Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anroid nisan güvenlik yaması diye yükledim bir yerde. Uygulamalar birer sıra kaymış 1 tane uygulama gelmiş sanırım ama bakmadım açıkçası
  • Son güncellemelerle telefon ana menüde ve oyunlarda aşırı derecede kasmaya ve takılmaya başladı. Ayrıca sesi hoparlörlere verdiğimde ses sadece kulaklık ahizesinden geliyor. Telefonu güncellemelerle bilerek yavaşlattı karını düşünmeye başladım. Telefondan soğudum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende de öyle telefon kasmaya ve yavaşlamaya başladı sorunsuz bir cihazdı, hiç olmadı böyle olması, eski sürümler yükleniyor mu öyle mi denesek acaba
  • Son yorumları okuduktan sonra güncellemekten vazgeçtim

• Ahmet© kullanıcısına yanıt
    hard format attınız mı
  • isokocak kullanıcısına yanıt
    yok hocam şuan için öyle bir fırsatım olmadı, şuanda da ara ara kasıyor, belli bir süre böyle kullanıcam müsait olunca format atar bir de öyle denerim, xiaomi ne yaparsa yapsın daha 2 sene olmadı, hedefim en az 3 seneydi artık sabredeceğiz
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    muhakkak atın xiaomi telefnlrda özellikle atmak gerekiyor sürüm değişimlerinde
  • Miui 10 9.6.27 betadayım bira ara stabile geçeyim dedim beceremedim.iyiki becerememişim diyorum son güncellemeleri alanların yazdıklarını okuduktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 25 Mayıs 2020; 0:38:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lineage OS ile kullanan var mi? Yorumlar neler?

• Yavaşlama ve kasma devam ediyor. Özellikle akıcı oynadığımız oyunlarda yavaşlama daha fazla hissediliyor.

• Ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim 😡😡

• Yeni telefona geçelim diye yapılıyor.

• Sazan gibi gelen her yeni güncellemeyi yüklemiyeceksin işte

• Valla ben güncellemeyi yükledim. Daha önce menüde 2 yada 3 kere aşağı inerken takılarak indi ona da ben pek takılmadım :) shadow fight 3, kafa topu, marc of empries oynuyorum telefonda herhangi bir kasılmalarını görmedim. Kullanırken de bir kasılma görmedim. Dün wifi sorunu oldu evde samsung 3 çizgi çekerken poco 5 çizgi çekiyordu. Bence hala canavar gibi telefon
  • Dün gece kendi kendine güncellemiş bir farklılık göremedim ben. Sorun yok gibi. Donmalar poco başlatıcısından kaynaklı sanırım onu sıfırlayıp gğncellemeden kullanın bence. İlginç bir şey ise gece telefon başlatma ekranında takılı kalmış sabaha kadar ışığı yandı. Ama güncellemeyi yapmış gözüküyor.

• Hem skype ta hem de whatsappta telefonla hoparlör mikrofonundan gorusurken sesde sıkıntılar yaşanıyor? Sizde de boyle mi? Whatsappta bozuk gidiyor ses baglantim iyi oldugu halde, skypeta da mikrofonun volumeu cok dusuk oluyor. Normal sesli aramalarda hoparlorden konusurken ise sorun yok

• Bir sorun yok bende, normal telefon görüşmelerinde veya whatsapp görüntülü konuşmalarında ses sorunu yaşamadım. Hoparlörde veya mikrofonda sorun yaşamıyorum ben şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpi_Turk

Bir sorun yok bende, normal telefon görüşmelerinde veya whatsapp görüntülü konuşmalarında ses sorunu yaşamadım. Hoparlörde veya mikrofonda sorun yaşamıyorum ben şu an.
    Cok can sıkıcı hocam hayir 1 ay önce de sıfırladım cihazi bir de hep hoparlor kullanirim kulaga tutmak yerine ekimde bitiyor garanti gondersem cihaz yok ama

• Sarı leke hayırlı olsun, bende de çıktı hem de aynı anda 2 tane. Yardımlarınızı bekliyorum garanti şartları falan filan... Çözebilenler de ilgilenirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mufo -- 5 Haziran 2020; 3:57:20 >
  • Aynı sorun bende de var. Özellikle normal telefon konuşmasında ahizeden sesi işitmek imkansız. Hoparlörden konuşuyorum sürekli. İyice can sıkmaya başladı bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artist2537 -- 5 Haziran 2020; 11:15:50 >
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.