Şimdi Ara

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.394
Cevap
150
Favori
605.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet geçen geldi güvenlik güncellemesi sizde geçin global rom'a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bizim için iyi bir şey de olabilir. Örneğin şu an 12.0.6 güncellemesini alan diğer ülke kullanıcılarının yazılımlarında sorunlar ortaya çıkarsa biz 12.0.6 aldığımızda bu sorunlar giderilmiş olarak bize ulaştırılır diye düşünüyorum. Güvenlik güncellemeleri normal geliyor. Miui ile ilgili güncellemelerde geriden geliyoruz sadece. Açıkçası ilk güncellemeyi alanlardan olsaydık o zaman çekinirdim.

• Root'suz telefona OTA güncellemeyi PC'ye bağlayıp yapabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: enspak

Şarj ve stabillik açısından fark varmiydi 12.0.3 te 12.0.1 e göre

Valla net hatırlamıyorum

• sawash35 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Dostum bu konuda muzdariptim sayende halledebildim. Acaba güncelleme ile düzelir mi?

• enspak E kullanıcısına yanıt

rehberde değil de sorunum arama için telefona giriş yapınca hızlı arama için tuş takımından isim yazıyorum yazdığım kişinin iki tane telefonu var ama sadece biri çıkıyor. diğer telefonu bulmak için bulduğu telefon numarasının üstüne tıklayarak diğer numaraya ulaşabiliyorum.( kişiler içerisinden ulaşılıyor)daha önce kullandığım sony de böyle bir sorun yoktu.

• MIUI launcher de olup POCO launcher da olmayan tam ekran modu göstergesi (şu iphone larda olan alttaki çizgi) bir de yeni bildirim çubuğunu seçince illa ekranın sağ üstünden değil de sağ taraftan herhangi bir yerden çekince kontrol panelin açılması

• Bu üstteki 3. Delik ne için? Biri mikrofon, 2. kızılötesi peki 3. oval olan ne için bilen varmı?

• Telefon o kadar da kalın değilmiş içindeki kılıf aşırı kalın. Zore kılıf öneririm oldukça ince. İçindeki kılıfla kullanmak eziyet.

Xiaomi Poco X3 NFC [Ana Konu ve Kullanıcı Deneyimleri]

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

Bu üstteki 3. Delik ne için? Biri mikrofon, 2. kızılötesi peki 3. oval olan ne için bilen varmı?
    Hoparlör.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sugar23 kullanıcısına yanıt

Şeffaf kılıfta alt hoparlör çıkışında yer alan silikon kısım çok kalın. Aldığın kılıfta daha mı ince peki?

Bir de dediğin gibi kılıf tek başına neredeyse telefonun ağırlığında. Telefon kılıfsız kalın değil, ince diyorsun telefon için ama şeffaf kılıfı takınca bambaşka bir şey oluyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razielepic -- 17 Aralık 2020; 20:43:39 >
  • razielepic R kullanıcısına yanıt

Ben telefon çizilmesin diye kılıf kullanıyorum o yüzden ince kılıf aldım. Zore kılıf en ince kılıflardan biri,icindeki kılıftan bariz ince ve esnek. İçindeki kılıf kalın olmasının yanında telefondan da zor çıkıyor,altında tıpa olduğu icin şarj aletini zor takıyorum taş gibi,hareket etmiyor. Şeffaf kılıf ile kullanmak istesem bile ince şeffaf kılıf almak daha mantıklı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sugar23 -- 17 Aralık 2020; 21:26:6 >
  • Sugar23 kullanıcısına yanıt

En başından şeffaf olması kötü bence. Çok kısa sürede kirlenip sararmaya başlıyor. Bir de bunun gibi tank kılıfa benzer bir yapıda olunca çekilmiyor. Şimdilik iyi bir kılıf bulana kadar idare edeceğim. Yeni kılıfa geçince hafiflemesi iyi hissettirecektir :D

Edit: Aslında Spiegen'den bir kılıf bekliyorum. Umarım iyi bir tasarım ve fiziki yapıyla yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razielepic -- 17 Aralık 2020; 21:39:41 >
  • poco x3 telefon aldım dünden beri en son paketi indir diyorum 6.kez güncelleme yaptı bu nasıl bir şey anlamadım ya halen en son paketi indir dedigimde yine guncelleme var yardım edin lütfen

• Arkadaşlar son gelen 12.0.4 güncellemesinden sonra şarj performansında ciddi düşüş yaşıyorum. 9-10 saat ekran süresi alıyorken 6.5-7 saatlere düştü çok hızlı bitiyor cihazın şarjı. Bu durumu yaşayan var mı ?

• burak28giresun B kullanıcısına yanıt
    Hep aynı yazılımı yüklüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umtsntrk

Arkadaşlar son gelen 12.0.4 güncellemesinden sonra şarj performansında ciddi düşüş yaşıyorum. 9-10 saat ekran süresi alıyorken 6.5-7 saatlere düştü çok hızlı bitiyor cihazın şarjı. Bu durumu yaşayan var mı ?

Cihaz tr garantilimi , telefonu sıfırlayıp deneyin birde.

• zaferk_tr kullanıcısına yanıt
    ahahah neden hocam hep aynı sürüm yükleniyor normalde telefonlarda en son sürüm yüklü vs bir sey der bende şaşırdım helal olsun telefona bak 6 kere güncelleme mi olur felan :)) yani aynı sürüm boşuna yükleniyor doğru mu hocam
  • burak28giresun B kullanıcısına yanıt
    Üstteki üç noktaya girip yapıyorsanız yayınlanmış son güncellemeyi kuruyor, aynı yazılım cihazda olsa bile tekrar indirip kuruyor, ama güncellemeleri denetle derseniz son sürüm diye gösterir zaten
  • sawash35 kullanıcısına yanıt

Tr garantili değil fakat global sürüm, son güncellemeden önce gayet iyiydi, sıfırlamak ile uğraşmak istemiyorum ama düzelmezse sıfırlarım teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.