Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Vodafone 4.5G de kaç Mgbit hız alıyorsunuz. Ben 15 20 Mgbit anca alabiliyorum. Aynı yerde başka vodafonlular 100 Mgbit hız alıyor benim 4.5G yerlerde sürünüyor. Vodafone müşteri hizmetleri internet ayarlarını değiştirtti ama oda olmadı. Telefonu ilk çıktığında hollanda dan almıştık orjinal pasaport kaydı yapılmıştı BTK ya. Global sürüm cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce bu telefonu satıp, iPhone SE 2020, XR veya 8 Plus'a geçmek ne kadar mantıklı? Şu arada sırada lag giriyor gibi takılmaları canımı çok sıkmaya başladı

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Ben samsung galaxy m51 siparişi verdim şahsen hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetyasinakturk

Hayırlı olsun. Sanırım benzer sebeplerden dolayı böyle bir tercih yaptınız?

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Evet hocam işletim sistemi stabil değil, sundukları özellikler tam çalışmıyor,ekran yanığı oluştu, şarja takınca aptallaşıyor vs sebepler beni nefret ettirdi diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Evet hocam işletim sistemi stabil değil, sundukları özellikler tam çalışmıyor,ekran yanığı oluştu, şarja takınca aptallaşıyor vs sebepler beni nefret ettirdi diyebilirim.

Hocam temiz kurulum denediniz mi?

• quote:

Benimde almak istediğim bir telefon güle güle kullanın 7000 Mah batarya çok cazip :)

• ahmetyasinakturk kullanıcısına yanıt
    Poco m3 tanıtıldı bugün 2500 civarı geleceği söyleniyor 6000 pil ve snapdragon 662 var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam ama yok chrome bile hala donuyor. Yani yoruyor insanı.
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Valla hocam amoled ekran benim için artık en büyük kriterlerden biri.
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    ALLAH razı olsun hocam çok daha iyileri sizlerin olsun.
  • quote:

Denedim hocam ama yok chrome bile hala donuyor. Yani yoruyor insanı.

Hayırlı olsun hocam. Bendeki cihaza hard format attım. Chrome zaten kullanmıyorum. Şimdilik idare ediyor. Tel sektörü çok hızlı gelişiyor. Ois i de Orta segment tellere koyarlarsa bende geçerim ilerleyen zamanlarda. Üst seviye teller artık çok pahalı.

• Merhabalar,ekran sararması ve artık kendi kafasına göre tuşa basması yüzünden ekranı değiştireceğim.n11'de ekran satanlar var ama kötü yorumlar gördüm.Var mı alıp ben memnunum diyen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Merhabalar,ekran sararması ve artık kendi kafasına göre tuşa basması yüzünden ekranı değiştireceğim.n11'de ekran satanlar var ama kötü yorumlar gördüm.Var mı alıp ben memnunum diyen?

Kvk garantiye verdim değiştirdiler aynı sorunlardan gene dokunmatik saçmalıyor arada çözemedim gitti bi yüzüm gülmedi şu sonn 10 yılda aldıgım 3 telefonda da hep ekran sorunları yaşadım.. Bu arada kılıf varsa orjinal kutudan çıkan o da saçmalatıyor çıkarın deneyin bi süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 28 Kasım 2020; 10:39:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Kvk garantiye verdim değiştirdiler aynı sorunlardan gene dokunmatik saçmalıyor arada çözemedim gitti bi yüzüm gülmedi şu sonn 10 yılda aldıgım 3 telefonda da hep ekran sorunları yaşadım.. Bu arada kılıf varsa orjinal kutudan çıkan o da saçmalatıyor çıkarın deneyin bi süre

Alıntıları Göster

Kılıf yok hocam,aldigimdan beri dokunmatik sikintiliydi zaten artık kanser etmeye başladı.Poco pismanlik oldu.Servis i bekleyecek zamanim yok.paneller ortalama 200 tl alip degistirticem.

• Arkadaşlar isnatgramda uzun zamandır videoları izlerken ilk birkaç saniyede donuyor. Videoya tekrar tıklayıp düzeltiyorum. Bu saçma sapan sorunlara maruz kalan varmı bu telefonda?

Ara sıra da ekran kendi kendine tuşlara basıyor.
    Ayrıca dün normalde telefonla konuşurken devrede olması gereken kulağa değince ekranı kapama sensörü sürekli çalışıyordu.

Ekran da çoğu yer parçalandı çatlaklar var düşmeden dolayı. Sizce nerede değiştirmek lazım? Gidip bekleyeceğim bir yer mesela İstanbul Anadolu yakasında? Orijinalmidir ve fiyat nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 18 Aralık 2020; 10:42:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Arkadaşlar isnatgramda uzun zamandır videoları izlerken ilk birkaç saniyede donuyor. Videoya tekrar tıklayıp düzeltiyorum. Bu saçma sapan sorunlara maruz kalan varmı bu telefonda?

Ara sıra da ekran kendi kendine tuşlara basıyor.
    Ayrıca dün normalde telefonla konuşurken devrede olması gereken kulağa değince ekranı kapama sensörü sürekli çalışıyordu.

Ekran da çoğu yer parçalandı çatlaklar var düşmeden dolayı. Sizce nerede değiştirmek lazım? Gidip bekleyeceğim bir yer mesela İstanbul Anadolu yakasında? Orijinalmidir ve fiyat nedir?

O tuşlara basma kronik galiba ben ekranı değiştirdim hala oluyor. Yapıcak bişey yok.. Tahmini 300 e falan değiştiriyorlar. 1-2 saatte netten araştırın kadıköyde var galiba. Bu telefonun ne orjinal bataryası ne ekranı satılmıyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 18 Aralık 2020; 22:12:26 >

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Aynen birkaç tane yeri aradım güyaki xiaomi servisi onun malzemeleri yok bizde dediler
  • Arkadaşlar benim telefonda bir süredir ekran kilitliyken kendi kendine uyanma durumu söz konusu. Durduk yerde ekran bir anda aydınlanıyor, kilit ekranı görünüyor ama hiçbir bildirim vs yok. Neden olduğunu bilen, benzerini yaşayan var mı?

• Ofindu O kullanıcısına yanıt

Merhaba, bahsettiğiniz durum bende Google Haritalarda çevrimdışı harita güncellenirken oluşuyor.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.