Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: artist2537

Aynı sorun bende de var. Özellikle normal telefon konuşmasında ahizeden sesi işitmek imkansız. Hoparlörden konuşuyorum sürekli. İyice can sıkmaya başladı bu durum.
    Hocam garantiye gonderecegim ben ama anladığım kadariyla mikrofon anakarta bagli bakalim napacaklar genpaymis benim garanti. Ekranda bazen donuyor onu da götüreyim sonucu yazarim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şu cihazdan anlayan yokmu Allah aşkında. Kaç kere yazdım buraya birkaç arkadaşta yazdı kimse cevap veremedi.

Mobil uygulamadan dh kullananlar misal benim mesajimin sağına tıklayıp mesajı paylaş seçeneğine bassın. Daha sonra gelen seçeneklerde bakarmisiniz bağlantıyı kopyala diye bir seçenek varmı ya da buna benzer. Sağa sola kaydırıp bakınız. Bende birkaç ay onceki bir güncellemeden sonra bu seçenek kayboldu ve gerçekten kullanımı çok zorlaştırıyor artık. Birşeyi kopyalamak için not defterine falan yazdırıp oradan alıyorum linki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 10 Haziran 2020; 16:59:19 >
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bende de mesajı paylaş diyince

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Ya bu eskiden vardı ve çok işime yarıyordu. Dh için değil genel olarak da çok kullanisliydi. Ne yaptılar bilmiyorum ama çok yanlış yaptılar keşke geriye güncelleyebilsem. Bu özelliği aç kapa da yapamıyoruz sanırsam genelimizden gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Arkadaşlar şu cihazdan anlayan yokmu Allah aşkında. Kaç kere yazdım buraya birkaç arkadaşta yazdı kimse cevap veremedi.

Mobil uygulamadan dh kullananlar misal benim mesajimin sağına tıklayıp mesajı paylaş seçeneğine bassın. Daha sonra gelen seçeneklerde bakarmisiniz bağlantıyı kopyala diye bir seçenek varmı ya da buna benzer. Sağa sola kaydırıp bakınız. Bende birkaç ay onceki bir güncellemeden sonra bu seçenek kayboldu ve gerçekten kullanımı çok zorlaştırıyor artık. Birşeyi kopyalamak için not defterine falan yazdırıp oradan alıyorum linki..
    Yalnız benim cihaz android 9 miui 10'da
    Güncellemiyorum.
    ★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sharpie kullanıcısına yanıt
    Keşke bende 9 da kalsaydım. Geri dönmenin bir yolu yokmudur acaba?

Kardeşim bir arkadaşınla WhatsApp Grubu kur, sonra onu at grubun adını da not defteri yap. Sürekli oraya paylaş linkleri yazıları çok kolay oluyor.

• Mufo M kullanıcısına yanıt
    Çok işim oluyor kopyalamaya watsaba geç orays kopyala yapistiracagin yere gel ordan al yerine tek tık... Güncellemeyle b.k ettiler.

Ben hala betadayım.aslında birazda beceriksizliğimden yeni sürüme geçemedim iyikide geçememişim.eskiye dönüş varmıdır bilmiyorum.

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    evet ben de katılıyorum işte de bu şekilde sonra bakman gerekirse bir daha kolaylıkla buluyorsun her şeyi, ajanda gibi

• Hoparlor mikrofonu bozuk diye verdim, ekrani degistirip geri verdiler yav cihazin :D

• erwinsmith06 kullanıcısına yanıt
    Hangi garanti o hocam söyle de yanlışıkla cihazı göndermeyelim 😂

• Merhaba cihazı 1,5 yıldır kullanıyorum ancak 2-3 aydan beri cihazda ara ara mikro kasmalar yaşıyorum ama daha büyük sıkıntı telefon görüşmelerinde karşıdan ses gelmiyor işteyken herzaman hoparlörde açamıyorum artık zulüm olmaya başladı, yoğunluktan başlığı takip edemedim, fiziksel bir etkiye maruz kalmadığından bir güncelleme sebep olmuştur diye düşünüyorum. Eğer durum buysa çözümü nedir, eski sürümleri mi falanmı yüklediniz, telefondan çok memnundum değiştirmeyide istemiyorum, bir çözüm varda paylaşan olursa gerçekten memnun olacağım, teşekkürler şimdiden

• 3300 TL'ye satılıyor Bu telefon yenisi sizce alınır mı buglu bir telefon gibi

• Arkadaşlar normal telefon görüşmelerinde bazı zamanlar ahizeden o kadar az ses geliyor ki karşıdaki kişinin ne dediğini bile anlayamıyorum.Bazı zamanlar ise hiç sıkıntı yok,gayet yüksek geliyor karşıdaki insanın sesi.

Ahize ses seviyesi hep en üstte

Eskiden bu problem yoktu,MIUI Global 11.0.5 Android 9 a güncellediğim zamandan beri bu problemi yaşıyorum.

Belki de olacağı vardı oldu tesadüfen ama çok can sıkıcı durum,ahizenin sesini yükseltme imkanı var mı acaba uygulama aracılığıyla v.s ?

Biraz araştırdım ama ahize sesini arttırma ile ilgili pek bir yöntem bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost911 -- 18 Haziran 2020; 17:26:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Hangi garanti o hocam söyle de yanlışıkla cihazı göndermeyelim 😂
    Sıhhiye genpa hocam. 29 ekim kampyda almistim xiaomi evofonedan 2018 de

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost911

Arkadaşlar normal telefon görüşmelerinde bazı zamanlar ahizeden o kadar az ses geliyor ki karşıdaki kişinin ne dediğini bile anlayamıyorum.Bazı zamanlar ise hiç sıkıntı yok,gayet yüksek geliyor karşıdaki insanın sesi.

Ahize ses seviyesi hep en üstte

Eskiden bu problem yoktu,MIUI Global 11.0.5 Android 9 a güncellediğim zamandan beri bu problemi yaşıyorum.

Belki de olacağı vardı oldu tesadüfen ama çok can sıkıcı durum,ahizenin sesini yükseltme imkanı var mı acaba uygulama aracılığıyla v.s ?

Biraz araştırdım ama ahize sesini arttırma ile ilgili pek bir yöntem bulamadım.
    Hocam son versiyonu temiz kurulum yapar misin 11.0.8 i, eger düzelmezse donanimsal bence

Var güzel kardeşim var. 35 defa sordun hepsinde de var dedik.

• ahmetyasinakturk kullanıcısına yanıt
    cevaplama ozaman bbirader. Sadece sana açılmış konu değil ya bu kadar rahatsız olduysan. forum burası. nasıl var oldupunu bulmaya çalışııyorum
    Onu araştır ama sorduğunda bende dahil kaç kişi var dedi. Hala daha var mı diyorsun. Bize güveniyorsan niye yazıyorsun foruma.

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.