıştı.
    Mevcut siparişim de tahminimce salı-çarşamba bana teslim edilir. Yer Adana.

Umarım sizin ürünler de tez vakitte ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızımercimek -- 14 Ocak 2016; 14:29:24 >
  • Bende işlemler gözüküyordu 3 gündür böyle yazıyor. Sizde de yazıyor mu bu durum

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ana18 -- 14 Ocak 2016; 16:08:33 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ana18 kullanıcısına yanıt
    Gün içinde bazen bu şekilde görünüyor bende de ama gün boyu sürmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızımercimek

Gün içinde bazen bu şekilde görünüyor bende de ama gün boyu sürmüyor.

Bende 3gundur boyle yahu 😔

• ana18 kullanıcısına yanıt
    PTT'nin sitesinden kontrol ettim, durum resimde görüldüğü gibi.
    Tahminimce yarın Türkiye'ye giriş yapar, haftaya Cuma'ya doğru anca dağıtıma çıkar.

PTT Kargo takip sayfası:

http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb221214.php

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızımercimek -- 14 Ocak 2016; 19:38:02 >

Cok tesekkur ederim hocam

• RequiemForAsaw R kullanıcısına yanıt
    takipsiz aldıysanız biraz daha geç gelir ama büyük ihtimalle gelir..tekrar göndermeleri şansınıza iyi olmuş. aynı üründen iki tane gelir.
  • selam dostlar, benim ürün geldi. Ama powerbankı şarj ederken samsung adaptör deli gibi ısınıyor.Normal mi bu ?
    30 Aralık'ta Banggod'tan almıştım, torba geliş kaydı yapıldı yazıyor bende. Yarın olmasa bile cumartesi gelir diye bekliyorum.
  • kerbuga K kullanıcısına yanıt
    İlki ve ikinciside gelirse tabi parasını tekrar ödeyeceğim inşallah gelirler para önemli değil şuan çok bekledim

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    PTT Kargo cumartesi günleri çalışıyor mu ki?
    Torba geliş kaydını yapan, size dağıtım yapacak olan şube mi? Bence pazartesiden önce zor gibi.
    Bir iki defa teslim etmişlerdi. Bildiğim kadarıyla cumartesi günü yarım gün dağıtım yapılıyor.

Edit: Sultangazi merkezine gelmiş. GOP beşyüzevler 'deyim. Bugün bile gelebilir

Edit 2: Geldi. Şarjı tek ışıktı. S6'nın adaptörü ile şarja taktım. Hissiyat ve görüntü olarak orijinal duruyor. Kodu denedim, geçti. Kısa devre testinden de geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 15 Ocak 2016; 11:58:32 >
  • Benim 2. Geldi arkadaşlar. Yaklaşık 20-25 günde

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.